Відмінності між версіями «Гудков Євгеній Олегович»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 9: Рядок 9:
 
=Завдання 1=
 
=Завдання 1=
 
==Інтерв'ю з директором==
 
==Інтерв'ю з директором==
[[Файл:Team-ceo-i4.png|міні|ліворуч|Аліна Архіпова - директорка школи Інвентор]]
+
[[Файл:Team-ceo-i4.png|міні|праворуч|Аліна Архіпова - директорка школи Інвентор]]
 
Ваш текст
 
Ваш текст
 
== Анкета ЦК-компетентності ==
 
== Анкета ЦК-компетентності ==
 
Для аналізу цк-компетентностей науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу освіти була створена антета [https://forms.gle/kpJpAaitW6NC2RDK9|"Цифрово-технологічні компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів і тьюторів ПЗНЗ "Школи Інвентор Скул"].<br />
 
Для аналізу цк-компетентностей науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу освіти була створена антета [https://forms.gle/kpJpAaitW6NC2RDK9|"Цифрово-технологічні компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів і тьюторів ПЗНЗ "Школи Інвентор Скул"].<br />
 
<br />
 
<br />
Результати анкетування знаходяться в онлайн-документі.<br />
+
Аналіз анкети та висновки щодо актуального стану цифрово-технологічних компетентностей педагогічних працівників знаходяться в [https://docs.google.com/document/d/18spCYDxSct2uvggDG3B9xKOUDAj85UIsooWZYKxmJDs/edit?usp=sharing|документ Аналіз анкети].<br />
 
  <gallery>
 
  <gallery>
 
Файл:Опит_01.png|
 
Файл:Опит_01.png|

Версія за 17:23, 24 жовтня 2023

P1140384.jpg

База практики:
Приватний загальноосвітній навчальний заклад "Школа Інвентор Скул"
місто Київ, Дніпровська набережна, 18а САЙТ ШКОЛИ
+38 (067) 828-57-74 +38 (050) 380-55-03
Соціальні мережі:
Facebook Instagram Youtube

Завдання 1

Інтерв'ю з директором

Аліна Архіпова - директорка школи Інвентор

Ваш текст

Анкета ЦК-компетентності

Для аналізу цк-компетентностей науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу освіти була створена антета "Цифрово-технологічні компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів і тьюторів ПЗНЗ "Школи Інвентор Скул".

Аналіз анкети та висновки щодо актуального стану цифрово-технологічних компетентностей педагогічних працівників знаходяться в Аналіз анкети.

Аналіз ІТ-інфраструктури

Т

Завдання 2

Ваш текст

Завдання 3

Навесні 2023 року я успішно завершив регіональний трьохмісячний тренінг "Занурення в СЕЕН" [програму СЕЕН в Україні]. Тренінг проходив у змішаному форматі навчання (офлайн і онлайн). Наразі я маю сертифікат фасилітатора соціально-емоційного та етичного навчання, що надає право впроваджувати це навчання в закладах освіти. Вибір теми тренінгу, який я мав провести для своїх колег, став очевидним - "Знайомство з СЕЕН. Найцікавіше." Я хотів познайомити з цією надважливою програмою навчання, зацікавити та мотивувати своїх колег доєднатися до великої спільноти СЕЕН.

Соціально-емоційне та етичне навчання (СЕЕН) — це й міжнародна програма соціального, емоційного та етичного навчання в системі дошкільної та шкільної освіти по всьому світу, і структура, яку можна застосовувати на всіх рівнях освіти, у тому числі вищої та післядипломної. Навчальна програма СЕЕН побудована на системі СЕЕН, яку привели в цей світ освітяни й освітянки, новаторки й новатори, науковці й науковиці, дослідниці й дослідники, які творчо і вдумливо підійшли до освіти як до механізму підсилення добробуту сучасного та майбутніх поколінь. Ця структура так само виросла на працях спільноти соціально-емоційного навчання (СЕН), яка виявила, що на критичних етапах розвитку дитини виховання навичок позитивної емоційної регуляції, співпереживання собі та міжособистісного спілкування поліпшує й академічне зростання, й особистий добробут.
Тренінг 01.jpeg

Тренінг "Знайомство з СЕЕН. Найцікавіше." складався з таких етапів:
1. Вітальне слово (знайомство, мотивація, власні фото з навчання).
2. Практика взаємозалежності.
3. СЕЕН привіт (зміст програми + практика ресурсності).
4. Структура СЕЕН (формування домовленостей, стійкі вміння, вдумливі діалоги).
5. Фасилітаторська роль учительства.
6. Кава пауза.
7. Співпереживання. Стійкість. Розуміння емоцій.
8. Рефлексія.

Під час проведення тренінгу були використані такі цифрові технології:
Thinglink - –web сервіс для створення інтерактивних плакатів, які перетворюють звичайні картинки в інтерактивні об’єкти.
Mindomo – web сервіс для створення карт пам’яті, ментальних карт. Цей сервіс дає змогу організувати інформацію так, щоб мозку було максимально легко працювати з нею.
Kahoot – web сервіс, що дозволяє легко створювати, обмінюватися і грати у веселі навчальні ігри або вікторини під час уроків, тренінгів, семінарів.
Mentimeter — web сервіс, який використовується для створення презентацій із зворотним зв’язком у реальному часі.

Завдання 4

Ваш текст