Овдієнко Марина Юріївна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Овдієнко Марини Юріївни. Група ПОм-2-18-1.4з

Завдання 1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітні установі

Аналіз освтньої політики з питань впровадження ІКТ

В НВК №141 працює 81 вчитель, 12 вчителів являються вчителями інформатики. Вчителі використовують навчальні презентації, електронні тести, відеофільми, програми-перекладачі, програми, які спрямовані на відпрацювання, граматичних, фонетичних, математичних, мовленевих навичок. Ці програми створені для самостійної роботи учнів в позаурочний час. Вчителі та учні працють на смарт-дошках. В школі відбуваються курси, які підвищують кваліфікацію вчителів в галузі ІКТ.

  • Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками.

НВК № 141 має ІТ – спеціалізації такі як: Архітектурне та ландшафтне проектування Учні навчаються створювати проекти різних споруджень, розробляють проекти інтер’єру та ландшафтний дизайн. Також для учнів існує програма, яка допомагає їм розробляти дизайн меблів. Веб-дизайн Учні навчаються створювати макети сайтів та правильно їх верстати. До сайтів можна добавляти ілюстрації, банери, анімаційні елементи, писати скрипти. Сайти виглядають привабливо та креативно і являються легкими у користуванні. Учні розробляють навігацію та 3D карту на сайті, що допомагає легко розібратися що до чого. Інформаційні технології в економіці та бізнесі Даний курс дає можливість учням орієнтуватися у світі бізнесу та оволодіти необхідними навичками нашого сучасного світу. Завдяки інформаційним технологіям та покращення їх навичок учні навчаються критичному мисленню, приймати рішення та систематизувати отримані знання. За словами заступника директора Дзюби Сергія Миколайовича, навчальний заклад не стоїть на місці. Учні беруть участь у міжнародному конкурсі з робототехніки First Tech Challenge призначений для учнів 7–12 класів, які змагаються, розробляють, будують, програмують робота, щоб конкурувати у форматі альянсу проти інших команд. Також Сергій Миколайович розповів, що на базі школи працює мережева академія Cisco та Microsoft IT Academy.

  • ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.

https://docs.google.com/forms/d/19rjRE0r4cPNQdooK4Pn0MT69Bxv785Eva154Cg9ipjQ/edit

== Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу ( апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення) Клас оснащений:

  • Компютерами, ноутбуками чи планшетами для учнів;Компютером для вчителя;Смарт - дошкою;Проектором
  • Доступ до мережі Інтернет та WIFI зони.
  • В школі є: 4 сервера, 30 роутерів, 270 компютерів ( з них половина і ноутбуків); 8 мультимедійних дошок, 35 екранів, 45 проекторів; 40 камер відеоспостереження; обладнання для відеомонтажу.
  • CISCO: 9 роутерів; 9 маршрутизаторів; 9 брандмауерів
  • Учнівські проекти: 1.Hackathon; 2. First Lego Leaguea; 3. Digital video stutio
  • Спеціалізаії: 1. Архітектурне та ландшафтне проектування

Завдання 2

Сайт НВК №141 "ОРТ"

== Завдання 3 семінар (тренінг) ==

Семінар (тренінг)

Файл:Тренінг на тему ікт в освіті. Овдієнко.pptx

Завдання 4

Методичні рекомендації

  • Підвищення швидкост інтернету
  • Безпечне середовище для підключення Wi-fi
  • Курси підвищення кваліфікації вчителів
  • Покращення матеріально технічної бази