Київський столичний університет імені Бориса Грінченка

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Герб Університету

Загальна інформація

Прагнемо досконалості!

Форма власності: університет належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Рік заснування: літопис університету ведеться з 16 березня 1874 р., коли було відкрито перші педагогічні курси удосконалення вчителів початкових народних училищ Київського навчального округу.

На підставі Рішення Київської міської ради № 4754/4795 від 23.06.2022 «Про реорганізацію Муніципального закладу вищої освіти «Київська академія мистецтв» та Київського університету імені Бориса Грінченка шляхом злиття та утворення Київського столичного університету імені Бориса Грінченка»: Новостворений Київський столичний університет імені Бориса Грінченка (Код ЄДРПОУ - 45307965) є правонаступником усіх прав та обов’язків Київського університету імені Бориса Грінченка.

Київський столичний університет імені Бориса Грінченка пропонує відмінне поєднання багаторічних освітніх традицій і сучасного інноваційного підходу у підготовці конкурентоспроможних фахівців за міжнародними стандартами. Місія Університету – служити людині, громаді, суспільству.

Структура:

14 факультети

1 навчальний інститут

що здійснюють підготовку більше ніж за 20 спеціальностями та різними освітніми програмами.

Університет налічує 5 корпусів та має розвинуту інфраструктуру:

  • сучасна бібліотеку з філіями в корпусах;
  • спортивні комплекси з басейном, тренажерними та спортивними залами;
  • понад 80 SMART – аудиторій;
  • навчальний кіберполігон;
  • Wi-Fi зони;
  • концертні та хореографічні зали;
  • гуртожитки;
  • телестудію та прес-центр;
  • практичні центри, лабораторії та майстерні, ресурсний центр підтримки студентів з інвалідністю.

У 2017 році Університет Грінченка запровадив Нову освітню стратегію. Студенти навчаються в практичних центрах, концепцію яких розробив колектив університету з метою підвищення якості підготовки випускників. В основу нової стратегії покладено навчання, засноване на дослідженнях і практичній діяльності. Особливостями є зменшення часу на традиційні лекції та теоретичні семінари, перехід до інтерактивних технологій з широким використанням новітнього обладнання. Якісна підготовка, інноваційні навчальні програми та дослідження високого рівня є нашими пріоритетами.

Місія, візія, та цінності

Missia-2020.jpg
Tsinnosti-2020.jpg

Додаткова інформація