Вінічук Тетяна Олександрівна/УЕН

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Структура ЗНО з англійської мови

Тест складається з 59 питань, на виконання яких учасникам дається 150 хвилин. Приклад тесту 2021 року[1].

Аудіювання

№1-6 - Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Для кожного завдання є коротке аудіо, після прослуховування якого потрібно вибрати правильну відповідь. №7-11 - Завдання на визначення правильності/неправильності твердження. Після прослуховування аудіо потрібно вирішити чи твердження є правильним/хибним щодо прослуханого.

№12-16 - Завдання з вибором однієї правильної відповіді. В цьому завданні після прослуховування тексту потрібно обрати правильний варіант із 3 наведених.

Читання

№17-21 - Завдання на встановлення відповідності. Потрібно розглянути ряд зображень і встановити відповідність між ними та твердженнями. №22-26 - Завдання з вибором однієї правильної відповіді. Потрібно прочитати текст і вибрати правильну відповідь на запитання. №27-32 - Завдання на встановлення відповідності. Потрібно прочитати 5 коротких текстів та підібрати до них заголовки з переліку. №33-38 - Завдання на заповнення пропусків у тексті. Потрібно прочитати текст і доповнити абзаци або речення правильними закінченнями з наведених варіантів.

Використання мови

№39-48 - Завдання на заповнення пропусків у тексті. Потрібно прочитати текст і обрати лексично правильний варіант заповнення пропусків. №39-58 - Завдання на заповнення пропусків у тексті. Потрібно прочитати текст і обрати лексично правильний варіант заповнення пропусків.

Письмо

№59 - Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю. Потрібно створити власне висловлювання відповідно до заданої комунікативної ситуації. Обсяг висловлювання повинен мути не менше 150 слів.

Оцінювання

Максимальна кількість балів за тест - 72 бали. Згодом на основі результатів тесту учаснику виставляється рейтингова оцінка за 200-бальною шкалою.