Очерклевич Богдан Андрійович

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Owp2-5sGR38.jpeg

Роботи Очерклевича Богдана

Про автора

Народився 15 квітня 1998 року у місті Львів. Пізніше переїхав до Києва, де й проживає. У 2005 р. пішов до 1 класу у школу № 8. Перед цим 2 роки навчався у школі творчості "Веселка". У 2006 р. перейшов до ліцею № 157, де навчався з 2 по 4 класи. Паралельно відвідував гурток образотворчого мистецтва у Школі мистецтв № 5. Перший вчитель малювання - Троценко В.Г., з легкої руки якого почав малювати та у 2009 році здав вступні іспити і був прийнятий у ДХСШ імені Т. Г. Шевченка. Улюблені вчителі малювання Ушаков Володимир Сергійович та Лазарєва Тетяна Анатоліївна. У 2016 році успішно закінчив цю школу, отримавши атестат про середню освіту. Під час навчання у школі брав участь в міжнародних та всеукраїнських конкурсах та виставках.

До Київського університету імені Бориса Грінченка вступив у 2016 році.

Малювання, аплікації були моїми захопленнями з дитинства.

У вільний час люблю піші та велосипедні прогулянки Києвом, вивчаючи його вулички й райони. Також люблю фотографувати, писати з натури на пленері або малювати для себе. Пишу вірші.

Персональні дані

Фото

Очерклевич Богдан Андрійович

ОМб-1-16-4.Од

baocherklevych.im16@kubg.edu.ua

Соціальні мережі, блоги

Bogdan Ocherklevych (@danocherk_a_r_t)

Навчальна діяльність

Навчання на MOOC

Навчання на масових відкритих онлайн курсах)

Навчальна практика

Психолого-педагогічна практика на базі "Київського Палацу Дітей та Юнацтва"(КПДЮ) від Інституту мистецтв.

Програми мобільності

Нагороди та подяки навчального характеру

Фото
Фото
Фото

Наукова-практична діяльність

Наукові публікації

Участь у конференціях, семінарах

Участь у наукових та фахових конкурсах, фестивалях

Фото

Професійний розвиток

Професійна сертифікація

Професійні навички

Знання матеріалу, володіння різними техніками: олійний живопис, акварель, пастель, гуаш, графічні матеріали та інші, креативність.

Стажування

Професійний досвід

Соціально-гуманітарна діяльність

Волонтерська діяльність

Малював та підписував листівки для підтримки бійців АТО. У 2016 році створив малюнок на дерев'яній кришці ящика для пересувної виставки "Блокпост Пам'яті"

Фото
Фото

Соціальний проект

Університетські заходи

Виступав на Дебюті першокурсників "Ось ми які" (ОМЯ). Відвідував Державну художню середню школу імені Тараса Григоровича Шевченка на першому, другому та третьому курсі з метою проведення бесіди з учнями випускних класів про умови вступу та навчання в нашому Університеті. А також на 2-му курсі 28 жовтня 2017 року відвідав Київську дитячу школу мистецтв №7 разом із викладацько-студентським десантом. Відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями та викладачами. Ми інформували учнів, їх батьків та викладачів про наш університет, про додаткові освітні послуги. Також викладач та студенти розказували про навчання, вступ та життя в університеті.

Благодійні акції

Студентське самоврядування

Нагороди та подяки соціально-гуманітарного характеру

Брав участь у щорічному конкурсі на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка на Вікі-порталі «Словник Грінченка та сучасність» на першому курсі (2016 рік), за що отримав подяку.

Фото

У 2017 році брав участь у конкурсі "Sea of Green: Plant Art and Photo Contest" до Міжнародного Дня рослин в Україні. Отримав 3 місце в номінації. А також допоміг інтерпретувати слова Словника Бориса Грінченка на Вікі-порталі для V ювілейного конкурсу "Словник Грінченка та сучасність", за що команда Інституту мистецтв отримала диплом та II місце, а я значок Інституту мистецтв за подяку.

Фото
Фото

Доробки

Корисні посилання

Відгуки

Мої проекти