Практика студентів/Роботи/2018-19 навчальний рік

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Роботи Обговорення Додаткові ресурси Захист практики
Mcaticon.png
Загальноосвітні навчальні заклади
Практика студентів денної форми навчання

ПОм-1-17-2.0д

  1. НВК № 141 «ОРТ» (Дніпровський район)
  2. СЗШ № 166 (Солом’янський район)
  3. Спеціалізована школа № 173 (Солом’янський район)
  4. Спеціалізована школа № 47 ім. А.С. Макаренка (Печерський район)
  5. Школа І-ІІІ ступенів № 175 ім. В. Марченка (Шевченківський район)
Практика студентів заочної форми навчання

ПОм-1-17-2.0з, ПОм-2-17-2.0з, ПОм-3-17-2.0з

  1. Андріївський НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДС» (Київська обл., смт Макарів)
  2. Баришівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Зерова (Київська обл., смт Баришівка)
  3. Білогородська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (Київська обл., с. Білогородка)
  4. Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 (Київська обл., м. Біла Церква)
  5. Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 (Київська обл., м. Біла Церква)
  6. Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (Київська обл., м. Біла Церква)
  7. Білоцерківська СПМШ І-ІІІ ст. № 16 ім. М.О. Кириленка (Київська обл., м. Біла Церква)
  8. Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Ю. Головатого (Київська обл., м. Бориспіль)
  9. Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (Київська обл., м. Бориспіль)
  10. Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (Київська обл., м. Боярка)
  11. Боярський НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» (Київська обл., м. Боярка)
  12. Броварська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (Київська обл., м. Бровари)
  13. Броварський НВК (Київська обл., м. Бровари)
  14. Васильківський НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ст. № 8» (Київська обл., м. Васильків)
  15. Веселинівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДС» (Київська обл., с. Веселинівка)
  16. Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (Київська обл., м. Вишневе)
  17. Войнихівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Полтавська обл., с. Войниха)
  18. Вороньківська ЗОШ І-ІІІ ст. (Чернігівська обл., с. Вороньки)
  19. Гімназія № 290 (Дарницький район)
  20. Гірська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Гора)
  21. Глевахівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., смт Глеваха)
  22. Глушківський НВО «ЗОШ І-ІІ ст. – ДС» (Київська обл., с. Глушки)
  23. Здвижівське НВО ЗОШ І-ІІ ст. – ЗДО» (Київська обл., с. Здвижівка)
  24. ЗНЗ І ст. «Школа – ДС ім. С. Русової» (Подільський район)
  25. ЗНЗ І-ІІІ ст. «Романо-германська гімназія» № 123 (Подільський район)
  26. ЗНЗ І-ІІІ ст. Скандинавська гімназія (Дарницький район)
  27. ЗОШ І-ІІ ст. (Волинська обл., с. Поліське)
  28. Ірпінська ЗОШ І ст. № 15 (Київська обл., м. Ірпінь)
  29. Калинівський НВК № 1 «ЗОШ І-ІІІ ст. – ЗДО» (Київська обл., смт Калинівка)
  30. Копачівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДС» (Київська обл., с. Копачів)
  31. Кушницька ЗОШ І-ІІІ ст. (Закарпатська обл., с. Кушниця)
  32. Ліцей «ЕКО» № 198 (Святошинський район)
  33. Ліцей № 227 (Голосіївський район)
