Відмінності між версіями «Мельник Вероніка Миколаївна/Портфоліо аспіранта»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Участь у конференціях)
 
(не показані 34 проміжні версії цього учасника)
Рядок 13: Рядок 13:
 
Психологічні умови формування сенсо-моторного базису освітньої діяльності дітей з розладами аутистичного спектра
 
Психологічні умови формування сенсо-моторного базису освітньої діяльності дітей з розладами аутистичного спектра
  
===Науковий керівник (ПІП, науковий ступінь, вчене звання)===
+
===Науковий керівник===
 
Скрипник Тетяна Вікторівна, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник,
 
Скрипник Тетяна Вікторівна, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник,
 
професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти
 
професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти
  
 
==Наукова-дослідницька діяльність==
 
==Наукова-дослідницька діяльність==
=== Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus, WOS===
+
=== Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних (Категорія А)===
=== Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних (окрім Scopus, WOS)===
+
=== Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних (Категорія Б)===
===Тези доповіді на конференціях===
+
1.Подано до друку статтю на тему «Значення психологічних умов у процесі освітньої діяльності дітей молодшого шкільного віку» до журналу Вчені записки Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського. Серія Психологія.
#Мельник В.М. Creating learning space for students with autism spectrum disorders». ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціальної та інклюзивної освіти", 9 листопада 2023 року, Кам'янець-Подільський, Україна. 2023. С.189-190
+
 
 +
===Тези доповіді на наукових конференціях===
 +
1.Мельник В.М. Creating learning space for students with autism spectrum disorders». ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціальної та інклюзивної освіти", 9 листопада 2023 року, Кам'янець-Подільський, Україна. 2023. С.189-190
 +
 
 +
2. Melnyk V.M. Psychological And Pedagogical Support Students With Autism During Primary Education. International scientific conference challenges of Pedagogical and Psychological Sciences: A Current Perspective (Włocławek, the Republic of Poland). Section 2. Psychological And Pedagogical Problems In Education (April 3-4 2024). P.11-13.
 +
 
 +
3. Мельник В.М. Теоретико-методичні підходи професійної підготовки фахівців спеціальної та інклюзивної освіти. Збірник матеріалів VІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації партнерської взаємодії освіти, економіки та соціального захисту в умовах інклюзії та прагматичної реабілітації соціуму». (21-22 травня 2024 р.). Секція ІІ «Освіта і гуманітарні науки в умовах інклюзії». Кам’янець-Подільський національний університет ім. І.Огієнка. 2024.
 +
 
 +
4. Melnyk V.M. Perspectives on development of special and inclusive education in Ukraine. Збірник матеріалів Міжнародна наукова конференція (м.Рига, Латвійська Республіка) «Сучасні тенденції наукових досліджень у світі» (30-31 травня 2024 р.). Секція 5. Тенденції у сфері педагогіки та психології.
 +
 
 +
5. Мельник В.М. Поняття про психологічні умови в освітньому середовищі. Збірник тез наукових доповідей міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Соціально-психологічна підтримка особистості в умовах суспільних трансформацій» (08 жовтня 2024р.) Київ: Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. С. 56-57.
 +
 
 +
6. Мельник В.М. Забезпечення сприятливих психологічних умов інклюзивного освітнього простору. Збірник тез наукових доповідей VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей із особливими освітніми потребами» (06-07 листопада 2024р.) Київ: Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова.
  
 
===Участь у конференціях===
 
===Участь у конференціях===
[[Файл:19 жовтня 2023.jpg|100px|міні|ліворуч]] 1.Участь у Всеукраїнському круглому столі «Сучасний заклад дошкільної освіти: лідерство, діджиталізація, майбутній капітал», Київський університет імені Бориса Грінченка (6 год / 0,2 кредит ЄКТС). Сертифікат №ВКС/23-245 від 19 жовтня 2023 р.
+
[[Файл:19 жовтня 2023.jpg|90px|міні|праворуч]]
 +
1.Участь у Всеукраїнському круглому столі «Сучасний заклад дошкільної освіти: лідерство, діджиталізація, майбутній капітал», Київський університет імені Бориса Грінченка (6 год / 0,2 кредит ЄКТС). Сертифікат №ВКС/23-245 від 19 жовтня 2023 р.
  
