ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ УНІВЕРСИТЕТУ

Матеріал з Київський університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Учасники Викладачі Обговорення
Перехід до розділу.jpg

Електронні ресурси університету

Назва
Електронна адреса
Відкриті (доступні з зовнішньої мережі)

Портал Університету

http://kubg.edu.ua/

Університет у Facebook

https://www.facebook.com/grinchenkouniversity

Університет у ВКонтакте

http://vk.com/public24774525

Університет у Twitter

https://twitter.com/nash_kubg

Університет у Instagram

http://instagram.com/grinchenkouniversity

Бібліотека

http://library.kubg.edu.ua/

Електронний каталог АБІС Коха

http://lib.kubg.edu.ua/

Електронний каталог Web ІРБІС

http://ek.kubg.edu.ua/

Платформа електронного навчання з електронними навчальними курсами

http://e-learning.kubg.edu.ua/

Інституційний репозиторій

http://elibrary.kubg.edu.ua/

Вікі-портал

http://wiki.kubg.edu.ua/

База кваліфікаційних (магістерських) робіт з автоматизованою перевіркою на плагіат

http://resbase.kubg.edu.ua/

Наукові електронні видання

http://kubg.edu.ua/2012-08-15-10-06-19/180-resursy/2402-elektronni-vydannia.html

Наукові публікації магістрантів

http://masters.kubg.edu.ua/

А-Студія (Телестудія)

http://astudia.kubg.edu.ua/

З обмеженим доступом (доступні з внутрішньої мережі Університету)

Електронний репозиторій

http://elib.kubg.edu.ua/

Платформа для електронного тестування

http://testing.kubg.edu.ua/

Особливості роботи з електронними ресурсами Університету

Для роботи з ресурсами відкритого доступу в глобальній мережі достатньо ввести до адресного рядка інтернет-браузера URL-адресу обраного ресурсу. В мережах кожного електронного ресурсу існують правила, з якими можна ознайомитися у відповідному розділі. Далі буде описано призначення та правила користування всіма електронними ресурсами Університету.

Adresa kubg.png

Для доступу до електронних ресурсів в мережі Університету необхідно авторизуватися (ввести логін та пароль) у системі (рис. 8) та обрати необхідний ресурс. Логіни та паролі доступу можна отримати за особистим запитом у навчальних відділах кожного структурного підрозділу Університету — інститутах чи Університетському коледжі. У разі виникнення проблем із доступом можна звернутися за допомогою до співробітників науково-дослідної лабораторії (НДЛ) інформатизації освіти (ndl.io@kubg.edu.ua, тел. 485-20-87).

Ekubg.png

Інтернет-портал Університету

Адреса порталу(http://kubg.edu.ua/) Портал є одним із офіційних джерел доступу до інформації, створений для висвітлення діяльності Університету та його структурних підрозділів, взаємообміну відомостями з іншими навчальними та науковими закладами, органами державної влади України й органами місцевого самоврядування з питань, пов'язаних із діяльністю Університету, інформаційної взаємодії з іншими організаціями, громадськістю.

Користувачі порталу отримують доступ до довідкової інформації, систем реєстрації, пошуку та допомоги, сервісів новин і повідомлень про події, бібліографічних пошукових систем та електронних бібліотек, унікального електронного навчального контенту.

Мета створення Інтернет-порталу Університету

 • представлення та популяризація діяльності Університету в мережі Інтернет;
 • інформаційний супровід навчального процесу, наукової, соціально-гумані¬тарної, профорієнтаційної, видавничої діяльності, міжнародного співробітництва, спортивних досягнень, організації дозвілля викладачів, співробітників, аспірантів, студентів і слухачів.

Основними структурними елементами Інтернет-порталу Університету (рис. 9) є: тематичні розділи:

 • Інформація – вступникам, студентам, аспірантам, науковцям, співробітникам та випускникам;
 • Про Університет – візитівка, конференція трудового колективу, Вчена рада Університету, Ректорат, корпоративна культура;
 • Ресурси – ключові документи Університету, кошторис, закупівлі, електронне середовище, сервіси, вебометричний рейтинг Університету;
 • Структура – Інститути, коледж, бібліотека, телестудія, інші підрозділи Університету, соціальний проект;
  • мобільні рубрики (“Вступникам”, “Анонси”, “Події”);
  • швидкий перехід на сайти інститутів / коледжу;
  • тематичні банери, які дозволяють здійснити перехід на відповідні сайти (Європейська асоціація освіти дорослих, Інтернаціональна асоціація університетів, Європейська асоціація університетів, Велика Хартія Університетів, проект TEMPUS, Департамент освіти і науки, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Університет в соціальних мережах – Facebook, Вконтакте, Twitter, Instagram), канал Університету в Youtube, завітати до навчального центру SMART та Microsoft ІТ-Академії, переглянути 3D тур Університетом, ознайомитись із його буклетом та підписатися на канал основних новин Університету).

Ekubgportal.png

За допомогою меню порталу Корпоративна культура (Про Університет) ви можете дізнатись про місію Університету, його цінності та особливості університетської культури.

Завітавши на Сторінку Ректора, маєте змогу звернутися з пропозицією, скаргою, висловити власну думку без зайвих бюрократичних процедур, написавши лист на особисту пошту Віктора Олександровича Огнев’юка.

Ekubgportastorinkarektoral.png

Скориставшись меню Інформація — Студентам,ви маєте змогу ознайомитись зі студентськими новинами, розкладом навчальних занять, а також взяти участь у електронному анкетуванні, яке проводиться за допомогою електронних анкет і займе лише 3—5 хв вашого часу. Для зручності пошуку та навігації на порталі і сайтах структурних підрозділів обрано єдиний шаблон, завдяки якому ви зможете знайти необхідні відомості, скориставшись меню-лінками головної сторінки ресурсу. Ось як, наприклад, виглядають головні сторінки сайтів структурних підрозділів Університету:

Ekubgportaanketa.png

Ekubgportrozkl.png

Див. також