Оголошення оргкомітету

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
Головна Положення Конкурсні вимоги Критерії оцінювання Реєстрація учасників Лауреати-2024 Архів

Шановні учасники Відкритого патріотичного фестивалю-конкурсу «Народ-герой героїв появляє»!

Завершився перший етап фестивалю-конкурсу. Професійне журі визначило учасників, які братимуть участь у другому етапі. Зі списками фіналістів можна ознайомитись на офіційному сайті фестивалю-конкурсу.

Під час другого етапу, який триватиме з 1 липня по 23 серпня 2022 року, журі визначить володарів Гран-прі, лауреатів І, ІІ, ІІІ ступеня. Списки переможців будуть розміщені на офіційному сайті фестивалю-конкурсу 23 серпня. Дипломи учасники отримають 24 серпня.

У рамках фестивалю-конкурсу заплановано проведення благодійних концертних програм, творчих зустрічей, презентацій, читань за участю конкурсантів-фіналістів та знаних митців. Зібрані кошти будуть направлені на допомогу ЗСУ.

Дякуємо всім учасникам Відкритого патріотичного фестивалю-конкурсу «Народ-герой героїв появляє». Бажаємо миру, натхнення, творчої наснаги, успіхів у реалізації задумів та планів! Перемоги Україні!


Засновники і організатори Фестивалю-конкурсу – Департамент освіти і науки, Департамент молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, Київський університет імені Бориса Грінченка, Благодійний фонд сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка, Національна академія внутрішніх справ, Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Національна всеукраїнська музична спілка, Національна спілка театральних діячів України, Національна спілка журналістів України, Національна спілка кобзарів України, Національний академічний оркестр народних інструментів України та Національний університет оборони України імені Івана Черняховського. Фестиваль-конкурс проводиться щорічно серед учнів, студентів, громадян України та інших держав віком від 14 до 30 років.

Мета Фестивалю-конкурсу – поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримка талановитих учнів, студентів та молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників України шляхом участі в мистецьких проєктах.


Фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проводиться у двох категоріях – «Професіонали» та «Аматори» за номінаціями.

KUBG UA.png

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ:

Майбутні учасники Фестивалю-конкурсу надсилають заявку та прикріплюють свої роботи/виступи з 1 червня до 23 червня 2022 року.

У зв’язку з дією воєнного стану в Україні допускаються фото, відеозаписи, створені в домашніх умовах.

Фестиваль-конкурс проходить в один тур.

Фестиваль-конкурс проводиться онлайн.

На конкурс подаються роботи (твори, виступи), які не брали участь в інших фестивалях, конкурсах.

У кожній номінації створюється журі, до якого входять діячі культури та мистецтва України, науковці, мистецтвознавці, культурологи, представники громадських організацій. Журі фестивалю переглядає/прослуховує всі допущені оргкомітетом до конкурсного відбору роботи/виступи учасників і визначає переможців у кожній номінації.

Допускається участь у Фестивалі-конкурсі аматорських колективів, окремих виконавців, хорів, вокальних ансамблів, квартетів, тріо, дуетів, солістів, сімейних ансамблів, або інших творчих об’єднань.

Обробка персональних даних учасників Фестивалю-конкурсу здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Учасники Фестивалю-конкурсу можуть виступати як в одній так і в кількох номінаціях.

Заміна репертуару після реєстрації заявки заборонена.

Усі вокальні, інструментальні номери, літературні твори виконуються напам’ять.

Критерії оцінювання поданих робіт (виступів) розробляє і протокольно затверджує журі в номінаціях.

Учасники Фестивалю-конкурсу для визначення переможця в номінації «Глядацькі симпатії» можуть розміщувати власні матеріали на ФБ-сторінці під хештегом #Народ_герой. Переможець визначатиметься за кількістю уподобань.

Всі учасники Фестивалю-конкурсу отримують звання дипломанта з врученням диплома учасника, а переможці в номінаціях нагороджуються дипломами лауреата І, ІІ, ІІІ ступеня та цінного подарунка.

Гран-прі може присуджуватися окремим рішенням журі, володарю Гран-прі вручається диплом та цінний подарунок.

Гала-концерт (презентація проєктів) переможців конкурсу та їх нагородження може відбуватися очно за умови гарантування безпеки життя та здоров’я учасників. За інших обставин захід проходитиме онлайн з прямою трансляцією та поширенням відеоверсії.

Правова охорона та захист авторських прав щодо поданих на Фестиваль-конкурс матеріалів/робіт здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Наявність в конкурсній програмі учасника творів українських авторів є пріоритетним.

Участь у Фестивалі-конкурсі безкоштовна.

Оргкомітет Фестивалю-конкурсу