Відмінності між версіями ««Словарь української мови»»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{|class="wikitable" style="font-weight:bold" width="100%" | {|class="wikitable" style="font-weight:bold" width="100%" | ||
|- style=" font-size:14px" bgcolor="#66cdaa" | |- style=" font-size:14px" bgcolor="#66cdaa" | ||
| − | |[[Файл:Dictionary20121212.jpg|caption|100px]] '''«Словарь української мови»''' | + | |[[Файл:Dictionary20121212.jpg|caption|100px]] '''[http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%8C_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8 «Словарь української мови»]''' |
|- style=" font-size:12px" | |- style=" font-size:12px" | ||
|'''[[:Категорія:А|A]]''' | |'''[[:Категорія:А|A]]''' | ||
Версія за 12:45, 5 лютого 2013
| A
Аа Аб Ав Аг Ад Ає Аж Аз Ай Ак Ал Ам Ан Ап Ар Ас Ат Ау Аф Ах Ац Ач Ая Аґ |
| Б |
| В
Ва Вб Вд Ве Вж Вз Ви Ві Вл Вн Во Вп Вр Вс Вт Ву Вх Вц Вч Вш Вщ Вю Вя |
| Г |
| Ґ |
| Д
Да Дб Дв Дд Де Дє Дж Дз Ди Ді Дл Дм Дн До Дп Др Ду Дх Дь Дю Дя |
| Е |
| Є |
| Ж |
| З
За Зб Зв Зг Зґ Зд Зе Зє Зж Зз Зи Зі Зї Зк Зл Зм Зн Зо Зп Зр Зс Зт Зу Зц Зч Зш Зю Зя |
| И |
| І,Ї
Іб,Їб Ів,Їв Іг Ід,Їд Їє Їж Із,Їз Її Ій,Їй Ік Іл Ім,Їм Ін Ір,Їр Іс,Їс Іт Їх Іщ |
| Й |
| К |
| Л |
| М |
| Н |
| О
Оа Об Ов Ог Од Ож Оз Ой Ок Ол Ом Он Оп Ор Ос От Оф Ох Оц Оч Ош Ощ |
| П |
| Р |
| С
Са Св Сд Се Сє Си Сі Ск Сл См Сн Со Сп Ср Сс Ст Су Сх Сц Сь Сю Ся |
| Т |
| У
Уб Ув Уг Уґ Уд Уе Уж Уз Уї Уй Ук Ул Ум Ун Уо Уп Ур Ус Ут Ух Уц Уч Уш Ущ Ую Уя |
| Ф |
| Х |
| Ц |
| Ч |
| Ш |
| Щ |
| Ю |
| Я
Яб Яв Яг Яґ Яд Яє Яз Яй Як Ял Ям Ян Яп Яр Яс Ят Яф Ях Яч Яш Ящ |