[[Файл:9 листопада 2023.jpg|100px|міні|ліворуч]]
 
  
 +
 +
 +
[[Файл:9 листопада 2023.jpg|90px|міні|праворуч]]
 
2.Участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціальної та інклюзивної освіти»; Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, (8 год / 0,25 кредит ЄКТС). Сертифікат №9.11/23-229 від 9 листопада 2023 р.
 
2.Участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціальної та інклюзивної освіти»; Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, (8 год / 0,25 кредит ЄКТС). Сертифікат №9.11/23-229 від 9 листопада 2023 р.
  
=== Участь у державних науково-дослідних проектах===
+
 
===Рамкові міжнародні науково-дослідні проекти===
+
 
=== Грантові заявки===
+
 
=== Міжнародне стажування===
+
[[Файл:5_квітня_2024.jpg|90px|міні|праворуч]]
=== Академічна мобільність===
+
3.Участь у Всеукраїнській науково-практичній школі інклюзивної освіти «Актуальні проблеми якісної освіти дітей з аутизмом»; Київський столичний університет імені Бориса Грінченка (15 год / 0,5 кредит ЄКТС). Сертифікат №110/24 від 05 квітня 2024 р.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[[Файл:20_квітня_2024.jpg|90px|міні|праворуч]]
 +
4.Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Мова, мовлення, терапія: Міждисциплінарний підхід»; «Міжнародний інститут інклюзіїї» (15 год / 0,5 кредит ЄКТС). Сертифікат №КММ-042024/82 від 20 квітня 2024 р.
 +
 
 +
5. Участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» 17-18 травня 2024 р. Представлено науковий проєкт на Конкурсі наукових проєктів за напрямом «Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю»; Київський університет імені Бориса Грінченка (6 год / 0,2 кредит ЄКТС).
 +
 
 +
6. Участь у науково-практичному онлайн-семінарі «Обдарованість: методи діагностики та шляхи розвитку»; Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України (30 год / 1 кредит ЄКТС). Сертифікат № СТ-0524/269 від 26 травня 2024р.
 +
 
 +
7. Участь у дебатах «Університетська автономія: достатня чи необхідна умова для якості вищої освіти» в рамках реалізації модуля «Університетська автономія у розвитку демократичних цінностей у вищій школі освіти: досвід країн ЄС для України» програми «Еразмус+: Жан Моне»; Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.
 +
 
 +
8. Участь у Міжнародній науково-практичній онлайн конференції «Соціально-психологічна підтримка особистості в умовах суспільних трансформацій»; Українська асоціація корекційних педагогів (6 год / 0,2 кредит ЄКТС). Сертифікат №236/24 від 08 жовтня 2024 р.
 +
 
 +
9. Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами»; Українська асоціація корекційних педагогів (15 год / 0,5 кредит ЄКТС). Сертифікат VII УАКП №318 від 07 листопада 2024 р.
 +
 
 +
10. Участь у VI Всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»; Український інститут науково-технічної експертизи та інформації (7 год / 0,23 кредит ЄКТС). Сертифікат ITME-060531 від 12 листопада 2024 р.
 +
 
 +
=== Участь у дебатах===
 +
1.Участь у дебатах "Університетська автономія: достатня чи необхідна умова для якості вищої освіти"[[Файл:сертифікат_дебати.jpg|90px|міні|праворуч]]
 +
 
 +
 
 +
 
 
=== Неформальна освіта===
 
=== Неформальна освіта===
 
[[Категорія:Портфоліо аспірантів/053 Психологія]]
 
[[Категорія:Портфоліо аспірантів/053 Психологія]]
 
