Відмінності між версіями «Практика студентів/Учасники/2018-19 навчальний рік»

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 325: Рядок 325:
  
 
'''Керівник практики:''' ''[[Тютюнник Анастасія Володимирівна]] (a.tiutiunnyk@kubg.edu.ua)'' – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.
 
'''Керівник практики:''' ''[[Тютюнник Анастасія Володимирівна]] (a.tiutiunnyk@kubg.edu.ua)'' – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.
 +
</div>
 +
}}
 +
{{BOX2|
 +
WIDTH=100%| <!-- px, %... -->
 +
FLOAT=none| <!-- right, left, none... -->
 +
IMAGE=[[Image:Mcaticon.png|60px]]| <!-- Обов'язково вказуйте розмір для великих зображень! -->
 +
TITLESIZE=13pt| <!-- px, pt, em... -->
 +
TITLE= ПОм-1-17-2.0д|
 +
CONTENT=
 +
<div style="width:90%; margin-left:1em; vertical-align:top; border-left:3px #66CDAA solid; padding-left:1em">
 +
<big>Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу групи ПОм-1-17-2.0д Педагогічного інституту денної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності ''«Початкова освіта»'' з 26.11.2018 р. по 16.12.2018 р.</big>
 +
 +
#[[Гриценко Вікторія Миколаївна]]
 +
#[[Дзененко Олександра Валеріївна]]
 +
#[[Короп Мар’яна Анатоліївна]]
 +
#[[Шматко Антоніна Миколаївна]]
 +
#[[Шкарабура Яна Русланівна]]
 +
#[[Дяденко Тетяна Сергіївна]]
 +
#[[Швидун Леся Петрівна]]
 +
 +
'''Керівник практики:''' ''[[Василенко Світлана Василівна]] (s.vasylenko@kubg.edu.ua)'' – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.
 +
 +
#[[Красуцька Віталія Анатоліївна]]
 +
#[[Кривошея Олександр Володимирович]]
 +
#[[Наумчик Олександра Вадимівна]]
 +
#[[Полякова Наталія Миколаївна]]
 +
#[[Тараско Анна Анатоліївна]]
 +
#[[Харченко Анастасія Володимирівна]]
 +
#[[Околот Ольга Олександрівна]]
 +
#[[Дзюба Інна Сергіївна]]
 +
 +
'''Керівник практики:''' ''[[Гладун Марія Анатоліївна]] (m.gladun@kubg.edu.ua)'' – старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики, науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти.
 
</div>
 
</div>
 
}}
 
}}

Версія за 11:42, 26 листопада 2018

Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики
Mcaticon.png
ДОм-1-17-2.0з, ДОм-2-17-2.0з, ДОм-3-17-2.0з

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу груп ДОм-1-17-2.0з, ДОм-2-17-2.0з, ДОм-3-17-2.0з Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта» з 29.10.2018р. до 18.11.2018р.

  1. Ульянова Наталія Анатоліївна
  2. Чаяло Олена Іванівна
  3. Цендревич Ірина Олександрівна
  4. Чемерис Інна Олександрівна
  5. Шелест Світлана Сергіївна
  6. Якименко Інна Павлівна

Керівник практики: Буйницька Оксана Петрівна (o.buinytska@kubg.edu.ua) – завідувач НДЛ інформатизації освіти, доцент кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 29.10-18.11 2018 р.

  1. Подерня Катерина Михайлівна
  2. Ситниченко Тетяна Миколаївна
  3. Ситяшенко Дар’я Володимирівна
  4. Когутяк Ірина Олександрівна
  5. Федосенко Ольга Сергіївна
  6. Янпольська Дарина Андріївна
  7. Гудим Алла Геннадіївна
  8. Яковенко Валентина Василівна
  9. Бабцева Юлія Віталіївна
  10. Білобаба Леся Миколаївна
  11. Власенко Тамара Миколаївна
  12. Гасман Тамара Павлівна
  13. Гловацька Лариса Володимирівна
  14. Грама Тетяна Василівна
  15. Гудова Світлана Анатоліївна
  16. Духовна Валерія Валеріївна
  17. Єрмак Любов Валеріївна
  18. Жукова Юлія Анатоліївна
  19. Ільєнко Тетяна Петрівна
  20. Карамишева Ольга Олександрівна
  21. Каренко Катерина Олександрівна
  22. Клок Наталія Василівна
  23. Коваленко Ірина Вікторівна
  24. Когутніцька Олена Юріївна
  25. Комісаренко Наталія Володимирівна
  26. Коротун Юлія Миколаївна
  27. Костецька Ганна Новиківна
  28. Нальотова Наталія Андріївна
  29. Поліщук Антон Олександрович
  30. Приходько Оксана Василівна
  31. Прокопенко Тетяна Вікторівна
  32. Радченко Вікторія Юріївна
  33. Рибас Вікторія Вікторівна
  34. Родіна Наталя Олександрівна
  35. Русан Марина Вікторівна
  36. Савіцька Катерина Юріївна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна (s.vasylenko@kubg.edu.ua) – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 29.10-18.11 2018 р.

