Дмитерко Анастасія В`ячеславівна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

.

База практики

Завдання 1

Mcaticon.png
Завдання 1

Інтерв'ю з директором

Анкета для заступників

Результати опитування вказують на те, що для повноцінного переходу до цифрового навчання потрібно розв'язати низку організаційних, технічних та навчальних питань.

Анкетування "ЦК-компетентності науково-педагогічних працівників"

Анкетування для вчителів

Згідно з результатами опитування, вчителі мають труднощі з тим, щоб ефективно використовувати цифрові технології у навчанні. Багато з них зазначають, що їм потрібна додаткова допомога, щоб розібратися з новими програмами і платформами, які могли б зацікавити учнів і спростити навчальний процес. Вчителі шукають зручні інструменти, які допоможуть їм швидше перевіряти завдання і давати зворотний зв'язок учням, щоб ті краще розуміли свої результати та отримували більше мотивації вчитися.


Аналіз ІТ інфраструктури закладу

Апаратне забезпечення. В школі є сучасні пристрої – ноутбуки для вчителів та комп’ютери для учнів, що забезпечують доступ до електронних навчальних ресурсів і платформ. Інтерактивні дошки та проектори, які використовують вчителі, забезпечують візуалізацію навчальних матеріалів, що підвищує інтерес учнів та сприяє інтерактивному навчанню. Програмні забезпечення у школі - операційні системи для ноутбуків це Windows, а також офісні пакети для обробки тексту, створення презентацій і таблиць Microsoft Office. Програми кібербезпеки антивіруси, системи контролю доступу, що захищають дані користувачів та підтримують безпечний доступ до мережі. Система управління навчальним процесом, які дозволяють керівництву відстежувати успішність учнів, розклад занять, облік відвідуваності. Навчально-наукове забезпечення школи це тренінги та курси підвищення кваліфікації для педагогів, що допомагають їм впроваджувати цифрові технології у навчання, освоювати нові інструменти і методики. Ресурси для самоосвіти та професійного зростання учнів надають доступ до платформ для самоосвіти, що допомагають учням здобувати додаткові знання і розвивати свої здібності.

Завдання 2

Mcaticon.png
Завдання 2

Покликання на е-ресурс Покликання на е-ресурс

скрін зі сторінки е-ресурса

Сторінка розробника


Завдання 3

Тренінг для вчителів

=Завдання 4=