Приватний ЗДО «Академія сучасної освіти» (Дніпровський район)

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Загальні відомості про заклад Дитячий садок Академії Сучасного Освіти А + - це новий сучасний виховно-освітній комплекс повного дня для дітей від 3 до 6 (7) років. Тут створені найкращі умови для гармонійного розвитку дитини. На трьох поверхах дитячого садка розмістилося 9 блоків для всіх вікових груп (молодші, середні та старші). Кожен блок включає в себе простору ігрову кімнату, спальню і окремий туалет з душем. Всі ігрові кімнати спроектовані за принципом «займаємося граючи»: навчальний матеріал викладається у формі гри, а блоки предметів постійно чергуються. Таким чином, дитина краще сприймає інформацію і не відволікається під час занять. Всі меблі зроблені з екологічно чистих матеріалів, все ліжечка відповідають ортопедичним нормам і дозволяють дитині максимально відпочити і набратися сил під час денного сну. Для того щоб дитина весело і безпечно проводив час на свіжому повітрі, в нашому дитячому садку є велика закрита майданчик. Вона оснащена сучасними ігровими комплексами, пісочницями, альтанками, а також засаджена гіпоалергенними рослинами.

Для малюків розроблена унікальна розширена освітня програма, складена з урахуванням досвіду західних колег, створена сучасна навчально-методична база, а також підібрані висококваліфіковані педагоги та вихователі.

Досвідчений психолог, який постійно знаходиться в Академії, відповість на всі запитання батьків, допоможе дітям повірити в себе, підготує до входу в новий колектив, а логопед допоможе впоратися з дрібними дефектами мови і розробити правильну дикцію.

Діти займаються в групах до 20 осіб. Таким чином, кожна дитина отримує необхідну увагу від вихователя або педагога і відчуває себе комфортно. Крім того, в дитячому саду Академії А + малюків чекають 4-х разове повноцінне харчування і 20 додаткових занять в тиждень (включаючи спорт кожен день), крім основної програми навчання. Ну і, звичайно ж, веселі свята на протязі навчального року!

Дитяча посмішка і подяка батьків - наша головна нагорода. Кожен новий дитина в Академії Дошкільного Освіти А + - це нове завдання, новий виклик для самовдосконалення і новий ключик до маленького серця. Працюючи з дітьми, ми втілюємо в життя наші найкращі якості і завжди орієнтуємося на досягнення максимального результату.

Завдання 1

Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу

Після розмови з директором дитячого садка Йоткою Інною Миколаївною виявилось, що заклад добре оснащений ТЗН, але, на жаль, не всі педагоги активно використовують ресурси закладу у своїй роботі. Для впровадження ІКТ-політики у садку плануються тренінги та семінари, які будть проводити як самі педагоги, так і запрошені спеціалісти.

ІК-компетентності вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgGE8Z7Uc-4DiVKmjYDwiStY305FH8WdInH4z4BVzdnw-bWg/viewform

https://docs.google.com/forms/d/1jcw92Eqlx5ViZzp-6AlVm3Icr1ZTvoKsaP1jmYbXmzw/edit#responses

За результатами опитування можна зробити висновки, що більшіть педагогів не використовують ресурси закладу через брак знань та умінь, щодо їх використання, але позитивним є те, що всі опитані готові опановувати нові для себе знання та навички.

Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

Апаратне забезпечення:


Комп'ютери – 12

Мультимедійні комплекти – 10

Принтери – 4

Інтернет - у кожній групі

Кабінет відео-спостереження по всій території закладу - 1

Програмне забезпечення:

Microsoft office

Smart Notebook

Windows

Інформаційне забезпечення:

Інформаційно-освітнє середовище представлено сайтом закладу http://academy.com.ua/nash-detskiy-sad/

Завдання 2

Гугл- календар для співробітників, керівників

https://calendar.google.com/calendar/embed?src=dayanpolska.pi17%40kubg.edu.ua&ctz=Europe%2FKiev

Завдання 3

Семінар (тренінг)

--Дарина Андріївна (обговорення) 14:54, 20 листопада 2018 (EET)==== Гугл Диск як користуватися — хмарне сховище Google ==== Мета тренінгу: навчити педагогів користуватися хмарним сервісом для зберігання інформації гугл-диск.

Хід тренінгу

Більшість користувачів, на жаль, досі не змогли вирішити питання з правильним зберіганням файлів, зокрема, забезпеченням їх безпеки. Більшість найбільших сервісів вже давно пропонують хмарні сховища, які зможуть забезпечити збереження ваших файлів в результаті непередбачених обставин (поломка, злом або втрата комп’ютера). У даній статті буде розглянуто хмарний сервіс, запропонований компанією Google.