[[Категорія:Портфоліо аспірантів/2023]]
 
[[Категорія:Портфоліо аспірантів/2023]]
#Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Участь батьків у організації інклюзивного навчання» (3 год.), розроблена ГО Смарт Освіта та студією онлайн-освіти EdEra в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у базі проекту EdEra від 17.12.2023р.)
+
[[Файл:17 грудня 23.jpg|90px|міні|праворуч]]
#Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Вступ до раннього втручання» (30 год.), розроблена за сприяння БФ “Інститут раннього втручання” (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у партнерстві з  БФ “Інститут раннього втручання” від 17.12.2023р.)
+
1.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Участь батьків у організації інклюзивного навчання» (3 год.), розроблена ГО Смарт Освіта та студією онлайн-освіти EdEra в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у базі проекту EdEra від 17.12.2023р.)
 +
 
 +
 
 +
[[Файл:17 грудня 2023.jpg|90px|міні|праворуч]]
 +
2.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Вступ до раннього втручання» (30 год.), розроблена за сприяння БФ “Інститут раннього втручання” (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у партнерстві з  БФ “Інститут раннього втручання” від 17.12.2023р.)
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[[Файл:17_грудня23.jpg|90px|міні|праворуч]]3.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Безпека в інтернеті під час війни: практичний курс» (15 год.), сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 17.12.2023р.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[[Файл:19_грудня_2023.jpg|90px|міні|праворуч]]4.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Англійська для медіаграмотності», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 19.12.2023р.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[[Файл:24_грудня_23.jpg|90px|міні|праворуч]]5.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Права людини в освітньому просторі» (10 год.), розроблена Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти та науки України (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у базі проекту EdEra від 24.12.2023р.)
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
[[Файл:24_грудня_2023.jpg|90px|міні|праворуч]]6.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «З учнями про освіта та кар'єру» (8 год.), розроблена «Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS в рамках проекту мережі EducationUSA із залучення радників старших класів загальноосвітніх шкіл» у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки посольства США в Україні (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у базі проекту EdEra від 24.12.2023р.)
 +
 
 +
7.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Я і якісне та цілісне навчання. Соціально-емоційне навчання і психосоціальна підтримка», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 23.11.2024р.
 +
 
 +
8.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Благополуччя та захист дітей», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 24.11.2024р.
 +
 
 +
9.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Медіаграмотність: Практичні навички», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 25.11.2024р.
 +
 
 +
10.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Небайдужі: базові емоційні потреби та соціальна взаємодія», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 25.11.2024р.
 +
 
 +
11.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Візуалізація даних», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 30.11.2024р.
 +
 
 +
12.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Початок роботи з ChatGPT», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 30.11.2024р.
 +
 
 +
===Участь у роботі наукового товариства Факультету університету===
 +
1) Участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації», представлено науковий проєкт на Конкурсі наукових проєктів за напрямом «Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю». Результат: отримано перше призове місце з проєктом «Логотренажер: студенти для військових».
 +
 
 +
2)Пройдено програму Цифрового модуля «Використання мовних моделей на основі штучного інтелекту» з 6 по 23 лютого 2024 року (15 годин).
 +
 
 +
3)Пройдено програму Дослідницького модуля «Побудова індивідуальної траєкторії викладача в контексті інтернаціоналізації» з 14 по 15 лютого 2024 року (15 годин).
 +
 
 +
4)Пройдено програму Дидактичного модуля «Методика створення тестів для організації онлайн-тестування» з 16 по 18 лютого 2024 року (15 годин).

Поточна версія на 00:11, 16 грудня 2024

Фото


Персональні дані

Прізвище, ім’я, по батькові

Мельник Вероніка Миколаївна

Рік вступу

2023

Спеціальність

053 Психологія

Тема наукового дослідження

Психологічні умови формування сенсо-моторного базису освітньої діяльності дітей з розладами аутистичного спектра

Науковий керівник

Скрипник Тетяна Вікторівна, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Наукова-дослідницька діяльність

Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних (Категорія А)

Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних (Категорія Б)

1.Подано до друку статтю на тему «Значення психологічних умов у процесі освітньої діяльності дітей молодшого шкільного віку» до журналу Вчені записки Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського. Серія Психологія.