  1. Білоног Ольга Миколаївна
  2. Валова Ірина Валентинівна
  3. Дутова Дар’я Юріївна
  4. Грицеляк Олена Вікторівна
  5. Карпович Вікторія Олександрівна
  6. Ковальчук Альона Петрівна
  7. Лисиця Анна Олександрівна
  8. Садрієва Анна Анатоліївна
  9. Ліпчевська Інна Леонідівна
  10. Теличко Ольга Сергіївна
  11. Магула Лариса Василівна
  12. Назарок Віталіна Володимирівна
  13. Сорока Анна Олександрівна
  14. Непочатова Світлана Петрівна
  15. Пацалюк Сніжана Вікторівна
  16. Поліщук Аліна Василівна
  17. Антонченко Світлана Павлівна
  18. Артеменко Катерина Вікторівна
  19. Гайдай Юлія Юріївна
  20. Ігнатьєва Тетяна Володимирівна
  21. Ільченко Каріна Олександрівна
  22. Йосипенко Катерина Владиславівна
  23. Кочубей Ірина Василівна
  24. Кошова Людмила Григорівна
  25. Онищенко Валентина Костянтинівна
  26. Онікієнко Ірина Сергіївна
  27. Планідіна Оксана Михайлівна

Керівник практики: Настас Дар'я Леонідівна (d.nastas@kubg.edu.ua) – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 29.10-18.11 2018 р.

  1. Саранюк Богдана Георгіївна
  2. Смоляр Антоніна Григорівна
  3. Крилова Вікторія Леонідівна
  4. Сурмай Олена Вікторівна
  5. Цибульська Олена Михайлівна
  6. Білойван Тетяна Михайлівна
  7. Борсолюк Ірина Миколаївна
  8. Давидовська Тетяна Володимирівна
  9. Гратинська Світлана Юріївна
  10. Губська Тетяна Олександрівна
  11. Кулініч Марія Петрівна
  12. Кучерявець Олена Григорівна
  13. Левчук Оксана Миколаївна
  14. Литвиненко Дар’я Миколаївна
  15. Лозінська Юлія Іванівна
  16. Лой Віра Валеріївна
  17. Лучак Дарья Миколаївна
  18. Огаркова Олена Миколаївна
  19. Омельченко Наталія Миколаївна
  20. Попик Вікторія Миколаївна
  21. Роман Ганна Віталіївна
  22. Ротар Марина Віталіївна
  23. Соя Дарія Олександрівна
  24. Скрипник Альона Олександрівна
  25. Соколова Інна Володимирівна
  26. Соловар Карина Миколаївна
  27. Ставська Олена Василівна
  28. Степаненко Леся Андріївна
  29. Тупчій Ольга Сергіївна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна (a.tiutiunnyk@kubg.edu.ua) – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 29.10-18.11 2018 р.

Mcaticon yell.png
ПОм-1-17-2.0з, ПОм-2-17-2.0з, ПОм-3-17-2.0з

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу груп ПОм-1-17-2.0з, ПОм-2-17-2.0з, ПОм-3-17-2.0з Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта» з 19.11.2018р. до 09.12.2018р.

  1. Шерстюк Вікторія Ігорівна
  2. Шилюк Софія Андріївна
  3. Залізняк Галина Віталіївна
  4. Тищенко Вікторія Миколаївна
  5. Мартинчук Наталія Миколаївна
  6. Котова Марія Олегівна

Керівник практики: Буйницька Оксана Петрівна (o.buinytska@kubg.edu.ua) – завідувач НДЛ інформатизації освіти, доцент кафедри комп'ютерних наук і математики.

