Відмінності між версіями «Це зробили наші руки/Роботи»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Vitaly (обговорення • внесок) |
|||
| Рядок 13: | Рядок 13: | ||
|- style=" font-size:12px" | |- style=" font-size:12px" | ||
|[[«Солодка ялинка»]] | |[[«Солодка ялинка»]] | ||
| − | |робота | + | |робота студентки [[Університетський коледж|Університетського коледжу]] [[Коваль Дарини|Коваль Дарини]] |
|- style=" font-size:12px" | |- style=" font-size:12px" | ||
|[[Вітальна листівка чи витвір мистецтва?!]] | |[[Вітальна листівка чи витвір мистецтва?!]] | ||
Версія за 20:45, 13 грудня 2012
|
| Назва | Автори/Підрозділ |
| Кусудама модель Кулер (завитки) | Роботу виконала Хрієнко Дарина |
| Містерія кольорового скла | робота студентів Університетського коледжу |
| «Солодка ялинка» | робота студентки Університетського коледжу Коваль Дарини |
| Вітальна листівка чи витвір мистецтва?! | робота студентів Університетського коледжу |
| Як просто і швидко створити новорічні прикраси | робота студентів Університетського коледжу |
| Квілінг | Робота студенки Університетського коледжу Лященко Катерини |
| Квілінг. Сніжинка | Роботу виконала Добіаш Юлія |
| Подвійний лебідь | Роботу виконала Миронова Тетяна |
| Підставка для олівців «Штани» | Роботу виконала Миронова Тетяна |
| Ялиночка до нового року | Роботу виконала Матющенко Ірина |