Відмінності між версіями «Це зробили наші руки/Роботи»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 37: | Рядок 37: | ||
|- style=" font-size:12px" | |- style=" font-size:12px" | ||
|[[Новорічна ялинка]] | |[[Новорічна ялинка]] | ||
| − | | | + | |Роботу виконала [[Cивопляс Тетяня|Cивопляс Тетяни]] |
[[Категорія:Це зробили наші руки]] | [[Категорія:Це зробили наші руки]] | ||
Версія за 00:53, 15 січня 2013
|
| Назва | Автори/Підрозділ |
| Кусудама модель Кулер (завитки) | Роботу виконала Хрієнко Дарина |
| Містерія кольорового скла | робота студентів Університетського коледжу |
| «Солодка ялинка» | робота студентки Університетського коледжу Коваль Дарини |
| Вітальна листівка чи витвір мистецтва?! | робота студентів Університетського коледжу |
| Як просто і швидко створити новорічні прикраси | робота студентів Університетського коледжу |
| Квілінг | Робота студенки Університетського коледжу Лященко Катерини |
| Квілінг. Сніжинка | Роботу виконала Добіаш Юлія |
| Подвійний лебідь | Роботу виконала Миронова Тетяна |
| Підставка для олівців «Штани» | Роботу виконала Миронова Тетяна |
| Ялиночка до нового року | Роботу виконала Матющенко Ірина |
| Новорічна ялинка | Роботу виконала Cивопляс Тетяни |