Кусудама модель Кулер (завитки)

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Роботу виконала Хрієнко Дарина
Хрієнко Дарина
Педагогічний інститут, спеціальність "Дошкільна освіта"

Загальний вигляд

IMG 9661.JPG IMG 9623.JPG IMG 9688.JPG
IMG 9877.JPG Кулер 1.JPG

Виготовлення модулів

Для виготовлення модулів кусудама кулер буде потрібно щільний папір різних розмірів: від 3х3 см до 7х7см.

Нижче, на схемі, показані кроки для складання модуля (на схемі показано два варіанти модуля кусудама кулер):

Кулер 2.JPG

Зігніть квадратний аркуш паперу навпіл по горизонталі і вертикалі, далі зігніть по діагоналях, малюнок 1 на схемі вище. Зберіть лінії вигину по вертикалі і горизонталей до центру, вийде пірамідка, малюнок 2. Всі чотири кути скрутіть за годинниковою стрілкою, як показано на малюнку 3. Ось і готовий модуль, з якого збирається кусудама кулер.

З'єднання модулів

Нижче, на схемі, показані способи з'єднання модулів між собою і організації груп модулів.

Кулер 3.JPG

Для утворення вузлів можна з'єднувати модулі за допомогою вкладення завитків один в одного, як показано на фото. Таким чином, формуються вузли по 2,3,4,5 ... модулів. Для складання кулі з модулів кулер, використовується нижче представлена схема. Використовуємо умовні позначення; вузли з 3 модулем кулера - це трикутник, з 4 модулем - це чотирикутник і т.д.

Найпростіший кулька вийде з 6 модулів кулера (найперша схема). Використовуючи модель октаедра для збирання нам необхідно всі модулі з'єднати між собою. Причому, в кожному вузлі повинні з'єднувати по три модуля.

Кулер 4.JPG

Кубооктаедр

Наступний варіант кубооктаедр. За моделі ми бачимо, що кубооктаедр формується з трьох і чотирикутників, тобто у нас будуть вузли по 3 і 4 модуля. Послідовність збирання: спочатку збираємо вузол з 4 модулів. У нас сформується 5 вузлів. Центральний вузол 4 модуля, по кутах 4 вільних вузла (1 модуль) і 4 вузли - посередині сторін чотирикутника по два модулі. Далі додаємо до вузлів по два модулі, ще один модуль, до кутових вузлів. Таким чином формуємо кубооктаедр з 12 модулів кулера.

Кулер 5.JPG

Кулер 6.JPG

Див. також