Е-Портфоліо/Оголошення

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Оголошення Вагові коефіцієнти 2023 (НПП/НП) Вагові коефіцієнти 2023 (ІПО) Вагові коефіцієнти 2023 (ФКУ) Cайт портфоліо База реєстрів Інституційний репозиторій Google Академія Вагові коефіцієнти (Архів)

Нові вагові коефіцієнти

УВАГА!

Затверджені вагові коефіцієнти 2023.

Затверджені показники, що будуть враховуватися при визначенні переможців з-поміж кафедр/НДЛ та інститутів/факультетів.

Оновлення персональної сторінки в системі «Е-портфоліо»

Вхід в систему е-портфоліо здійснюється за допомогою корпоративної пошти та єдиного паролю від системи електронного навчання й корпоративної пошти Переглянути свій профіль без авторизації можливо за допомогою пошуку.

Для відображення актуальної інформації у е-портфоліо необхідно перевірити наявність інформації в трьох розділах:

 • Науково-дослідна та міжнародна діяльність.
 • Професійний розвиток.
 • Викладацька діяльність.

У разі відсутності певних даних потрібно переконатись, що вони наявні у реєстрах або інституційному репозиторії відповідно.

УВАГА! Всі розділи портфоліо формуються автоматично відповідно до «Положення про щорічне рейтингове оцінювання професійної діяльності науково-педагогічних, педагогічних і наукових працівників Київського столичного університету імені Бориса Грінченка «Лідер року» з реєстрів, які наповнюються відповідальними особами та з Інституційного репозиторію.

Якщо пункт «Індекси цитування Google Академії» не підтягнулися автоматично Ви можете скористатися кнопкою «Редагувати». Або «Оновити», якщо вони підтягуються неправильно (Дані знаходяться у розділі «Науково-дослідна та міжнародна діяльність»).

Пункт «Конференції» наповнюється самостійно викладачами (за положенням «Лідер року» цей пункт не оцінюється).

Публікації підтягуються з Інституційного репозиторію. У разі некоректності або відсутності даних про публікації у е-портфоліо потрібно перевірити відомості у репозиторії:

 1. Наявність публікації у відкритому архіві.
 2. Коректність зазначення типу, типології публікації та зазначення корпоративної пошти.

Всі інші дані підтягуються з відповідних реєстрів, що заповнюються тільки відповідальними особами.

Система надає можливість зміни персональних даних: фотографії, посилань на соціальні мережі тощо. Просимо обов’язково заповнити поля «ПІДРОЗДІЛ» та «ВЧЕНЕ ЗВАННЯ»

Етапи організації рейтингового оцінювання

 1. Перевірка та оновлення персональної інформації на власній сторінці НПП/НП/ПП (приналежність до кафедри, інституту/факультету, посада, науковий ступінь, вчене звання, освіта, посилання тощо).
  • якщо профіль прихований напишіть на пошту НДЛ цифровізації освіти (ndl.co@kubg.edu.ua), щоб його відкрили (тільки для штатних співробітників, що працюють більше року).
  • якщо профіль опублікований, але не відображається в пошуку Вам портібно хоча б раз зайти в систему та відредагувати персональну інформацію.
 2. Внесення НПП/НП/ПП публікацій, навчальних підручників/посібників тощо в Інституційний репозиторій, подання відомостей про професійну діяльність відповідальним особам за січень - листопад відповідно до Показників та вагових коефіцієнтів рейтингового оцінювання професійної діяльності працівників Університету "Лідер року - 2023", Показників та вагових коефіцієнтів рейтингового оцінювання професійної діяльності працівників Фахового коледжу «Універсум» "Лідер року - 2023".
 3. Перевірка, переміщення результатів діяльності за січень - листопад у відкритий доступ відповідальними за Реєстри діяльності, Інституційний репозиторій.
 4. Перевірка НПП/НП/ПП відображення на персональній сторінці в системі «Е-портфоліо» усіх внесених результатів діяльності за січень - листопад.
 5. Перевірка відповідальними особами від кафедр на наявність усіх профілів штатних НПП/НП/ПП, які працюють більше ніж один рік, приналежності до кафедри, структурного підрозділу.
 6. Внесення НПП/НП/ПП результатів діяльності за грудень.
 7. Закриття Інституційного репозиторію для внесення даних.
 8. Перевірка, переміщення результатів діяльності за грудень у відкритий доступ відповідальними за Реєстри діяльності, Інституційний репозиторій.
 9. Перевірка НПП/НП/ПП відображення результатів діяльності за грудень.
 10. Закриття Бази реєстрів для внесення даних.
 11. Закриття системи Е-портфоліо для редагування відомостей.
 12. Остаточна перевірка директорами/деканами структурних підрозділів на наявність усіх профілів штатних НПП/НП/ПП, які працюють більше ніж один рік.
 13. Нарахування балів за ваговими коефіцієнтами, опублікування попередніх рейтингів.