Марченко Тетяна Іванівна
Зміст
- 1 Загальні відомості
- 2 Наукові публікації
- 3 Методичні матеріали
- 4 Навчальні дисципліни (які викладає)
- 5 Магістратура
- 6 Участь у міжнародних конференціях
- 7 Участь у міжнародних та державних проектах
- 8 Наукові публікації
- 9 Методичні матеріали
- 10 Участь у міжнародних конференціях
- 11 Участь у міжнародних та державних проектах
- 12 Навчання зі SMART
Загальні відомості
ПІБ
Марченко Тетяна Іванівна
Посада, вчене звання, науковий ступінь
Викладач, Викладач-методист
Освіта
(назва навчального закладу, спеціальність, рік закінчення)
Місце роботи
Тема дисертації
(канд., докторська), рік захисту ПІБ (учня), тема дисертації, рік захисту
Наукові публікації
Підручники (список з посиланнями)
Статті (список з посиланнями )
Методичні матеріали
Список з посиланнями
Навчальні дисципліни (які викладає)
математика, інформаційні технології та технічні засоби навчання Список (з посиланнями на навчальний портал та репозитарій (НМК))
Магістратура
Перелік тем магістерських робіт студентів
Участь у міжнародних конференціях
Список з посиланнями на сайти
Участь у міжнародних та державних проектах
Список з посиланнями на сайти
Наукові публікації
Підручники (список з посиланнями)
Статті (список з посиланнями )
• Стаття "Можливі шляхи опанування педагогами інформаційно-комунікаційних технологій" "Дитячий садок", №3(579), січень 2011
• ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ ДОШКІЛЛЯ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ДО ВИКОРИСТАННЯ НОВІТНІХ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРАКТИЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ П’ята Міжнародна конференція „Нові інформаційні технології в освіті для всіх” (23-25 листопада 2010 року) в рамках виконання Міжурядової програми ЮНЕСКО „Інформація для всіх”. Збірник праць
• ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ СТВОРЕННЯ, ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ЯК ЗАСОБУ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ Збірник праць ШОСТОЇ міжнародної конференції «Нові інформаційні технології в освіті для всіх: навчальні середовища», що відбулася 22-23 листопада 2011р. в рамках виконання Міжурядової програми ЮНЕСКО I8ВN 978-966-02-6202-7 ©ІКТС,2011
Рецензування навчальних посібників
- Експертний висновок на програмний засіб «Дитяча колекція. Мій комп’ютер» (керівники проекту: Гандзюк Юрій Михайлович – доцент Національного технічного університету (КПІ), доктор технічних наук. Рубашний Назар.) 16 листопада 2008р.
- Експертний висновок на навчальний посібник О.Г. Гайштута «По ступенькам к развитию внимания, памяти, логики» Видавництво «Початкова школа», Київ, Частина 1, Російською мовою, 10 травня 2010р.
- Експертний висновок на навчальний посібник для шкіл з українською мовою навчання «Пам’ятки для учня. 1-4 класи», Автор Левченко Т.Г. 5 березня 2012р.
Методичні матеріали
Список з посиланнями ==Навчальні дисципліни (які викладає)==математика, інформаційні технології та технічні засоби навчання Список (з посиланнями на навчальний портал та репозитарій (НМК))
Участь у міжнародних конференціях
- Україна, Київ, 23-25 листопада 2010 року, П’ята Міжнародна конференція „Нові інформаційні технології в освіті для всіх”
- Україна, Київ, 22 - 23 листопада 2011, Шоста міжнародна конференція «Нові інформаційні технології в освіті для всіх: навчальні середовища»
- Сьома Міжнародна конференція „Нові інформаційні технології в освіті для всіх” (27 листопада 2012 року) «ІКТ у дошкільній освіті»
Список з посиланнями на сайти
Участь у міжнародних та державних проектах
Список з посиланнями на сайти
Навчання зі SMART
===Назва конкурсної роботи===ПЕРВІСНА ТА ЇЇ ВЛАСТИВОСТІ
===Анотація до роботи===Розробка інтеарактивної лекції складається з: - актуалізації опорних знань повторення похідної супроводжується динамічними зображеннями на екрані; виконання вправ на знаходження похідної передбачає усне коментування та запис відповідей на SMART Board, швидку перевірку правильності розв’язання засобами SMART; формулювання обернених задач, які потребують введення нового поняття; - формування нових знань використані сторінки з теоретичним матеріалом і іллюстраціями та інтерактивними засобами, які дають можливість відкривати і приховувати матеріал; відеофрагмент з поясненням застосування правил інтегрування та формул; вправи на знаходження первісних з записом на SMART Board; -усвідомлення та закріплення вивченого матеріалу використаний «конструктор уроку» та колекція інтерактивних об’єктів LAT 2.0