Ліцей № 227 (Голосіївський район)

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Ліцей №227 імені М.М.Громова міста Києва

227 2.jpg

Середня загальноосвітня школа №227 імені Героя Радянського Союзу Михайла Михайловича Громова розпочала свою роботу у 1980 році.

За цей час школа здобула великий досвід, виросли її найменші вихованці, знайшли своє місце у житті її випускники.

Перший директор школи (з 1980 по 1999) – заслужений вчитель України, народна майстриня України Білецька Людмила Кузьмівна.

У Ліцеї знаходиться оригінальний музей ІІІ Повітряної Армії, яка зробила героїчний внесок в історію боротьби проти фашистських окупантів в роки Другої світової війни.

Науково-методична рада ліцею Голова: - директор Роман Ю.А.

Члени: заступник директора з науково-методичної роботи Новохатня Л.В., заступники директора з навчально-виховної роботи: Козакевич І.М., Барановська І.О., заступник директора з виховної роботи Козлова І.В., методисти ліцею Решавских Н.І., Плаксюк Л.М., Хрипун О.М., голови шкільних методоб’єднань та вчителі-методисти: Яткевич Н.М., Терещук О.Г., Пилипака Н.Ф., Степаненко В.І., Митяй О.В.

Програма з економіки вивчається наступним чином: – в 8–9 класах за програмою «Основи економіки» та факультативні курси; – в 10–11 класах відповідно до програми «Економіка» (профільний рівень). Програма з правознавства вивчається наступним чином: – в 8–9 класах факультативні курси правового спрямування; – в 9 класах вивчатиметься за програмою курсу «Основи правознавства»; – в 10–11 класах вивчатиметься за програмою та навчальними планами курсу «Основи правознавства» (за рівнем стандарту та профільним).

Програма з екології вивчається наступним чином: – в 1–4 класах інтегровані уроки «Я і Україна», «Основи здоров’я», «Трудове навчання»; – в 9 класах факультативні та спецкурси екологічного спрямування; – в 10–11 класах відповідно до програми «Екологія» (профільний рівень).

Допрофільна підготовка у 8–9 класах здійснюється з метою професійної орієнтації учнів, сприяння вибору ними напряму профільного навчання у старшій школі. Форми реалізації допрофільної підготовки: введення курсів за вибором, факультативів, профільна орієнтація, інформаційна робота тощо. В 10–11 класах профільне вивчення здійснюється за спеціальними програмами профільних предметів та курсами за вибором.

З метою розвитку творчих здібностей учнів ліцей може надавати освітні послуги понад обсягом, встановленим навчальними планами, за бажанням батьків учнів. Пріоритетами (стратегічними цілями) розвитку визначено: Підвищення якості освітніх послуг ліцею та забезпечення їх відповідності стандартам профільної освіти середніх навчальних закладів України. Запровадження інноваційних підходів, форм, методів і засобів навчання та управління в ліцеї. Забезпечення інноваційного інформаційно-технологічного розвитку навчально-виховного процесу. Активізація діяльності ліцею в районному, міському та міжнародному освітньому просторі.