Користувач:Y.zhuravel.asp

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Фото


Персональні дані

Прізвище, ім’я, по батькові

Журавель Євгенія Юріївна

Рік вступу

2022

Спеціальність

053 Психологія

Тема наукового дослідження

Психологічні чинники динаміки картини світу військовослужбовців

Науковий керівник (ПІП, науковий ступінь, вчене звання)

Каліщук Світлана Миколаївна, доктор психологічних наук, професор

Наукова-дослідницька діяльність

Статті у наукових виданнях

Статті у фахових наукових виданнях, що затвердженні МОН

Статті у закордонних виданнях

Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus, WOS

Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних ( окрім Scopus, WOS)

Участь у конференціях, у т.ч. закордонних

Міжнародна науково-практична конференція «Євроінтеграційні процеси в Україні: історичні, культурні, політико-правові та психологічні аспекти» (м. Київ. – Львів – Торунь), 12–13 квітня 2023 р., тези у співавторстві із С.М. Каліщук "Детермінанти картини світу особистості".

Участь у державних науково-дослідних проектах

Рамкові міжнародні науково-дослідні проекти

Грантові заявки

Отримані гранти (назва гранту, грантодавач, ціль гранту / назва проєкту):

Проект «Коло підтримки» за ініціативи Громадської організації «Об’єднання відповідальних громадян» та за підтримки Swedish International Liberal Centre (SILC) з розбудови психологічної стійкості під час війни через психологічні та фізичні практики. Організація роботи психологічної служби, проведення психоедукаційних заходів та організація одноденного фестивалю життєстійкості. Цільова аудиторія: жінки, політичі лідерки місцевих та регіональних громад Кривого Рогу, жінки з родин військовослужбовців, ВПО, активістки, волонтерки, ветеранки.

Проект «Коло підтримки» за ініціативи Громадської організації «Об’єднання відповідальних громадян» та за підтримки German Marshall Fund. Менеджерування проєкту (планування, контроль виконання та завершення проєкту) з надання психологічної та юридичної допомоги військовим, ветеранам, членам їх родин, ВПО, жінкам, поліцейським, курсантам поліцейської академії, проведення індивідуальних та групових консультацій, психоедукаційних заходів.

Проєкт «Психологічна допомога жінкам з дітьми та внутрішньо-переміщеним особам» за ініціативи Громадської організації «Об’єднання Відповідальних Громадян» та за підтримки МБФ «Альянс громадського здоров’я» та БО Christian Aid. Менеджерування проєкту (планування, контроль виконання та завершення проєкту), надання психологічної допомоги (проведення індивідуальних, групових консультацій, психоедукаційних семінарів та розбудова спільноти учасників психологічних заходів) жінкам з дітьми та ВПО (м. Кривий Ріг).

Проєкт «Психологічна допомога ветеранам, членам родин військовослужбовців та ветеранів, та внутрішньо переміщеним особам» за ініціативи Громадської організації «Об’єднання Відповідальних Громадян» та за підтримки Україно-Швейцарського проєкту «Психічне здоров’я для України - MH4U». Менеджерування проєкту (планування, контроль виконання та завершення проєкту), надання психологічної допомоги (проведення індивідуальних, групових консультацій, психоедукаційних семінарів та розбудова спільноти учасників психологічних заходів) ветеранам, членам родин військвослужбовців та ветеранів та ВПО (м. Кривий Ріг).

Проект «Підтримка військових та членів їх сімей» за ініціативи Громадської організації «Об’єднання відповідальних громадян» та за підтримки German Marshall Fund. Надання психологічної допомоги (проведення індивідуальних і групових консультацій) військовим, ветеранам та членам їх родин.

Міжнародне стажування

Mashav Cert.jpg
Mashav Cert2.jpg

Академічна мобільність