"Волонтер року 2012" - Наш студент!

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Volonter.JPG

У 1985 році Генеральна Асамблея ООН запровадила Міжнародний день волонтера — своєрідний день подяки добровольцям, які безкорисно допомагають людям.

У столичних соціальних службах, ВНЗ і громадських організаціях волонтерів налічується кілька тисяч. У нашому університеті в Інституті психології та соціальної педагогіки з 2007 року функціонує волонтерська група.

І уже понад десять років у Києві влаштовують бали для найактивніших.

Нині за звання найкращого змагалося 30 волонтерів Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ВНЗ, громадських організацій.

Організатором конкурсу традиційно є Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за підтримки Київського планетарію, Центрального спортивного клубу Збройних сил України, льодової арени ТРЦ "Більшовик" та театру-студії "Чорний квадрат".

Метою проведення конкурсу є створення позитивного іміджу добровольців. Фінал конкурсу відбувся 5 грудня 2012 року у столиці, з нагоди Міжнародного дня волонтера. Протягом двох місяців 30 волонтерів демонстрували свої знання, вміння й навички. Журі також оцінювало практичну діяльність добровольців за весь рік.

Цього року студент IV курсу Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка

Загреба Станіслав Олександрович виборов у Всеукраїнському конкурсі "Волонтер року 2012" почесне ІІ місце.