Відмінності між версіями «Це зробили наші руки/Роботи»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 30: | Рядок 30: | ||
|Робота студенки Університетського коледжу Лященко Катерини | |Робота студенки Університетського коледжу Лященко Катерини | ||
|- style=" font-size:12px" | |- style=" font-size:12px" | ||
| − | |[[Квілінг._Сніжинка]] | + | |[[Квілінг._Сніжинка|Квілінг. Сніжинка]] |
| − | |Робота | + | |Робота Добіаш Юлії |
|} | |} | ||
[[Категорія:Це зробили мої руки]] | [[Категорія:Це зробили мої руки]] | ||
Версія за 19:34, 3 грудня 2012
|
| Назва | Автори/Підрозділ |
| Кусудама модель Кулер (завитки) | робота Хрієнко Дарини |
| Містерія кольорового скла | робота студентів Університетського коледжу |
| Вітальна листівка чи витвір мистецтва?! | робота студентів Університетського коледжу |
| Квілінг | Робота студенки Університетського коледжу Лященко Катерини |
| Квілінг. Сніжинка | Робота Добіаш Юлії |