Відмінності між версіями «Головна сторінка»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 39: | Рядок 39: | ||
|- style="font-size:90%;" | |- style="font-size:90%;" | ||
|'''[[Грінченківські студії]]''' | |'''[[Грінченківські студії]]''' | ||
| − | |'''[ | + | |'''[[Це зробили мої руки]]''' |
|'''[http://www.kmpu.edu.ua/component/content/section/75.html Співпраця]''' | |'''[http://www.kmpu.edu.ua/component/content/section/75.html Співпраця]''' | ||
|'''[http://partner.kmpu.edu.ua/ Партнерство]''' | |'''[http://partner.kmpu.edu.ua/ Партнерство]''' | ||
Версія за 15:30, 23 травня 2012
|
Ласкаво просимо на Сьогодні - 8-12-2025, кількість статей 67 968 |
|
|
|
|
|
|
| Навчання | Наука | Співпраця | Партнерство | Інновації | Вісник психології і педагогіки |
Наші проекти
| |
|
|
|
|
|
| Грінченківські студії | Це зробили мої руки | Співпраця | Партнерство | Інновації | Вісник психології і педагогіки |
|
«Словарь української мови» Упорядкував, з додатком власного матеріялу, Борис Грінченко |



