Обговорення:Ковалишина Діана Олексіївна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Завдання 1

Mcaticon yell.png
Моніторинг впровадження цифрових технологій у закладі освіти/освітній установі
  • ЦК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
  • Аналіз ІТ інфраструктури закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)


База практики Файл:Школа завдання 1.jpg

Про заклад: Демидівський ліцей Димерської селищної ради – це навчальний заклад, який забезпечує високоякісну освіту для учнів різних вікових категорій. Ліцей прагне створити сприятливе навчальне середовище, де кожен учень може розкрити свій потенціал і досягти академічних успіхів.

Адреса: вул. Фастова 5, с.Демидів Вишгородського району, Київської області. Директор: Якименко Галина Миколаївна Сайт: https://sites.google.com/view/demydivschool/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0 Фейсбук:https://www.facebook.com/groups/706199710242442/

Місія:спільною працею дорослих членів ліцейної громади навчити дітей: - вільно комунікувати, використовуючи свої знання державної та іноземних мов (англійської та інших); - самостійно вчитися, досконало володіючи загальними інтелектуальними уміннями та інформаційною культурою, зокрема навичками читання, роботи з цифровими носіями і самоуправління своєю діяльністю; - успішно співпрацювати, спираючись на глибоке розуміння соціальних кодів поведінки та звичаїв, що є загальноприйнятими у різних суспільствах та середовищах, уміння доступно виражати свої та толерантно сприймати чужі думки, співпереживати, знаходити компроміси, бути чесним та впевненим у собі; - цінувати і оберігати життя, відчуваючи у школі його смак, розвиваючи критичне мислення, набуваючи імунітету до технологій маніпулювання свідомістю та здатності, будучи конкурентоспроможним/ою у глобальному вимірі, жити у гармонії з собою, природою, іншими людьми.

Візія закладу: Спільною працею дорослих членів ліцейної громади прагнемо створити профільний заклад ІІІ ступеня зі статусом академічного ліцею, що забезпечує: - залучення учнів до навчально-дослідницької, дослідницько експериментальної, пошукової діяльності у математичній, біологічній, історичній та філологічній галузях з чотирма профільними класами на паралелях і поглибленим вивченням профільних предметів у класах гімназії; - виховання випускників з українським серцем і сучасними навичками (самостійно навчаються протягом всього життя, знають свої сильні сторони; гнучкі та легко адаптуються до змін; мислять рефлексивно, творчо та цілісно, вміють вирішувати проблеми та приймати відповідальні рішення з чистим сумлінням заради спільного блага; піклуються про інших; відповідальні громадяни, які діють, керуючись морально-етичними чеснотами; бачать у своїй справі сенс, гідність та покликання, поважають права інших та роблять свій внесок у загальне благо |CONTENT=

  • Аналіз освітньої політики з питань впровадження ЦТ. Інтерв’ю з керівником закладу.
  1. 1 Апаратне забезпечення: Ліцей оснащений 30 комп'ютерами, які знаходяться у комп'ютерних кабінетах. Також в кожному класі у вчителя є ноутбук та інтерактивні дошки або відеопроектори. Кожен комп'ютер чи ноутбук обладнаний процесорами Intel Core i5, 8 ГБ оперативної пам'яті та операційною системою Windows 10. Також є 40 ноутбуків для вчителів, адміністративного персоналу, бібліотеці та асистентів вчителів. Також 5 інтерактивних дошок, 10 відеопроекторів, 10 телевізорів, 15 принтерів.
  1. 2

Завдання 2

Mcaticon.png
Завдання на вибір

Створити е-ресурс та впровадити його в діяльність закладу освіти/освітньої установи, відповідно до потреб визначених в попередньому завданні).

  • Блог
  • Сайт закладу
  • Групу у соціаапьній мережі для відображення основної діяльності установи
  • Серію навчальних відео-роликів
  • Освітні подкасти
  • Форум
  • Ресурс для менеджменту та контролю виконання завдань співробітниками закладу
  • Електронний навчальний курс для підвищення цифрової компетентності співробітників закладу

Завдання 3

Mcaticon yell.png
Семінар(тренінг)
  • Провести (за можливості! але достатньо записати відеоінструкцію чи підготувати детальну розробку, сценарій, ММ-презентацію чи візуалізацію у доступному для перегляду інструменті) семінар/вебінар/тренінг для співробітників / вчителів / вихователів з використання цифрових технологій в освіті або виступ на вченій раді / педраді щодо можливостей онлайн навчання.
  • Надати посилання з доступом на перегляд на підтверджувальні матеріали(розробку, ММ-презентацію, відео. За можливості розмістити на сторінці фото, відео заходу, скріни екрану онлайн-зустрічі, тощо)

Завдання 4

Mcaticon.png
Методичні рекомендації

Підготувати методичні рекомендації до

  • проектування інформаційного освітнього середовища закладу/установи
  • модернізації ІТ інфраструктури
  • формування цифрової компетентності співробітників, вчителів, вихователів закладу/установи


Mcaticon yell.png
Звіт з практики студентки групи ПОм-2-23-1.4з Ковалишиної Діани Олексіївни