Відмінності між версіями «Це зробили наші руки/Роботи»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Лілія (обговорення • внесок) |
|||
| Рядок 33: | Рядок 33: | ||
|Робота Добіаш Юлії | |Робота Добіаш Юлії | ||
|- style=" font-size:12px" | |- style=" font-size:12px" | ||
| − | |[[ | + | |[[Подвійний лебідь]] |
|Робота Миронової Тетяни | |Робота Миронової Тетяни | ||
|} | |} | ||
Версія за 15:39, 4 грудня 2012
|
| Назва | Автори/Підрозділ |
| Кусудама модель Кулер (завитки) | робота Хрієнко Дарини |
| Містерія кольорового скла | робота студентів Університетського коледжу |
| Вітальна листівка чи витвір мистецтва?! | робота студентів Університетського коледжу |
| Квілінг | Робота студенки Університетського коледжу Лященко Катерини |
| Квілінг. Сніжинка | Робота Добіаш Юлії |
| Подвійний лебідь | Робота Миронової Тетяни |