Відмінності між версіями «3D принтер»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
{{Шаблон:Tempus/Меню}}
 
{{Шаблон:Tempus/Меню}}
В рамках міжнародного проекту TEMPUS DesIRE «Розробка вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії», 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR, Київський університет імені Бориса Грінченка отримав 3D принтер.
+
В рамках міжнародного проекту Tempus [http://tempus.kubg.edu.ua/ «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням іноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії»] (DesIRE), 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR, Київський університет імені Бориса Грінченка отримав 3D принтер.
  
 
<gallery mode="packed-hover" widths=350px heights=250px perrow=7>
 
<gallery mode="packed-hover" widths=350px heights=250px perrow=7>

Поточна версія на 21:33, 6 листопада 2017

Головна Словник Dictionary Словарь Создание эффективных электронных курсов Електронні курси з вбудованих систем Лабораторія з вбудованих систем 3D друк - від теорії до практики Навчальний посібник

В рамках міжнародного проекту Tempus «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням іноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії» (DesIRE), 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR, Київський університет імені Бориса Грінченка отримав 3D принтер.

3D друк є однією з найбільш захоплюючих новітніх технологій, доступних сьогодні. 3D-принтер Leapfrog Creatr HS, отриманий в рамках проекту, дуже простий у використанні. Його позиціонують як нестандартний по дизайну і найбільш конкурентоспроможний та довговічний з 3D-принтерів на ринку 3D моделювання. Корпус принтера виготовлений з високоякісних, вирізаних лазером алюмінієвих деталей.

Основними функціями 3D-принтеру є :

✏ друк з водорозчинним носієм;

✏ друк 2-ма типами матеріалів;

✏ друк 2-ма кольорами.

При цьому переваги використання сучасних 3D принтерів очевидні: зниження собівартості виготовлення продукції та скорочення термінів її появи на ринку, моделювання елементів будь-якої форми та складності, швидкість та висока точність виготовлення, можливість використання різних матеріалів.

Студенти, що використовують 3D-принтер в освітніх цілях, отримують можливість навчатися на власних помилках. Адже, на папері або комп'ютері вади моделі помітити складно, а створюючи макет або яку-небудь деталь, змоделювавши її на комп'ютері в 3D-програмі, вже через невеликий проміжок часу можна тримати її в руках.

Пропонуємо переглянути відеофрагмент друку 3D принтеру:

3D принтер знаходиться у Лабораторії вбудованих систем Київського університету імені Бориса Грінченка.