Практика студентів/Учасники/2019-20 навчальний рік

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики
Mcaticon.png
ПВШм-1-18-1.4д

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу груп ПВШм-1-18-1.4д денної форми навчання спеціальності: 011 Освітні, педагогічні науки (освітня програма: Педагогіка вищої школи) освітній рівень: другий (магістерський) Педагогічного інституту з 07.10.2019 р. По 27.10.2019 р.

  1. Ворсюк Валерія Анатоліївна
  2. Євтушенко Вікторія Олександрівна
  3. Кабанова Крістіна Юріївна
  4. Квакуш Євгенія Андріївна
  5. Кузьменко Олена Сергіївна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна (s.vasylenko@kubg.edu.ua) – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 07.10.2019р.-27.10.2019

  1. Нагорна Юлія Ігорівна
  2. Повар Анна Валентинівна
  3. Тимченко Катерина Іванівна
  4. Щербаченко Дар`я Вячеславівна
  5. Оверчук Оксана Олегівна

Керівник практики: Бойко Марія Анатоліївна (m.gladun@kubg.edu.ua) – старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 07.10.2019р.-27.10.2019

Mcaticon.png
ПВШм-1-18-1.4з

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу групи ПВШм-1-18-1.4з заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності: 011 Освітні, педагогічні науки (освітня програма: Педагогіка вищої школи) Педагогічного інституту з 23.09.2019р. по 20.10.2019р.

  1. Білик Анфіса Олександрівна
  2. Гаврилюк Оксана Віталіївна
  3. Ситніченко Анна Василівна
  4. Чорна Мар’яна Євгенівна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна (s.vasylenko@kubg.edu.ua) – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 23.09.2019р.-20.10.2019

Mcaticon.png
ДОм-1-18-1.4з, ДОм-2-18-1.4з, ДОм-3-18-1.4з, ДОм-4-18-1.4

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу груп ДОм-1-18-1.4з, ДОм-2-18-1.4з, ДОм-3-18-1.4з, ДОм-4-18-1.4з заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту з 16.09.2019р. по 13.10.2019р.

  1. Довгопол Майя Станіславівна
  2. Мельник Віта Сергіївна
  3. Мороз Анна Володимирівна
  4. Симоненко Катерина Семенівна
  5. Сінозацька Тетяна Петрівна
  6. Волковська Світлана Степанівна
  7. Гаращенко Ольга Сергіївна
  8. Голік Каріна Олександрівна
  9. Горянська Ірина Анатоліївна
  10. Дорошенко Наталія Іванівна
  11. Дорошок Наталія Віталіївна
  12. Єгоришева Марина Вікторівна
  13. Казира Олена Олександрівна
  14. Моспан Лідія Ярославівна
  15. Нечипоренко Юлія Андріївна
  16. Петренко Марина Анатоліївна
  17. Радзієвська Наталія Вікторівна
  18. Рудік Марина Василівна
  19. Рябченко Ірина Вікторівна
  20. Савченко Діана Сергіївна

Керівник практики: Жильцов Олексій Борисович – кандидат педагогічних наук, професор кафедри комп'ютерних наук і математики

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019


  1. Чабан Ольга Сергіївна
  2. Ярмоленко Ольга Іванівна
  3. Броновицька Олена Григорівна
  4. Вінніченко Олена Григорівна
  5. Захарченко Олена Анатоліївна
  6. Куценко Леся Михайлівна
  7. Тимошенко Галина Андріївна
  8. Лабушняк Катерина Василівна
  9. Марценюк Оксана Вікторівна
  10. Нечепорук Вікторія Юріївна
  11. Сорока Інна Олександрівна
  12. Томашевська Ірина Вікторівна
  13. Халімончук Оксана Михайлівна
  14. Яковенко Валентина Василівна
  15. Ялковська Юлія Сергіївна

Керівник практики: Настас Дар'я Леонідівна (d.nastas@kubg.edu.ua) – науковий співробітник Центру розвитку цифрової компетентності НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019


  1. Грицанчук Наталія Василівна
  2. Дейнеко Людмила Сергіївна
  3. Зінченко Марія Сергіївна
  4. Крижанівська Валентина Вангеліївна
  5. Кухаренко Ірина Іванівна
  6. Махенько Марина Олегівна
  7. Огородник Анастасія Миколаївна
  8. Шабельник Ірина Олександрівна
  9. Ахалая Натія Автанділівна
  10. Білокур Ольга Анатоліївна
  11. Гетьман Руслана Олександрівна
  12. Гузь Діана Миколаївна
  13. Даниленко Юлія Геннадіївна
  14. Окончик Ірина Сергіївна.
  15. Павлюк Альона Леонідівна
  16. Кашапова Христина Володимирівна
  17. Кібиш Катерина Миколаївна
  18. Ковальчук Олександра Віталіївна
  19. Колюченко Юлія Сергіївна
  20. Корчак Анастасія Віталіївна
  21. Фостенко Катерина Миколаївна
  22. Костильова Наталія Романівна
  23. Красненко Тетяна Сергіївна
  24. Черноморець Наталія Вячеславівна
  25. Бойко Любов Вікторівна.