Тези доповіді на наукових конференціях

1.Мельник В.М. Creating learning space for students with autism spectrum disorders». ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціальної та інклюзивної освіти", 9 листопада 2023 року, Кам'янець-Подільський, Україна. 2023. С.189-190

2. Melnyk V.M. Psychological And Pedagogical Support Students With Autism During Primary Education. International scientific conference challenges of Pedagogical and Psychological Sciences: A Current Perspective (Włocławek, the Republic of Poland). Section 2. Psychological And Pedagogical Problems In Education (April 3-4 2024). P.11-13.

3. Мельник В.М. Теоретико-методичні підходи професійної підготовки фахівців спеціальної та інклюзивної освіти. Збірник матеріалів VІIІ Міжнародна науково-практична конференція «Інновації партнерської взаємодії освіти, економіки та соціального захисту в умовах інклюзії та прагматичної реабілітації соціуму». (21-22 травня 2024 р.). Секція ІІ «Освіта і гуманітарні науки в умовах інклюзії». Кам’янець-Подільський національний університет ім. І.Огієнка. 2024.

4. Melnyk V.M. Perspectives on development of special and inclusive education in Ukraine. Збірник матеріалів Міжнародна наукова конференція (м.Рига, Латвійська Республіка) «Сучасні тенденції наукових досліджень у світі» (30-31 травня 2024 р.). Секція 5. Тенденції у сфері педагогіки та психології.

5. Мельник В.М. Поняття про психологічні умови в освітньому середовищі. Збірник тез наукових доповідей міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Соціально-психологічна підтримка особистості в умовах суспільних трансформацій» (08 жовтня 2024р.) Київ: Факультет психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. С. 56-57.

6. Мельник В.М. Забезпечення сприятливих психологічних умов інклюзивного освітнього простору. Збірник тез наукових доповідей VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей із особливими освітніми потребами» (06-07 листопада 2024р.) Київ: Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова.

Участь у конференціях

19 жовтня 2023.jpg

1.Участь у Всеукраїнському круглому столі «Сучасний заклад дошкільної освіти: лідерство, діджиталізація, майбутній капітал», Київський університет імені Бориса Грінченка (6 год / 0,2 кредит ЄКТС). Сертифікат №ВКС/23-245 від 19 жовтня 2023 р.



9 листопада 2023.jpg

2.Участь у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Психолого-педагогічний супровід дітей з інтелектуальними порушеннями в умовах спеціальної та інклюзивної освіти»; Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, (8 год / 0,25 кредит ЄКТС). Сертифікат №9.11/23-229 від 9 листопада 2023 р.



5 квітня 2024.jpg

3.Участь у Всеукраїнській науково-практичній школі інклюзивної освіти «Актуальні проблеми якісної освіти дітей з аутизмом»; Київський столичний університет імені Бориса Грінченка (15 год / 0,5 кредит ЄКТС). Сертифікат №110/24 від 05 квітня 2024 р.



20 квітня 2024.jpg

4.Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Мова, мовлення, терапія: Міждисциплінарний підхід»; «Міжнародний інститут інклюзіїї» (15 год / 0,5 кредит ЄКТС). Сертифікат №КММ-042024/82 від 20 квітня 2024 р.

5. Участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації» 17-18 травня 2024 р. Представлено науковий проєкт на Конкурсі наукових проєктів за напрямом «Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю»; Київський університет імені Бориса Грінченка (6 год / 0,2 кредит ЄКТС).

6. Участь у науково-практичному онлайн-семінарі «Обдарованість: методи діагностики та шляхи розвитку»; Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України (30 год / 1 кредит ЄКТС). Сертифікат № СТ-0524/269 від 26 травня 2024р.