Розробка найбільшої компанії отримала досить нехитре назву — Диск Google. Сервіс досить цікавий, тому до нього варто придивитися уважніше. Google дозволяє зберігати безкоштовно до 5 Гб файлів, а також завантажувати файли розміром до 10 ГБ (природно, в платній версії).

Основні можливості Google диск:

1. Створення файлів. Програма дозволяє створювати файли, наприклад, формату pdf, різні текстові файли і презентації. А крім цього, в сервісі здійснена можливість спільного редагування файлів разом зі своїми друзями і колегами, у яких є акаунт Google.

2. Забезпечення доступу до файлів з різних пристроїв. Файли, що знаходяться в Google Диск, можна переглядати як з комп’ютера, так з планшета або смартфона, за умови можливості виходу в інтернет.

3. Можливість розпізнавання відсканованих сторінок або фотографій з текстом і перетворення письмового тексту в мовну запис.

Для активних користувачів хмарних сховищ безкоштовного обсягу може бути недостатньо, тому місце для зберігання можна розширити за допомогою щомісячної абонентської плати.

Перший запуск Google Диск.

Для того щоб почати користуватися хмарою від Google, необхідно мати гуглівський поштовий аккаунт. Якщо такого немає, необхідно перейти на офіційну сторінку Google і пройти нескладні етапи реєстрації.

Тепер заходимо під своїм обліковим записом і натискаємо в самому верху веб-сторінки іконку із зображенням плиток і вибираємо «Диск».

Нас перенаправить на іншу сторінку, де буде запропоновано завантажити програму Google Диск. Крім цього, ви зможете знайти посилання на скачування даної програми для Windows в кінці статті.

Натиснувши на кнопку «Download " Drive», почнеться завантаження інсталятора програми.

Як тільки завантаження буде завершене, запускаємо інсталятор і погоджуємося з попередженням. Почнеться завантаження програми з мережі, а слідом і її установка.

Після завершення установки, перед вами відкриється вітальне вікно. Натиснувши кнопку «Далі», необхідно буде зайти під своїм обліковим записом Google.

Слідом почнеться короткий курс з основних можливостей програми. Переглянувши курс, натисніть кнопку «Готово».

Далі відкриється папка, диск і вікно провідника. У правій частині провідника ви побачите, що з’явилася іконка Google Диск.

Тепер перейдемо безпосередньо до роботи з Google Диск. Багато творці хмарних сховищ вважають своїм обов’язком додати демонстраційні файли. Папка Гугл Диск зустріне вас тужливої порожнечею. Щоб відправити в сховищі свій перший файл, необхідно його скопіювати у папку таким же чином, як ви це робите і в інших папках.

Поряд з перенесеним файлом з’явиться блакитний значок синхронізації, що означає, що в даний момент йде відправка файлу на сервера Google. Якщо блакитний значок змінила зелена галочка, значить, синхронізація успішно завершена і тепер файл можна переглядати з будь-якого іншого пристрою.

Тепер вирушимо на робочий стіл. Ми бачимо, що у нас робочий стіл поповнився трьома новими іконками, серед яких наша папка Google Диск, а також нові Google Docs, Google Slides і Google Sheets. Ці три програми являють собою офісний пакет, що працює в мережі інтернет.

Тобто ви, наприклад, хочете написати новий текст. Запускаєте блакитну іконку і у вас запускається браузер, який перенаправляє вас на веб-сторінку з повноцінним офісним редактором, де ви зможете без проблем набрати текст, а також відформатувати.

Доки ви набираєте або редагуєте текст, буде відбуватися непомітна синхронізація, і всі зміни обов’язково будуть додані в ваш Диск Google. Ця функція може особливо знадобитися в ситуаціях, коли комп’ютер зависне, відключать електрику або закінчиться заряд батареї у ноутбука.

На інших програмах ми не будемо зупинятися. Google Sheets — аналог Excel, а Google Slides — PowerPoint. Головне відміну від офісного пакету компанії Microsoft, Google поширює свій онлайн-пакет абсолютно безкоштовно.

Висновок.

Мета Google — не просто створити ще одне хмарне сховище, яких сьогодні так і в достатку, а випустити свій власний унікальний продукт, який буде корисний всім користувачам. Велика кількість місця для зберігання особистих файлів і папок, офісний пакет для користувачів сервісу, швидка синхронізація, кросплатформеність і інші корисні функції роблять цей сервіс одним з найкращих на сьогоднішній день.

Завдання 4

Методичні рекомендації

- проводити тренінги для педагогів з використання ІОС та ресурсів закладу

- створити корпоративну пошту закладу

-заохочувати працівників до використання ресурсів закладу

Завдання 5

Презентація виконання