Щорічна благодійна акція «Подаруй дитині радість»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
DSC3639.JPG
DSC 3684.JPG
DSC3659.JPG
DSC 3767.JPG
Подяка прилуки.jpg
DSC3798 - копия.JPG
Вихованці дитячого будинку м. Прилуки з подарунками.JPG


В ніч на 19 грудня до всіх дітей приходить Святий Миколай , за традицією він приносить подарунки і кладе їх під подушку. Всі дітки з нетерпінням чекають цього свята і пишуть Миколайчику листи, в яких розповідають, як поводилися весь рік і що саме хотіли б отримати в подарунок.

В нашому інституті існує добра традиція – день святого Миколая присвячувати дітям, позбавленим батьківської опіки, даруючи їм подарунки та тепло своїх сердець.

Щороку, на передодні дня святого Миколая, студенти Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка роблять подарунки дітям-сиротам у рамках акції «Подаруй дитині радість».

Наші волонтери, за допомогою студентів та викладачів університету, зібрали чималу кількість різноманітних іграшок, книжок та канцелярії для дітей з дитячого будинку, якій знаходиться у місті Прилуки.

Ініціатором акції і керівником волонтерської групи, що займалася її реалізацією, є студентка II курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Воробйова Тетяна. Окрім збору гуманітарної допомоги, волонтери першого курсу Інституту психології та соціальної педагогіки, під керівництвом Тетяни, 17 грудня 2012 року дарували дітям радість, влаштувавши для них святкову виставу.

За це наші волонтери, окрім гарного настрою та щирих посмішок дітей, отримали подяку від директора ДНЗ “Дитячий будинок інтернатного типу” Гусаченко Світлани Володимирівни.

Та найголовнішою подякую нашим студентам стали щасливі дитячі погляди і щирі усмішки. Адже чужих дітей не існує, всі вони наші.