Практика студентів/Учасники/2017-18 навчальний рік

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики
Mcaticon.png
ДОм-1-16-2.2з

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» групи ДОм-1-16-2.2з Педагогічного інституту з 16.10.2017р. до 05.11.2017р.

  1. Ганоцька Кіра Олександрівна
  2. Дмитрук Любов Павлівна
  3. Дячишена Анастасія Олександрівна
  4. Заборська Людмила Сергіївна
  5. Ільєнко Катерина Олександрівна
  6. Картавченко Катерина Вікторівна
  7. Кучменко Анна Юріївна
  8. Лисенко Марія Михайлівна
  9. Лук’янчук Марія Сергіївна
  10. Маркович Оксана Сергіївна
  11. Натоптана Анна Віталіївна
  12. Нєнашева Анастасія Юріївна
  13. Плохотнюк Ольга Юріївна
  14. Ручко Вікторія Володимирівна
  15. Скляр Анжеліка Андріївна
  16. Федорова Світлана Олександрівна

Керівник практики: Бучинська Дар'я Леонідівна – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

  1. Башинська Діана Олександрівна
  2. Данилова Ірина Степанівна
  3. Мартиненко Наталія Василівна
  4. Трохимець Тетяна Олександрівна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

Mcaticon yell.png
ПОм-1-16-2.2з

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-16-2.2з Педагогічного інституту з 06.11.2017р. до 26.11.2017р.

  1. Гончарук Ольга Віталіївна
  2. Іванова Каріна Владиславівна
  3. Іващенко Наталія Андріївна
  4. Капало Юлія Вікторівна
  5. Мазур Вікторія Володимирівна
  6. Мельничук Наталія Володимирівна
  7. Філімоненко Анастасія Володимирівна
  8. Яренко Юлія Олександрівна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

  1. Булана Людмила Володимирівна
  2. Горбаток Анна Володимирівна
  3. Кубрак Ольга Олексіївна
  4. Левченко Олеся Миколаївна
  5. Левченко Юлія Олександрівна
  6. Махинько Марія Савеліївна
  7. Степаненко Дар'я Олександрівна
  8. Тиха Любов Юріївна

Керівник практики: Бучинська Дар'я Леонідівна – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

  1. Данчук Анна Ігорівна
  2. Єлізарова Людмила Юріївна
  3. Зіміна Валерія Владиславівна
  4. Казакова Ірина Вячеславівна
  5. Козачук Алла Олександрівна
  6. Колчіна Аліна Олегівна
  7. Оксенчук Вікторія Петрівна
  8. Паутова Вікторія Володимирівна
  9. Петрук Вікторія Володимирівна
  10. Потурнак Ольга Володимирівна
  11. Савченко Інга Сергіївна
  12. Ціось Тетяна Сергіївна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

Mcaticon.png
ДОм-1-16-2.0д

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Дошкільна освіта» групи ДОм-1-16-2.0д Педагогічного інституту з 20.11.2017р. до 10.12.2017р.

  1. Антощенко Марія Олексіївна
  2. Гапченко Валерія Андріївна
  3. Герасимова Поліна Олександрівна
  4. Григор'єва Алла Сергіївна
  5. Кобилинська Тетяна Андріївна
  6. Кривошеіна Валентина Віталіївна
  7. Куліш Юлія Олегівна
  8. Олексієнко Ірина Анатоліївна
  9. Потапенко Єлизавета Петрівна
  10. Рухницька Поліна Вячеславівна
  11. Ткач Марина Сергіївна
  12. Швидка Ірина Анатоліївна

Керівник практики: Бучинська Дар'я Леонідівна – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

  1. Гудова Ірина Анатоліївна
  2. Данильчик Маргарита Валеріївна
  3. Крещенко Вікторія Юріївна
  4. Левченко Інна Василівна
  5. Лоха Марина Олександрівна
  6. Мельник Марія Андріївна
  7. Сколота Вікторія Іванівна
  8. Стуга Олена Вадимівна
  9. Шастіна Анна Павлівна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

Mcaticon yell.png
ПОм-1-16-2.0д

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-16-2.0д Педагогічного інституту з 20.11.2017р. до 10.12.2017р.

  1. Кочерга Ірина Миколаївна
  2. П'ятецький Марк Олександрович
  3. Ткаченко Богдан Миколайович
  4. Топольницька Ольга Олегівна

Керівник практики: Вембер Вікторія Павлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

  1. Берізко Марія Ігорівна
  2. Друць Ірина Валеріївна
  3. Загладько Тамара Анатоліївна
  4. Петренко Тетяна Володимирівна
  5. Проскурко Анастасія Григорівна
  6. Сізоненко Катерина Володимирівна.

Керівник практики: Кузьмінська Олена Геронтіївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

  1. Вишньовська Інна Володимирівна
  2. Корницька Ірина Анатоліївна
  3. Кріт Олена Вікторівна
  4. Мосієнко Юлія Олегівна
  5. Самченко Іванна Василівна
  6. Сащук Тетяна Володимирівна

Керівник практики: Бучинська Дар'я Леонідівна – науковий співробітник центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

  1. Акушко Катерина Олександрівна
  2. Безугла Наталія Олександрівна
  3. Докиль Дар'я Олегівна
  4. Дьоміна Оксана Миколаївна
  5. Кот Тетяна Георгіївна
  6. Паламарчук Марія Василівна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

Mcaticon.png
ПВШм-1-16-2.2з

Виробнича (зі спеціалізації) практика студентів другого освітнього (магістерського) рівня заочної форми навчання спеціальності 011 Науки про освіту (освітня програма: Педагогіка вищої школи) групи ПВШм-1-16-2.2з Педагогічного інституту.

  1. Бачинська Тетяна Юріївна
  2. Єгорова Тетяна Вадимівна
  3. Кузнецова Ольга Олександрівна
  4. Москальчук Ганна Олексіївна
  5. Олянчук Любов Юріївна
  6. Прибатень Альона Михайлівна
  7. Сташко Тетяна Володимирівна
  8. Ткаченко Інна Ігорівна
  9. Шляхова Анастасія Василівна

Керівник практики: Буйницька Оксана Петрівна – завідувач НДЛ інформатизації освіти, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

Mcaticon yell.png
ПВШм-1-16-2.0д

Виробнича (зі спеціалізації) практика студентів другого освітнього (магістерського) рівня денної форми навчання спеціальності 011 Науки про освіту (освітня програма: Педагогіка вищої школи) групи ПВШм-1-16-2.0д Педагогічного інституту.

  1. Драгунова Анна Вадимівна
  2. Едемова Діана Сейранівна
  3. Кулецька Тетяна Юріївна
  4. Побережна Вікторія Віталіївна
  5. Шеліган Оксана Назарівна
  6. Клименко Наталія Андріївна

Керівник практики: Тютюнник Анастасія Володимирівна – методист центру ІКТ-компетенцій НДЛ інформатизації освіти, викладач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.