Діловодство (спеціальність)

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Координатори Обговорення Новини

Діловодство

Моя спеціальність - неповторна!

З першу, почнему із знайомства. Мене звати Марія і я навчаюся у коледжі імені Бориса Грінченка, на спеціальності "Діловодство". Коли я шукала собі "майбутнє", тобто, спеціальність, з якою я пов'яжу своє життя після навчання, то бачила багато різних спеціальностей, але чомусь вони мені здавались дуже примітивними. І ось, нарешті, я знайшла цей коледж, в якому була ця, незвичайна, цікава, ділова спеціальність. Ця спеціальність пов'язана перш за все з роботою в офісі, з документами та комп'ютером. На перший погляд, Вам здається, що ця спеціальність не дуже цікава та складна, але це тільки на перший погляд.

Коли почалися занняття з пердмету діловодство, це було щось. Спочатку, я злякалася, що це не те, чого я хочу, але потім, коли ми почали робити на практиці все те, що ми вчимо, я зрозуміла, що це дуже легко! Приємні викладачі, зрозуміло пояснюють, дуже цікаві профільні предмети. Хочу Вам про них трошки розповісти..

На першому курсі ви зустрінетесь з такими профільними предметами, як:

  • Стенографія (скоропис) - конспектування символами. Це дуже - дуже цікавий предмет. Спочату вивчається алфавіт, потім окремі правила, а потів вже і написання слів, речень, тексту.
  • Діловодство - це діяльність яка охоплює питання документування і організації роботи з документами. Основними елементами його є письмові документи і документування, а також сам процес створення документів.

Після другого курсу навчання, у Вас буде літня практика. Вона буде проходити у такому вигляді: літом абітурієнти подають свої документи на вступ у коледж, є такі люди, які приймають їхні документи і заносять їх у базу даних комп'ютера. І ці люди - діловоди. Бо тільки вони знають, що з цим робити. Саме так буде проходити практика.

На жаль, цю спеціальність обирають не багато людей, тому що вони уявлення не мають, яка вона цікава та неповторна. Але я сподіваюсь, що моя стаття допоможе Вам розігнати всі сумніви і обрати вірний для себе майбутній шлях і ми станемо великою діловою Грінченківською родиною. Успіхів Вам! :)

Вступникам

Інформацію для вступників Ви можете переглянути за наступними посиланнями: