Відмінності між версіями «Природознавчий музей»

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: {{subst:Шаблон:Київ: відомий та невідомий/Ресурс}}.)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
  
 
[[Файл:Kyiv vidom ta nevidom.png|праворуч]]
 
[[Файл:Kyiv vidom ta nevidom.png|праворуч]]
 +
[[Файл:Prirodoved4eskiy (zoologi4eskiy) muzey 5.jpg|обрамити|центр]]
 
==Опис==
 
==Опис==
 +
Природознавчий музей - це один з найбільших науково-природничих музеїв світу. Він був створений в 1966 році. У ньому зібрано понад 30 тисяч примірників розміщених в 24 залах, які розповідають про виникнення Землі, її будову, еволюції, про рослинний і тваринний світах. Така кількість примірників неможливо зібрати за десятиліття. Вони були здобуті в різний час і в самих різних куточках нашої планети. Тут є екземпляри як з озера Байкал, так і з Далекого сходу, Кавказу, Індійського океану, Криму, Карпат та багатьох інших куточків Землі. У цьому музеї можна перенестися в далеке минуле, коли на Землі ще жили динозаври, мамонти.
 +
До складу природничого музею входить п'ять музейних комплексів: зоологічний, геологічний, палеонтологічний, археологічний і ботанічний.
 
==Вид ресурсу==
 
==Вид ресурсу==
 
==Автор(и)==
 
==Автор(и)==
Рядок 12: Рядок 15:
 
==Відомості про ресурс==
 
==Відомості про ресурс==
 
==Підготував(ла)==
 
==Підготував(ла)==
.
+
[[Гринюк Ігор Анатолійович]]

Поточна версія на 13:59, 14 грудня 2018

Kyiv vidom ta nevidom.png
Prirodoved4eskiy (zoologi4eskiy) muzey 5.jpg

Опис

Природознавчий музей - це один з найбільших науково-природничих музеїв світу. Він був створений в 1966 році. У ньому зібрано понад 30 тисяч примірників розміщених в 24 залах, які розповідають про виникнення Землі, її будову, еволюції, про рослинний і тваринний світах. Така кількість примірників неможливо зібрати за десятиліття. Вони були здобуті в різний час і в самих різних куточках нашої планети. Тут є екземпляри як з озера Байкал, так і з Далекого сходу, Кавказу, Індійського океану, Криму, Карпат та багатьох інших куточків Землі. У цьому музеї можна перенестися в далеке минуле, коли на Землі ще жили динозаври, мамонти. До складу природничого музею входить п'ять музейних комплексів: зоологічний, геологічний, палеонтологічний, археологічний і ботанічний.

Вид ресурсу

Автор(и)

Етнографія

Краєзнавчі об’єкти

Установи, заклади, організації та підприємства (про них)

Персоналії

Хронологічні рубрики

Систематичні рубрики

Відомості про ресурс

Підготував(ла)

Гринюк Ігор Анатолійович