Планідіна Оксана Михайлівна

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Планідіної Оксани Михайлівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта».

Завдання 1. ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування

За допомогою Google додатку «Форми» була розроблена Анкета для опитування працівників ДНЗ №744 щодо їх компетентності у сфері ІКТ. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdFPB0ccPonSYJDceLqoalBVtvWwxpaQmKYcwYivfAf8rosgg/viewform?usp=sf_link

Анкета744
результати опитування

Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу
Апаратне забезпечення:
-комп’ютер - 2 шт;
-комп’ютерна периферія – 2 шт;
-принтер 1 шт;
Програмне забезпечення:
-операційна система Windows 7;
-антивірусна програма Avast Professional Edition;
-робота з документами в Microsoft Office;
-Wi-Fi.

Завдання 2. Створення пошти та блогу консультацій для вихователів.
Пошта
Блог

Створена пошта гугл - dnzkiev744@gmail.com
Та блог для вихователів– https://dnzkiev744.blogspot.com

Завдання 3. Проведення семінару (тренінгу) для вихователів з використання ІКТ в закладі освіти
Проведення семінару
Проведення семінару

Для співробітників (вихователів, вихователя методиста) було проведено семінар з використання ІКТ в освіті та можливостей онлайн навчання. Тема: Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання українською
На сьогодні онлайн-освіта стає все більш популярною не лише у світі, але й в Україні. Тому рекомендуємо вам кілька інтернет-платформ, які пропонують безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів.
З кожним днем онлайн-навчання стає все більше популярним не лише у світі, але й в Україні. Адже завдяки різноманітним проектам всі охочі можуть стати студентами. Головне — це бажання вчитись та доступ до інтернету. Сьогодні ми пропонуємо оцінити кілька онлайн-платформ, які пропонують безкоштовні курси з різних предметів. Деякі з них — українські проекти, у інших — наявні субтитри українською мовою.
Презентація: Медіа:Планідіна_презентація2.pptx.

Завдання 4. Методичні рекомендації

Методичні рекомендації до:
1) проектування інформаційного освітнього середовища навчальної установи: - створити корпоративну пошту та базу електронних ресурсів для працівників; - залучати ІТ спеціалістів для проведення семінарів-практикумів та тренінгів з працівниками закладу задля підвищення рівня їхньої ІК-компетентності; 2)модернізації ІТ інфраструктури:
-кожну групу обладнати комп"ютером; -урізноманітнити програмне забезпечення ДНЗ. 3)формування ІК- компетентності вчителів, вихователів освітньої установи: -забезпечити використання електронних сервісів ( веб-сайт закладу, групи у соціальних мережах (наприклад Facebook), хмарні сервіси Google, Microsoft Office 365 тощо) для співпраці з іншими педагогами та батьками вихованців; -проходження різноманітних онлайн-курсів, тренінгів, семінарів; -підвищення ІКТ компетентності за допомогою методичних об’єднань, курсів підвищення кваліфікації, професійної літератури, методичних посібників, ресурсів Інтернет.