Відмінності між версіями «Приходько Оксана Василівна»

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентк...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентки '''Приходько Оксани Василівни''' VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності ''«Дошкільна освіта»''.
 
Виробнича (за спеціалізацією ''«Управління електронним навчанням»'') практика студентки '''Приходько Оксани Василівни''' VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності ''«Дошкільна освіта»''.
 +
База проходження практики:ДНЗ №693 «ВОЛОШКА»
 +
Контакти:
 +
Адреса: 03134, м. Київ, вулиця Григоровича-Барського буд. 5-А
 +
Район: Святошинський
 +
Телефон: (044) 402 64 57
 +
Е-адреса: http://voloshka.kiev.ua
 +
Час роботи:
 +
Режим роботи: 12 год
 +
Початок: 07:00
 +
Завершення: 19:00
 +
Робочі дні: Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця
 +
Керівник: Марчук Ольга Іванівна
 +
Власність: Комунальний
 +
Спеціалізація: є спеціалізована група для дітей з вадами слуху
 +
Вид закладу: Загального розвитку
 +
Додатково є: Спортзал, музичний зал, кабінет психолога
 +
В затишному місці серед білокорих берізок розташувався заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 693 “Волошка”, потужністю на 250 дітей, який розпочав свою роботу в 1983 році.  Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00. В закладі функціонує 13 груп. З них одна група для дітей з вадами слуху.
 +
Введений в експлуатацію в 1983 році, розрахований на 250 місць.
 +
В закладі працює 13 груп: 2- ясла; 3- мол.; 4 – сер.;3- старші гр. З 01.09.2011 відкрилася спеціалізована група для дітей з вадами слуху.
 +
Всього педагогів – 31; З вищою освітою – 22; не закінченою вищою – 1; з середньою спеціальною освітою - 6, навчається в Київському Університеті імені Б.Грінченка - 2 педагогів
 +
Основний напрямок роботи: Формування цілісної, життєвокомпетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти. Працюємо за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина», «Стежки у світ».  Діти вивчають англійську мову два  рази на тиждень, починаючи з 3-х років. Враховуючи запити та бажання батьків, в навчальному закладі організовані додаткові платні послуги з навчання дітей хореографії. В садочку організовано  3-разове якісне, збалансоване харчування. В оздоровчій, літній період 4-разове. В закладі працюють: психолог, інструктор з фізкультури, дефектолог, музичні керівники, досвідчені вихователі.
 +
 +
Завдання 1
 +
Колектив ДНЗ № 693 «Волошка» використовує ІКТ у своїй роботі лише за необхідним мінімумом, тому що для модернізації приміщень немає забезпечення технічного, а також немає необхідного приміщення. Але вихователі завжди намагаються дізнатися про щось нове, цікаве і корисне у тих, хто ще навчається. Вони з задоволенням переймають досвід.
 +
ДНЗ №693 «Волошка» має :
 +
• 1 ноутбук – директор ДНЗ;
 +
• 1 комп’ютер – вихователь-методист;
 +
• 1 комп’ютер - практичний психолог;
 +
• 3 МФУ - відповідно.
 +
• Інтерактивна дошка та проектор – музична зала
 +
• 1 ноутбук – спеціалізована група 
 +
Програмне забезпечення
 +
• Операційна система Windows
 +
• Антивірусні програми
 +
• Microsoft Office
 +
Запис та Зарахування дітей в ДНЗ відбувається за допомогою електронної системи запису до ЗДО.

Версія за 15:49, 22 грудня 2018

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Приходько Оксани Василівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта». База проходження практики:ДНЗ №693 «ВОЛОШКА» Контакти: Адреса: 03134, м. Київ, вулиця Григоровича-Барського буд. 5-А Район: Святошинський Телефон: (044) 402 64 57 Е-адреса: http://voloshka.kiev.ua Час роботи: Режим роботи: 12 год Початок: 07:00 Завершення: 19:00 Робочі дні: Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця Керівник: Марчук Ольга Іванівна Власність: Комунальний Спеціалізація: є спеціалізована група для дітей з вадами слуху Вид закладу: Загального розвитку Додатково є: Спортзал, музичний зал, кабінет психолога В затишному місці серед білокорих берізок розташувався заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 693 “Волошка”, потужністю на 250 дітей, який розпочав свою роботу в 1983 році. Режим роботи закладу: 7.00 – 19.00. В закладі функціонує 13 груп. З них одна група для дітей з вадами слуху. Введений в експлуатацію в 1983 році, розрахований на 250 місць. В закладі працює 13 груп: 2- ясла; 3- мол.; 4 – сер.;3- старші гр. З 01.09.2011 відкрилася спеціалізована група для дітей з вадами слуху. Всього педагогів – 31; З вищою освітою – 22; не закінченою вищою – 1; з середньою спеціальною освітою - 6, навчається в Київському Університеті імені Б.Грінченка - 2 педагогів Основний напрямок роботи: Формування цілісної, життєвокомпетентної особистості в умовах інноваційного розвитку дошкільної освіти. Працюємо за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина», «Стежки у світ». Діти вивчають англійську мову два рази на тиждень, починаючи з 3-х років. Враховуючи запити та бажання батьків, в навчальному закладі організовані додаткові платні послуги з навчання дітей хореографії. В садочку організовано 3-разове якісне, збалансоване харчування. В оздоровчій, літній період 4-разове. В закладі працюють: психолог, інструктор з фізкультури, дефектолог, музичні керівники, досвідчені вихователі.

Завдання 1 Колектив ДНЗ № 693 «Волошка» використовує ІКТ у своїй роботі лише за необхідним мінімумом, тому що для модернізації приміщень немає забезпечення технічного, а також немає необхідного приміщення. Але вихователі завжди намагаються дізнатися про щось нове, цікаве і корисне у тих, хто ще навчається. Вони з задоволенням переймають досвід. ДНЗ №693 «Волошка» має : • 1 ноутбук – директор ДНЗ; • 1 комп’ютер – вихователь-методист; • 1 комп’ютер - практичний психолог; • 3 МФУ - відповідно. • Інтерактивна дошка та проектор – музична зала • 1 ноутбук – спеціалізована група Програмне забезпечення • Операційна система Windows • Антивірусні програми • Microsoft Office Запис та Зарахування дітей в ДНЗ відбувається за допомогою електронної системи запису до ЗДО.