Відмінності між версіями «Це зробили наші руки/Роботи»
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
| Рядок 28: | Рядок 28: | ||
|- style=" font-size:12px" | |- style=" font-size:12px" | ||
|[[Квілінг]] | |[[Квілінг]] | ||
| − | |Робота студенки | + | |Робота студенки Університетського коледжу Лященко Катерини", |
|} | |} | ||
[[Категорія:Це зробили мої руки]] | [[Категорія:Це зробили мої руки]] | ||
Версія за 12:26, 26 листопада 2012
|
| Назва | Автори/Підрозділ |
| Кусудама модель Кулер (завитки) | робота Хрієнко Дарини |
| Містерія кольорового скла | робота студентів Університетського коледжу |
| Вітальна листівка чи витвір мистецтва?! | робота студентів Університетського коледжу |
| Квілінг | Робота студенки Університетського коледжу Лященко Катерини", |