Відмінності між версіями «Биковська Світлана Сергіївна»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 55: Рядок 55:
 
Завдання 2. Блог консультацій для батьків.
 
Завдання 2. Блог консультацій для батьків.
 
https://sites.google.com/view/https-5789/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0
 
https://sites.google.com/view/https-5789/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0
 +
 +
Завдання 3. В ході спілкування з керівництвом дошкільного закладу було прийнято рішення про проведення семінару для ознайомлення співробітників з вебсервісами.
 +
Наприклад, онлайн сервіс Symbaloo webmix. Веб сервіс thinglink .Цей сервіс допомагає педагогу візуалізувати завдання до занять у різних формах .
 +
Веб-сервіс Padlet є віртуальною стіною на яку можна прикріплювати фото, файли, посилання на сторінки інтернет, замітки.
 +
Це може бути приватний проект стіни, якою можуть користуватися декілька учасників, вони будуть заповнювати віртуальну стіну інформацією, також стіна доступна для користування та читання, редагування будь-ким із користувачів, це як майданчик для обміну інформацією. 3 інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ Learning Apps.
 +
Це онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Його використовують для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використання на уроках, позаурочний час, і для малечі, і для старшокласників. Завдяки завдання, що створені у цьому конструкторі, знання дітей перевіряються у ігровій формі. 4 Також був запропонований перелік корисних посилань, огляд додатків, які можна застосовувати як для методичної роботи, так і для управлінської діяльності.

Версія за 20:05, 24 вересня 2020

Виробнича практика (зі спеціалізації) студентів VІ курсу

Завдання 1. Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі. Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв'ю з директором закладу дошкільної освіти

Інформатизація освіти - це великий простір для прояву творчості педагогів, яке спонукає шукати нові, нетрадиційні форми і методи взаємодії з дітьми. Володіння новими інформаційними технологіями допоможуть педагогу почувати себе комфортно в нових соціально-економічних умовах. Використання ІКТ у закладі дошкільної освіти є збагачувальним і перетворювальним фактором, який є одним із шляхів оновлення змісту освіти згідно сучасним вимогам. Було проведено інтерв'ю з директором закладу дошкільної освіти Трач Юлією Володимирівною.

 Юлія Володимирівно, на Вашу думку, чи важливо впроваджувати ІКТ в закладі дошкільної освіти ?
- Беззаперечно. Інформаційні технології дають змогу досягти якісно нових освітніх результатів, що прискорюють процес управлінської діяльності й підвищують її ефективність.
  Використання ІКТ в роботі закладів дошкільної освіти ставить перед педагогами завдання створення нової моделі освітнього процесу й освітнього середовища, яка б
  відповідала запитам сучасного суспільства.
Яку мету Ви ставите перед собою, впроваджуючи ІКТ?
- Головна мета - це створення інформаційного середовища, як засобу ефективної взаємодії учасників освітнього процесу: дітей, педагогів, батьків.
Як Ви вважаєте, як можна використовувати ІКТ в садочку?
- Інформаційно-комунікаційні технології можна успішно використовувати як в освітній діяльності педагогів, так і в управлінській, методичній роботі, роботі психолога, 
  комірника, завгоспа, медичної сестри.
Юлія Володимирівна  повністю підтримує впровадження ІКТ в освітню сферу закладу дошкільної освіти.

ІК-компетентність вихователів закладу дошкільної освіти. Анкетування вихователів.

Шановні колеги!
 Пропоную взяти участь в анкетуванні. що дасть змогу організувати навчання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) відповідно до Ваших потреб і бажань.

Анкета для визначення рівня ІКТ-компетентності вихователів. Розробила анкету : Биковська Світлана Сергіївна

https://docs.google.com/forms/d/1LXpu4oIMmSoSylaE1TGsXnuXJpTYJ1TKQgL8_6XqiNA/edit


Аналіз ІТ-інфраструктури закладу дошкільної освіти (апаратне, програмне, інформаційне забезпечення)


Апаратне забезпечення:

Комп'ютер - 3 шт.;
Комп'ютерна переферія - 3 шт.;
Ноутбук - 1 шт.;
Проектор - 1 шт.;
Інтерактивна дошка - 1 шт.;
Принтер - 2 шт.;
Сканер-принтер - 1 шт;
Ламінатор -1 шт:
Камера відеоспостереження - 1 шт.

Програмне забезпечення:

- операційна система Windows;
- антивірусна програма Аvast Free Antivirus;
- робота з документами в Microsoft Office;
- Wi-Fi


Завдання 2. Блог консультацій для батьків. https://sites.google.com/view/https-5789/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0

Завдання 3. В ході спілкування з керівництвом дошкільного закладу було прийнято рішення про проведення семінару для ознайомлення співробітників з вебсервісами.

Наприклад, онлайн сервіс Symbaloo webmix. Веб сервіс thinglink .Цей сервіс допомагає педагогу візуалізувати завдання до занять у різних формах .

Веб-сервіс Padlet є віртуальною стіною на яку можна прикріплювати фото, файли, посилання на сторінки інтернет, замітки. Це може бути приватний проект стіни, якою можуть користуватися декілька учасників, вони будуть заповнювати віртуальну стіну інформацією, також стіна доступна для користування та читання, редагування будь-ким із користувачів, це як майданчик для обміну інформацією. 3 інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ Learning Apps. Це онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Його використовують для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використання на уроках, позаурочний час, і для малечі, і для старшокласників. Завдяки завдання, що створені у цьому конструкторі, знання дітей перевіряються у ігровій формі. 4 Також був запропонований перелік корисних посилань, огляд додатків, які можна застосовувати як для методичної роботи, так і для управлінської діяльності.