  1. Балабай Світлана Ігорівна
  2. Балим Аліна Геннадіївна
  3. Бачинська Олена Юріївна
  4. Безкрила Анастасія Федорівна
  5. Великих Настя Анатоліївна
  6. Гаркавенко Валентина Олександрівна
  7. Герасим'юк Надія Степанівна
  8. Гончаренко Тетяна Василівна
  9. Грабовська Марина Олександрівна
  10. Гурська Алевтина Леонідівна
  11. Сирісько Любов Андріївна
  12. Данько (Утченко) Ольга Володимирівна
  13. Дворнік Артур Олексійович
  14. Диптан Катерина Валеріївна
  15. Дмитревич Наталія Михайлівна
  16. Древинська Юлія Володимирівна
  17. Єрема Олена Миколаївна
  18. Жилінська Катерина Андріївна
  19. Жукова Олена Василівна
  20. Зінченко (Содоль) Юлія Олегівна
  21. Зайченко Марина Віталіївна
  22. Казьмірова Тетяна Леонідівна
  23. Каленська Ірина Олександрівна
  24. Полєтікіна Тетяна Олегівна
  25. Степаненко Анастасія Володимирівна
  26. Суркова Марія Олександрівна
  27. Ткаченко Анна Володимирівна
  28. Товстенюк Маріна Русланівна
  29. Трушина Юлія Олександрівна
  30. Якимець Дарина Володимирівна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна (s.vasylenko@kubg.edu.ua) – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

  1. Бурдун Надія Василівна
  2. Бучма Карина Михайлівна
  3. Вегерич Катерина Анатоліївна
  4. Войтенко Ірина Костянтинівна
  5. Заєць Ольга Олександрівна
  6. Заріцька Анна Ігорівна
  7. Іванкова Маргарита Володимирівна
  8. Ковтун Марина Василівна
  9. Козачок Тетяна Олександрівна
  10. Колногузенко Анна Андріївна
  11. Астапович Вероніка Анатоліївна
  12. Кравчук Тетяна Андріївна
  13. Куцовол Ірина Петрівна
  14. Левонюк Аліна Володимирівна
  15. Макарова Марія Василівна
  16. Маньківська Катерина Миколаївна
  17. Машовець Наталія Сергіївна
  18. Павлюк Юлія Юріївна
  19. Савіт Анастасія Валентинівна
  20. Сергеєва Евеліна В'ячеславівна
  21. Урда Світлана Олексіївна
  22. Москвічова Діана Айманівна
  23. Ніколаєнко Олена Володимирівна
  24. Пупена Наталія Василівна
  25. Олійник Ольга Василівна
  26. Паншина Дар'я Андріївна
  27. Олійник Анна Сергіївна
  28. Пашко Наталія Володимирівна
  29. Пархоменко Валентина Миколаївна
  30. Потапенко Світлана Анатоліївна

Керівник практики: Настас Дар'я Леонідівна (d.nastas@kubg.edu.ua) – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

  1. Бабіна Діана Олександрівна
  2. Калинюк Марина Василівна
  3. Клименко Каріна Валентинівна
  4. Колесник Олена Володимирівна
  5. Коновальчук Ганна Вікторівна
  6. Кононенко Ганна Сергіївна
  7. Корнілова Оксана Миколаївна
  8. Котляр Інна Вікторівна
  9. Кузницька Ірина Анатоліївна
  10. Лавренюк Наталія Юріївна
  11. Чуян Олена Вікторівна
  12. Шолойко Альона Вячеславівна
  13. Левченко Ольга Сергіївна
  14. Лісовол Людмила Олексіївна
  15. Майор Ольга Петрівна
  16. Маренець Ольга Миколаївна
  17. Марченко Юлія Вікторівна
  18. Мельник Антоніна Федорівна
  19. Міхасєва Юлія Валеріївна
  20. Міхеєва Анастасія Сергіївна
  21. Моторна Інна Юріївна
  22. Набільська Ірина Ігорівна
  23. Наконечна Аліна Валеріївна
  24. Озадовська Юлія Сергіївна
  25. Хоменко Марія Максимівна
  26. Чепурна Інна Валентинівна
  27. Мартинова Альона Романівна
  28. Чепчак Марина Володимирівна
  29. Черкаська Євгенія Феліксівна
  30. Чігріна Олена Михайлівна
  31. Штронда Ольга Олексіївна
  32. Яковлєва Вікторія Олександрівна
  33. Якубович Юлія Ігорівна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна (a.tiutiunnyk@kubg.edu.ua) – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Mcaticon.png
ПВШм-1-17-1.4д

