Нуль

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Сучасні словники

0 (нуль від лат. nullus — ніякий) — цифра й одночасно число, нейтральний елемент для операції додавання

"СПРАВЖНІЙ НУЛЬ"-life послуга

Нуль П'ять / 0,5-бар коктейль

Альфред Ван Вогт: Мир Нуль-А

Ілюстрації

0).jpg 20eb812fd8efdbb96082fc832e1e7697.png 41293992 RgJ1bbC8zzmNK-AUsLZIF TrkVK4Ax1gFdcnC AJL34.jpg 84821.jpg

Додаткові відомості:

0 (нуль від лат. nullus — ніякий) — цифра й одночасно число, нейтральний елемент для операції додавання. Множення будь-якого елемента множини на нуль дає нуль.В залежності від множини, на якій визначена операція додавання, нуль може мати різну природу. Зазвичай мають на увазі дійсний нуль, тобто нуль в контексті множини дійсних чисел; комплексний нуль; нуль-многочлен; нуль-вектор. Очевидно, що дійсний нуль, комплексний нуль, нуль-многочлен (якщо коеффіцієнти многочлена комплексні числа) є одним й тим самими об'єктом. Дійсний нуль є границею між областю додатніх й областю від'ємних чисел. Нуль не має знака. Деякі вчені говорять про множинності нуля, розділяючи множину дійних чисел на три підмножини одинакової потужності: додатні, від'ємні й беззнакові числа. При цьому беззнакові числа є нуль. Множина беззнакових чисел замкнена відносно операцій додавання й множення.

Послуга «Справжній нуль» дозволяє дзвонити по 0 коп./хв на номери life:) без обмеження в хвилинах та без обов’язкових щомісячних поповнень!

Нуль П'ять / 0,5 Cocktail Bar, Lounge, and Bar вул. Коперника, 5, Львів, Львівська обл.

Анотація: У світі майбутнього люди будують ідеальне суспільство на Венері, для цієї мети вони проходять складний курс Нуль-А навчання. Цим процесом керує Машина (центральний комп'ютер), кожен рік вона проводить Ігри, переможці яких відправляються на Венеру. Але даної ідилії загрожує змова прибульців з-за меж сонячної системи. Учасник Ігор Гроссейн з'ясовує, що його пам'ять помилкова. Намагаючись з'ясувати, хто стер його справжні спогади, він зриває злісні плани агресорів за допомогою сверхспособностей свого додаткового мозку. Зрештою він дізнається секрет свого походження і свою роль в утворенні Миру Нуль-А.