Обговорення:Лозінська Юлія Іванівна
Дитячий навчальний заклад № 590 компенсуючого типу спеціальний для дітей з порушенням опорно-рухового апарату Оболонського району м. Києва функціонує з 1977 року. Діяльність навчального закладу направлена на реалізацію основних завдань: - збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; - розвиток творчих здібностей та нахилів дитини; - забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. В закладі функціонує 9 груп з 12-годинним режимом роботи та 2 групи з короткотривалим пребуванням.
ЗАВДАННЯ 1. Моніторинг впровадження ІКТ в ДНЗ № 590
1. Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ № 590 Керівництво дошкільним закладом впевненно впроваджує інформаційно-комунікаційні технології. Вони використовуються для здійснення управлінської, методичної та навчальної роботи.
ДНЗ № 590 має свій власний сайт, на якому можна ознайомитись з інформацією про заклад [[1]] Використовують портал освітян ПЕДРАДА.
Підписані на електорнний журнал МЦФЕР: Освіта Вебпортал електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів міста Києва.
2. ІКТ-компетентність педагогічних працівників ДНЗ № 590. Для визначення ІКТ компетентності педагогічних працівників було проведення анкетування. [[2]]
3. ІТ- інфраструктура ДНЗ № 590 У Дошкільному закладі знаходиться 6 стаціонарних комп’ютерів у щоденному користуванні завідуючої, діловода, у медичної сестри, психолога, логопедів та 1 комп’ютер у кабінеті ЛФК. Всі комп’ютери оснащені необхідною технічною периферією. Вихователі для проведення занять періодично використовують телевізори для роботи в групах. В закладі працюють 10 ксероксів (1 з яких кольоровий). Інтернет в Дошкільному закладі розповсюджується як провідними мережами, так і за допомогою WiFi роутера. Музична зала оснащена мультимедійною дошкою, проектором та акустичною системою для проведення занять, розваг, свят тощо. Також в музичній залі 1 музичний центр – дітки розучують та співають пісні, проводяться свята та розваги. У групах є магнітофони для слухання музики, пісень та казок. Заняття та розваги з такими пристроями дуже цікаві та незвичайні, дітям дуже подобається слухати казки у такий спосіб.
ЗАВДАННЯ 2.