7. Участь у дебатах «Університетська автономія: достатня чи необхідна умова для якості вищої освіти» в рамках реалізації модуля «Університетська автономія у розвитку демократичних цінностей у вищій школі освіти: досвід країн ЄС для України» програми «Еразмус+: Жан Моне»; Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.

8. Участь у Міжнародній науково-практичній онлайн конференції «Соціально-психологічна підтримка особистості в умовах суспільних трансформацій»; Українська асоціація корекційних педагогів (6 год / 0,2 кредит ЄКТС). Сертифікат №236/24 від 08 жовтня 2024 р.

9. Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інноваційні підходи в освіті та реабілітації дітей з особливими освітніми потребами»; Українська асоціація корекційних педагогів (15 год / 0,5 кредит ЄКТС). Сертифікат VII УАКП №318 від 07 листопада 2024 р.

10. Участь у VI Всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії»; Український інститут науково-технічної експертизи та інформації (7 год / 0,23 кредит ЄКТС). Сертифікат ITME-060531 від 12 листопада 2024 р.

Участь у дебатах

1.Участь у дебатах "Університетська автономія: достатня чи необхідна умова для якості вищої освіти"
Сертифікат дебати.jpg


Неформальна освіта

17 грудня 23.jpg

1.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Участь батьків у організації інклюзивного навчання» (3 год.), розроблена ГО Смарт Освіта та студією онлайн-освіти EdEra в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у базі проекту EdEra від 17.12.2023р.)


17 грудня 2023.jpg

2.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Вступ до раннього втручання» (30 год.), розроблена за сприяння БФ “Інститут раннього втручання” (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у партнерстві з БФ “Інститут раннього втручання” від 17.12.2023р.)



17 грудня23.jpg
3.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Безпека в інтернеті під час війни: практичний курс» (15 год.), сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 17.12.2023р.



19 грудня 2023.jpg
4.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Англійська для медіаграмотності», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 19.12.2023р.



24 грудня 23.jpg
5.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Права людини в освітньому просторі» (10 год.), розроблена Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міністерства освіти та науки України (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у базі проекту EdEra від 24.12.2023р.)



24 грудня 2023.jpg
6.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «З учнями про освіта та кар'єру» (8 год.), розроблена «Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS в рамках проекту мережі EducationUSA із залучення радників старших класів загальноосвітніх шкіл» у співпраці зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки посольства США в Україні (сертифікат виданий ТОВ «Едюкейшнал Ера» у базі проекту EdEra від 24.12.2023р.)

7.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Я і якісне та цілісне навчання. Соціально-емоційне навчання і психосоціальна підтримка», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 23.11.2024р.

8.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Благополуччя та захист дітей», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 24.11.2024р.

9.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Медіаграмотність: Практичні навички», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 25.11.2024р.

10.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Небайдужі: базові емоційні потреби та соціальна взаємодія», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 25.11.2024р.

11.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Візуалізація даних», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 30.11.2024р.

12.Навчання за програмою підвищення кваліфікації «Початок роботи з ChatGPT», сертифікат наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus від 30.11.2024р.

Участь у роботі наукового товариства Факультету університету

1) Участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації», представлено науковий проєкт на Конкурсі наукових проєктів за напрямом «Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю». Результат: отримано перше призове місце з проєктом «Логотренажер: студенти для військових».

2)Пройдено програму Цифрового модуля «Використання мовних моделей на основі штучного інтелекту» з 6 по 23 лютого 2024 року (15 годин).

3)Пройдено програму Дослідницького модуля «Побудова індивідуальної траєкторії викладача в контексті інтернаціоналізації» з 14 по 15 лютого 2024 року (15 годин).

4)Пройдено програму Дидактичного модуля «Методика створення тестів для організації онлайн-тестування» з 16 по 18 лютого 2024 року (15 годин).