Обговорення:Навчання магістрів

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Структура Координатори Обговорення Новини

З приводу курсу, хочу висловити власну думку щодо його корисності та важливості. По-перше- це дійсно корисний та ефективний курс(виклад матеріалу, його якість, наповнення самого курсу, і викладачі) По-друге- це мінус- бажано цей курс ставити на початку магістратури, оскільки інформація дійсно допоможе в створенні магістерської роботи(вибір матеріалу, пошук наукових статей) По-третє- дійсно дякую викладачам, дуже цікаво, доступний виклад матеріалу, стислий, і головне це можливість одразу пробувати те, про що ми проговорювали на лекції/семінарі.

Загалом дякую за цей курс.

--Smirnova (обговорення) 12:47, 12 квітня 2013 (EEST)


Погоджуюсь повністю з попереднім коментарем! Курс є надзвичайно важливим та корисним, так як допомагає вирішити навчальні питання, які постають перед сучасним студентом. А також розширює загальній кругозір. Дуже доступний виклад матеріалу! Дякуємо!--Анна Іванова (обговорення) 12:39, 15 квітня 2013 (EEST)


Цікаво те, що можна було ознайомитися з зарубіжними сайтами та отримати доступ до мережі закордонних наукових статей, публікацій. Створивши власну сторінку в Вікі - я зможу висвітлювати свої досягнення як науковця-початківця, та за допомогою "обговорення" відшліфовувати власні навички в написанні наукових робіт.(Ірина Юзькова)

Ці курси насправді корисні, тому шкода, що нам його провели під кінець навчання. За декілька годин дізналася певну необхідну інформацію, яка полегшує написання магістерської роботи. Відтепер буду користуватися порадами і посиланнями,які нам надали під час цього заходу. (Мозгова Євгенія)

Курс корисний і хотілось би його прослухати на початку навчання у магістратурі, адже він відкрив можливості пошуку інформації відповідного наукового напряму , що відповідає магістерській роботі. Також надає можливість дистанційно й мобільно зберігати інформацію, корисні посилання та ін. (Ірина Дяченко)

Мені цей курс дуже сподобався, я знайшла в ньому багато корисної для магістранта інформації. Звичайно, хотілось би прослухати його трошки раніше, коли робота над пошуком матеріалу тільки розпочиналась. Дякую за лаконічність та доступність інформації, а також за можливість практично використати те, про що йшла мова. Ольга Лопатинська

Висловлюю свою вдячність за надану можливість прослухати цей курс у доступному викладі, котрий стане у нагоді при виконанні та апробації власних досліджень. Позитивом відзначено прикладний аспект курсу, адже була змога використати матеріали прослуханого курсу на практиці. Шлапунова Наталя

Дуже вдячна Вам за створення та проведення даного курсу. --Анастасія (обговорення) 15:03, 18 квітня 2013 (EEST)

Дуже корисна інформація)))) Викладання даного курсу пройшло на високому рівні))) дякую всім учасникам) (Приступа Ірина)

Цей семінар вважаю корисним, інформативним і дуже потрібним для всіх студентів, не тільки магістрантів. Шкода, що цю потрібну інформацію ми отримали трохи запізно. Вважаю за доцільним проводити такі семінари всім студентам на початку року.--Ірина Сутугіна (обговорення) 16:30, 18 квітня 2013 (EEST)