  34. Мирославська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.І. Онишка (Житомирська обл., с. Мирославка)
  35. НВК «Teremok-Union» (Голосіївський район)
  36. НВК «Домінанта» (Дніпровський район)
  37. НВК «Еконад» № 30 (Дніпровський район)
  38. НВК «ЗДО – ЗОШ І ст. – гімназія «Софія» (Київська обл., с. Софіївська Борщагівка)
  39. НВК «ЗДО (ЦРД) – школа І-ІІ ст. № 278» (Деснянський район)
  40. НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. «Новософіївська школа» - ДС» (Київська обл., с. Софіївська Борщагівка)
  41. НВК «Новопечерська школа» (Печерський район)
  42. НВК «Школа І ст. – гімназія Потенціал» (Оболонський район)
  43. НВК № 30 «Еконад» (Дніпровський район)
  44. НЗО «Гімназія «Столиця» (Дніпровський район)
  45. Новопетрівська ЗОШ І-ІІ ст. № 3 (Київська обл., с. Нові Петрівці)
  46. ОЗНЗ Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Веприк)
  47. ОЗО Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ст. № 4 (Житомирська обл., м. Овруч)
  48. ОНЗ Іванівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДС» (Київська обл., с. Іванівка)
  49. Острівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Острів)
  50. Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка)
  51. ПЗЗСО І ст. «Академія сучасної освіти» (Дніпровський район)
  52. Початкова школа № 334 (Дарницький район)
  53. СЗОШ № 221 (Солом’янський район)
  54. СЗОШ № 242 (Подільський район)
  55. СЗОШ № 262 (Подільський район)
  56. СЗОШ № 288 (Святошинський район)
  57. СЗОШ № 72 (Святошинський район)
  58. СЗОШ № 74 (Солом’янський район)
  59. СЗОШ І-ІІІ ст. №128 (Дніпровський район)
  60. СЗОШ І-ІІІ ст. № 174 (Солом’янський район)
  61. СЗОШ І-ІІІ ст. № 258 (Дніпровський район)
  62. СЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (Дніпровський район)
  63. СЗОШ І-ІІІ ст. № 50 (Святошинський район)
  64. СЗОШ І-ІІІ ст. № 81 (Дніпровський район)
  65. СНВК «Усмішка» (Деснянський район)
  66. Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Старі Безрадичі)
  67. СШ № 193 (Подільський район)
  68. СШ № 47 ім. А.С. Макаренка (Печерський район)
  69. СШ І№ 210 (Оболонський район)
  70. СШ І-ІІІ ст. № 110 ім. К. Гапоненка (Голосіївський район)
  71. СШ І-ІІІ ст. № 139 (Шевченківський район)
  72. СШ І-ІІІ ст. № 185 ім. В. Вернадського (Святошинський район)
  73. СШ І-ІІІ ст. № 194 «Перспектива» (Оболонський район)
  74. СШ І-ІІІ ст. № 246 (Дніпровський район)
  75. СШ І-ІІІ ст. № 260 (Голосіївський район)
  76. СШ І-ІІІ ст. № 307 (Деснянський район)
  77. Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. (Київська обл., с. Требухів)
  78. Фастівський НВК «Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ І-ІІІ ст. № 9» (Київська обл., м. Фастів)
  79. Школа І ст. № 295 (Дарницький район)
  80. Школа І-ІІІ ст. № 111 ім. А.С. Ковпака (Дарницький район)
  81. Школа І-ІІІ ст. № 122 (Голосіївський район)
  82. Школа І-ІІІ ст. № 132 (Голосіївський район)
  83. Школа І-ІІІ ст. № 226 (Оболонський район)
  84. Школа І-ІІІ ст. № 238 (Деснянський район)
  85. Школа І-ІІІ ст. № 259 (Деснянський район)
  86. Школа І ст. №324 (Солом'янський район)
  87. Школа І ступеня № 324 (Солом'янський район)
  88. ШДС ім. Софії Русової (Подільський район)
  89. Гімназія +
Mcaticon yell.png
Дошкільні навчальні заклади
Практика студентів денної форми навчання