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу групи ПВШм-1-17-1.4д Педагогічного інституту денної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) 011 Освітні, педагогічні науки (освітня програма: Педагогіка вищої школи) з 19.11.2018р. по 09.12.2018р.

  1. Ачкасова Анна Геннадіївна
  2. Блозва Олександра Гаррієвна
  3. Данильчук Анастасія Володимирівна
  4. Дрога Альона Михайлівна
  5. Козуб Людмила Василівна
  6. Кравченко Оксана Ігорівна
  7. Максимович Лілія Русланівна
  8. Тіунова Єлизавета Сергіївна
  9. Шаповаленко Марія Антонівна

Керівник практики: Гладун Марія Анатоліївна (m.gladun@kubg.edu.ua) – старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики, науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти.

  1. Шашук Віталіна Юріївна
  2. Єліна Валентина Вікторівна
  3. Коваленко Ірина Іванівна
  4. Мельниченко Тетяна Олександрівна.
  5. Рудницька Анастасія Максимівна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна (a.tiutiunnyk@kubg.edu.ua) – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Mcaticon yell.png
ДОм-1-17-2.0д

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу групи ДОм-1-17-2.0д Педагогічного інституту денної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта» з 26.11.2018 р. по 16.12.2018 р.

  1. Роговченко Вікторія Олександрівна
  2. Криворучко Ольга Сергіївна
  3. Ткаченко Катерина Олександрівна
  4. Хамайко Анастасія Віталіївна
  5. Нагорна Тетяна Олександрівна
  6. Цабій Іванна Сергіївна
  7. Павлюк Юлія Андріївна
  8. Гармаш Світлана Олександрівна
  9. Левківська Інна Василівна

Керівник практики: Кузьмінська Олена Геронтіївна (o.kuzminska@kubg.edu.ua) – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп'ютерних наук і математики.

  1. Долобан Анастасія Вячеславівна
  2. Іляшенко Валентина Василівна
  3. Лейких Катерина Юріївна
  4. Науменко Марина Сергіївна
  5. Пугач Ангеліна Юріївна

Керівник практики: Гладун Марія Анатоліївна (m.gladun@kubg.edu.ua) – старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики, науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти.

  1. Вуйко Анастасія Костянтинівна
  2. Лісовець Олена Миколаївна
  3. Камілова Влада Ігорівна
  4. Сизонюк Юлія Олександрівна
  5. Столова Дарина Володимирівна
  6. Сарана Юлія Петрівна
  7. Антонюк Лілія Романівна
  8. Бабич Анастасія Олегівна
  9. Беліменко Анна Миколаївна.
  10. Карпова Лія Миколаївна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна (a.tiutiunnyk@kubg.edu.ua) – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Mcaticon.png
ПОм-1-17-2.0д

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу групи ПОм-1-17-2.0д Педагогічного інституту денної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта» з 26.11.2018 р. по 16.12.2018 р.

  1. Гриценко Вікторія Миколаївна
  2. Дзененко Олександра Валеріївна
  3. Короп Мар’яна Анатоліївна
  4. Шматко Антоніна Миколаївна
  5. Шкарабура Яна Русланівна
  6. Дяденко Тетяна Сергіївна
  7. Швидун Леся Петрівна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна (s.vasylenko@kubg.edu.ua) – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

  1. Красуцька Віталія Анатоліївна
  2. Кривошея Олександр Володимирович
  3. Наумчик Олександра Вадимівна
  4. Полякова Наталія Миколаївна
  5. Тараско Анна Анатоліївна
  6. Харченко Анастасія Володимирівна
  7. Околот Ольга Олександрівна
  8. Дзюба Інна Сергіївна

Керівник практики: Гладун Марія Анатоліївна (m.gladun@kubg.edu.ua) – старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики, науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти.