Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (Київська обл., м. Біла Церква)

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Шкбц.jpg

У школі навчається 1206 учнів, а вчительський колектив складається з 90 педагогів. За 38 років існування школи у доросле життя пішли 3496 юнаків і дівчат, які навчалися в 114 випускних класах.

Давні і добрі традиції живуть у четвертій школі, бо вона плекає розум нації. У школі працює багато досвідчених, висококваліфікованих педагогів. Із дев’яноста вчителів, які складають колектив сьогодні, тринадцять мають звання «учитель-методист», сім – «старший учитель», вищу кваліфікаційну категорію – сорок , першу – дев’ятнадцять, нагороджені значком «Відмінник освіти України» - дванадцять.

Педагоги школи - це когорта майстрів, професіоналів своєї справи, талановитих новаторів, умілих організаторів, невтомних наставників, сподвижників і творців майбутнього, залюблених у дітей і професію. Вони натхненно прагнуть підставити дітям власне серце і крила своїх вмінь та знань, аби учні змогли сягнути до висот успіху.

Діють творчі методичні формування педагогів, які працюють над реалізацією науково-методичної проблеми школи через проектну діяльність та роботу творчих методичних осередків, що впроваджують інноваційну діяльність. Ефективно працюють такі шкільні проекти: «Інтерактивні технології – шлях до формування творчої особистості учня», «Профілізація – шлях до свідомого вибору професії», «Використання інформаційно-комп’ютерних технологій для підтримки загальнонавчальних дисциплін», «Молодь обирає здоровий спосіб життя», «Створи себе сам», та інші.

Щорічно в закладі вдосконалюється мережа класів профільного та поглибленого вивчення окремих предметів. Таким чином створюється освітній простір, спроможний задовольнити різнобічні потреби щодо спеціалізованої освіти обдарованих дітей та учнів, схильних до вивчення певних навчальних дисциплін.

Саме особистісно-орієнтоване навчання й виховання в ЗОШ № 4 дає можливість визначитись кожній дитині, бо передбачає широкий вибір форм і засобів освіти та виховання, як у навчальний, так і у позанавчальний час, для задоволення духовних запитів дитини, її пізнавальних та інтелектуальних інтересів і можливостей.