ДОм-1-17-2.0д

  1. Дитячий садок «Талант Віль» (Дарницький район)
  2. ЗДО «Академія щастя» «ЛІПКІДЗ» (Печерський район)
  3. ЗДО «Барвінок» (м. Бровари)
  4. ЗДО «Ліко-Світ» (Голосіївський район)
  5. ЗДО № 148 (Дарницький район)
  6. ЗДО № 362 (Деснянський район)
  7. ЗДО № 444 (Дніпровський район)
  8. ЗДО № 559 (Дніпровський район)
  9. ЗДО № 672 (Дніпровський район)
  10. Науково-технічна студія Robox (с. Крюківщина)
  11. Центр розвитку дитини «Чудо-Чадо» (Голосіївський район)
  12. ЗДО «Веселка» (м. Бориспіль)
  13. ЗДО № 696 (Дарницький район)
  14. ЗДО № 92 (Голосіївський район)
Практика студентів заочної форми навчання

ДОм-1-17-2.0з, ДОм-2-17-2.0з, ДОм-3-17-2.0з

  1. ЗДО (ЦРД) «Пролісок» (Київська обл., смт Макарів)
  2. ЗДО (ясла-садок) «Берегиня» (Київська обл., м. Бориспіль)
  3. ЗДО (ясла-садок) «Веселка» (Київська обл., с. Гаврилівка)
  4. ЗДО (ясла-садок) «Джерельце» (Київська обл., смт Чубинське)
  5. ЗДО (ясла-садок) «Монтессорі-сад» (Дарницький район)
  6. ЗДО (ясла-садок) № 17 «Веселка» (Київська обл., м. Ірпінь)
  7. ЗДО (ясла-садок) № 210 (Дарницький район)
  8. ЗДО (ясла-садок) № 292 (Шевченківський район)
  9. ЗДО (ясла-садок) № 555 (Деснянський район)
  10. ЗДО (ясла-садок) № 7 (Дарницький район)
  11. ЗДО (ясла-садок) № 752 (Деснянський район)
  12. ЗДО (ясла-садок) № 781 (Деснянський район)
  13. ЗДО (ясла-садок) № 83 (Деснянський район)
  14. ЗДО «Тедді клаб» (Солом’янський район)
  15. ЗДО № 10 (Солом’янський район)
  16. ЗДО № 10 «Казка» (Київська обл., смт Бородянка)
  17. ЗДО № 110 (Шевченківський район)
  18. ЗДО № 131 (Голосіївський район)
  19. ЗДО № 142 (Подільський район)
  20. ЗДО № 158 (Голосіївський район)
  21. ЗДО № 159 (Шевченківський район)
  22. ЗДО № 188 (Подільський район)
  23. ЗДО № 20 (Дарницький район)
  24. ЗДО № 215 ім. Т. Лубенця (Дарницький район)
  25. ЗДО № 255 (Солом’янський район)
  26. ЗДО № 26 «Веселка» (Житомирська обл., м. Бердичів)
  27. ЗДО № 266 (Святошинський район)
  28. ЗДО № 274 (Дніпровський район)
  29. ЗДО № 280 (Оболонський район)
  30. ЗДО № 293 (Шевченківський район)
  31. ЗДО № 295 (Солом’янський район)
  32. ЗДО № 300 (Деснянський район)
  33. ЗДО № 311 (Дніпровський район)
  34. ЗДО № 312 (Голосіївський район)
  35. ЗДО № 325 (Печерський район)
  36. ЗДО № 333 (Деснянський район)
  37. ЗДО № 370 (Дарницький район)
  38. ЗДО № 372 (Голосіївський район)
  39. ЗДО № 404 (Дніпровський район)
  40. ЗДО № 423 (Шевченківський район)
  41. ЗДО № 443 (Дніпровський район)
  42. ЗДО № 446 (Дніпровський район)
  43. ЗДО № 455 (Дніпровський район)
  44. ЗДО № 480 «Палітра» (Солом’янський район)
  45. ЗДО № 500 «Абетка» (Дарницький район)
  46. ЗДО № 535 (Дніпровський район)
  47. ЗДО № 580 «Ольвія» (Оболонський район)
  48. ЗДО № 581 (Оболонський район)
  49. ЗДО № 583 (Дніпровський район)
  50. ЗДО № 590 (Оболонський район)
  51. ЗДО № 6 «Радість» (Київська обл., м. Ірпінь)
  52. ЗДО № 601 (Святошинський район)
  53. ЗДО № 62 «Зернятко» (Дніпровський район)
  54. ЗДО № 624 (Солом’янський район)
  55. ЗДО № 651 (Солом’янський район)
  56. ЗДО № 667 (Голосіївський район)
  57. ЗДО № 679 (Подільський район)
  58. ЗДО № 681 (Святошинський район)
  59. ЗДО № 693 «Волошка» (Святошинський район)
  60. ЗДО № 694 (Святошинський район)
  61. ЗДО № 7 (Дарницький район)
  62. ЗДО № 701 (Дніпровський район)
  63. ЗДО № 744 (Деснянський район)
  64. ЗДО № 798 (Голосіївський район)
  65. ЗДО № 814 (Святошинський район)
  66. ЗДО № 819 (Святошинський район)
  67. ЗДО ясла-садок «Лелечки» (Житомирська обл., с. Квітневе)
  68. ЗДО ясла-садок «Промінь» (Київська обл., смт Баришівка)
  69. Іванківський ЗДО (ясла-садок) № 1 «Сонечко» (Київська обл., смт Іванків)
  70. НВК Монтессорі (Дніпровський район)
  71. Олевський ЗДО № 10 (Житомирська обл., м. Олевськ)
  72. Приватний ЗДО «Wish Family Space» (Київська обл., с. Вишеньки)
  73. Приватний ЗДО «Академія сучасної освіти» (Дніпровський район)
  74. Роздолівський ЗДО «Сонечко» (Вінницька обл., с. Роздолівка)
  75. СШДС «Лісова казка» (Святошинський район)
  76. ШДС «Паросток» (Подільський район)
  77. Вепринський ЗДО «Сонечко» (Житомирська обл., с. Веприн)