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна (s.vasylenko@kubg.edu.ua) – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019


  1. Кравченко Ірина Ігорівна
  2. Кравчук Світлана Володимирівна
  3. Кривошеїна Марина Андріївна
  4. Крючка Ольга Ігорівна
  5. Меленівська Віта Сергіївна
  6. Музика Марина Миколаївна
  7. Река Олена Вікторівна
  8. Суліма Ксенія Миколаївна
  9. Тимченко Анастасія Анатоліївна
  10. Чернявська Олена Василівна

Керівник практики: Буйницька Оксана Петрівна (o.buinytska@kubg.edu.ua) – завідувач НДЛ інформатизації освіти, доцент кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019


  1. Шевцова Оксана Анатолівна
  2. Шестопал Світлана Олександрівна
  3. Щербій Олена Юріївна
  4. Азаркіна Оксана Анатоліївна
  5. Андрієнко Анастасія Ігорівна
  6. Чабан Вікторіюя Олександрівна
  7. Бухал Лілія Григорівна
  8. Васьковець Іванна Михайлівна
  9. Петрик Ольга Олександрівна
  10. Попель Наталія Володимирівна
  11. Сарана Наталія Петрівна
  12. Стецюра Марина Василівна
  13. Стадник Юлія Петрівна
  14. Стирта Ганна Іллівна
  15. Третяк Віталія Олександрівна
  16. Фесенко Жанна Миколаївна
  17. Франчук Лілія Миколаївна
  18. Михайлова Зоряна Михайлівна
  19. Черкашина Катерина Сергіївна
  20. Шита Ірина Василівна
  21. Шульга Олена Миколаївна
  22. Яківчук Інна Олексіївна

Керівник практики: Бойко Марія Анатоліївна (m.gladun@kubg.edu.ua) – старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019

Mcaticon.png
ПОм-1-18-1.4з, ПОм-2-18-1.4з

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентів VІ курсу груп ПОм-1-18-1.4з, ПОм-2-18-1.4з заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту з 16.09.2019р. по 13.10.2019р.

  1. Дякович Зоряна Андріївна
  2. Шпанчук Юлія Василівна
  3. Телепа Тетяна Анатоліївна
  4. Яцина Тетяна Вікторівна

Керівник практики: Морзе Наталія Вікторівна(n.morze@kubg.edu.ua) – доктор педагогічних наук, професор кафедри комп'ютерних наук і математики Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019

  1. Гончаренко Юлія Вячеславівна
  2. Криворучко Інна Віталіївна
  3. Левченко Ірина Леонідівна
  4. Матіко Людмила Іванівна
  5. Мельник Альона Олександрівна

Керівник практики: Смирнова-Трибульська Євгенія Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор кафедри комп'ютерних наук і математики

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019

  1. Діброва Тетяна Євгеніївна
  2. Овдієнко Марина Юріївна
  3. Пустовойт Сергій Петрович
  4. Христич Ольга Іванівна
  5. Щербаченко Дар’я Вячеславівна
  6. Баб’як Альона Володимирівна
  7. Валова Наталія Олександрівна
  8. Демиденко Оксана Олексіївна
  9. Тарасевич Олександра Віталіївна

Керівник практики: Бойко Марія Анатоліївна (m.gladun@kubg.edu.ua) – старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019

  1. Дядечко Марія Олександрівна
  2. Каминіна Анастасія Едуардівна
  3. Кучер Руслана Валеріївна
  4. Ладілова Віра Петрівна
  5. Лесик Марина Олександрівна
  6. Маріїна Ірина Леонідівна
  7. Міщенко Ольга Олександрівна
  8. Николюк Віталія Сергіївна
  9. Рожко Анастасія Вікторівна
  10. Проскура Анна Вікторівна
  11. Янчук Аліна Станіславівна
  12. Романенко Дарина Володимирівна
  13. Сущук Анастасія Олександрівна
  14. Федорук Ірина Петрівна
  15. Дроздюк Валентина Сергіївна
  16. Зайчук Юлія Павлівну
  17. Костюк Ярослава Володимирівна
  18. Макаренко Юлія Миколаївна
  19. Максімова Світлана Михайлівна
  20. Мурга Катерина Олександрівна
  21. Петльована Алла Володимирівна
  22. Трайдакало Катерина Олегівна
  23. Шпильківська Іванна Олександрівна
  24. Дозорець Ольга Володимирівна
  25. Лозінська Надія-Юлія Василівна
  26. Бєлуя Юлія Андріївна
  27. Варварук Марія Анатоліївна
  28. Гадайчук Ірина Олександрівна

Керівник практики: Василенко Світлана Василівна (s.vasylenko@kubg.edu.ua) – заступник завідувача з питань змісту та дослідження НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019

  1. Германчук Світлана Олександрівна
  2. Рейнкас Дар’я Андріївна
  3. Грек Юлія Олександрівна
  4. Давидюк Яна Олегівна
  5. Діденко Валентина Анатоліївна
  6. Дяченко Юлія Олександрівна
  7. Єрмак Ярослава Василівна
  8. Зінкевич Юлія Василівна
  9. Іжевська Олена Володимирівна
  10. Ісаєва Юлія Олегівна
  11. Корчинська Богдана Михайлівна
  12. Костарєва Олександра Іванівна
  13. Лук’янчикова Тетяна Леонідівна
  14. Палажченко Анна Василівна
  15. Лоран Тетяна Миколаївна


Керівник практики: Варченко-Троценко Лілія Олександрівна(l.varchenko@kubg.edu.ua) – науковий співробітник НДЛ інформатизації освіти, старший викладач кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019

  1. Мельник Маргарита Вікторівна
  2. Никитюк Катерина Віталіївна
  3. Матвійчук Марія Петрівна
  4. Придолоба Людмила Вікторівна
  5. Федорова Анастасія Олегівна
  6. Фролова Альона Ігорівна
  7. Чайка Олеся Григорівна

Керівник практики: Буйницька Оксана Петрівна (o.buinytska@kubg.edu.ua) – завідувач НДЛ інформатизації освіти, доцент кафедри комп'ютерних наук і математики.

Таблиця Оцінювання практики 16.09.2019р.-13.10.2019