ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ УНІВЕРСИТЕТУ

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Викладачі Обговорення
Перехід до розділу.jpg

Електронні ресурси університету

Назва
Електронна адреса
Відкриті (доступні з зовнішньої мережі)

Портал Університету

http://kubg.edu.ua/

Університет у Facebook

https://www.facebook.com/grinchenkouniversity

Університет у X

https://twitter.com/nash_kubg

Університет у Instagram

http://instagram.com/grinchenkouniversity

Бібліотека

http://library.kubg.edu.ua/

Електронний каталог АБІС Коха

http://lib.kubg.edu.ua/

Електронний каталог

http://ek.kubg.edu.ua/

Платформа електронного навчання з електронними навчальними курсами

http://elearning.kubg.edu.ua

Інституційний репозиторій

http://elibrary.kubg.edu.ua/

Вікі-портал

http://wiki.kubg.edu.ua/

База кваліфікаційних (магістерських) робіт з автоматизованою перевіркою на плагіат

https://studbase.kubg.edu.ua/

Наукові електронні видання

https://kubg.edu.ua/informatsiya/naukovtsyam/fakhovi-vidannya.html

Цифровий Кампус

https://digital.kubg.edu.ua/

А-Студія (Телестудія)

http://astudia.kubg.edu.ua/

З обмеженим доступом (доступні з внутрішньої мережі Університету)

Електронний репозиторій

http://elib.kubg.edu.ua/

Платформа для електронного тестування

http://testing.kubg.edu.ua/

База реєстрів діяльності Університету

http://rg.kubg.edu.ua/

Цифровий Кампус

Smart-університет має бути готовим до інтеграції з глобальним інформаційним відкритим освітнім простором, який передбачає вільний доступ усіх учасників до світових цифрових ресурсів, задоволення освітніх потреб студентів в цифрових продуктах, а також ефективну е-комунікацію та е-співпрацю усіх учасників освітнього процесу. З цією метою в Університеті функціонує Цифровий кампус - онлайн середовище зі швидким доступом до всіх електронних ресурсів Університету.


Цифровий кампус Університету Грінченка.png


Інтернет-портал Університету

Адреса порталу(http://kubg.edu.ua/) Портал є одним із офіційних джерел доступу до інформації, створений для висвітлення діяльності Університету та його структурних підрозділів, взаємообміну відомостями з іншими освітніми та науковими закладами, органами державної влади України й органами місцевого самоврядування з питань, пов'язаних із діяльністю Університету, інформаційної взаємодії з іншими організаціями, громадськістю.

Користувачі порталу отримують доступ до довідкової інформації, систем реєстрації, пошуку та допомоги, сервісів новин і повідомлень про події, бібліографічних пошукових систем та електронних бібліотек, унікального електронного навчального контенту.

Мета створення Інтернет-порталу Університету

 • представлення та популяризація діяльності Університету в мережі Інтернет;
 • інформаційний супровід навчального процесу, наукової, соціально-гуманітарної, профорієнтаційної, видавничої діяльності, міжнародного співробітництва, спортивних досягнень, організації дозвілля викладачів, співробітників, аспірантів, студентів і слухачів.

Основними структурними елементами Інтернет-порталу Університету є: тематичні розділи:

 • Інформація – вступникам, студентам, аспірантам і докторантам, науковцям, співробітникам, випускникам, роботодавцям, партнерам та про працевлаштування;
 • Про Університет – візитівка, конференція трудового колективу, Наглядова рада Університету, Вчена рада Університету, Ректорат, корпоративна культура, академічна репутація, антикорупційні заходи, якість освіти, дослідження, рейтинги Університету, соціальний проект, новини;
 • Ресурси – нормативні документи Університету, кошторис, електронні закупівлі, електронне середовище, сервіси;
 • Структура – Факультети, Інститут післядипломної освіти та Фаховий коледж «Універсум», бібліотека, інші підрозділи Університету;
  • мобільні рубрики (“Вступникам”, “Анонси”, “Події”);
  • швидкий перехід на сайти Факультетів / Інституту / Коледжу;
  • тематичні банери, які дають змогу здійснити перехід на відповідні сайти: Європейської асоціації освіти дорослих, Інтернаціональної асоціації університетів, Європейської асоціації університетів, Великої Хартії Університетів, міжнародних наукових проектів Erasmus+, IRNet, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Міністерства освіти і науки України, Університету в соціальних мережах – Facebook, Instagram, X, LinkedIn,Google+, Pinterest, каналу Університету в Youtube, завітати до юридичної клініки «АСТРЕЯ», до навчального центру SMART, CISCO Networking Academy, Авторизованого тестувального центру CERTIPORT, переглянути 3D тур Університетом, ознайомитись із його буклетом та підписатися на канал основних новин Університету.


Головна сторінка порталу Університету Грінченка.png
Студентський офіс Університету Грінченка.png
Оголошення Університету Грінченка.png
Анонси подій Університету Грінченка.png
Контактна інформація Університету Грінченка.png
Партнери Університету Грінченка.png


За допомогою меню порталу Корпоративна культура (Про Університет) ви можете дізнатись про місію Університету, його цінності та особливості університетської культури.

Завітавши на Сторінку Ректора, маєте змогу звернутися з пропозицією, скаргою, висловити власну думку без зайвих бюрократичних процедур, написавши лист на особисту пошту Турунцева Олександра Петровича.

Ректор Університету Грінченка.png

Скориставшись меню Інформація — Студентам, ви маєте змогу ознайомитись зі студентськими новинами, розкладом навчальних занять, діяльністю студентського самоврядування, наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, а також діяльністю профспілок тощо:


Новини Університету Грінченка.png

Для зручності пошуку та навігації на сайтах структурних підрозділів обрано єдиний шаблон, завдяки якому ви зможете знайти необхідні відомості, скориставшись меню Структура головної сторінки ресурсу. Ось як, наприклад, виглядають головні сторінки сайтів структурних підрозділів Університету

                         Фаховий коледж «Універсум» Університету Грінченка.png   Факультет педагогічної освіти Університету Грінченка.pngДив. також