Бурило Катерина Юріївна
<
Зміст
- Персональні дані.
- Моніторинг впровадження цифрових технологій у закладі освіти/освітній установі.
- Створити е-ресурс на вибір.
- Семінар (тренінг)
- Методичні рекомендації
ПІБ: Бурило Катерина Юріївна
Електронна пошта: kyburylo.pi21@kubg.edu.ua
Телефон: 066-51-60-794
Навчальний заклад для практики: ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД МІЖНАРОДНА ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ «МЕРИДІАН»
Адреса: Київ, Квітневий провулок, 5А
Директор:Сошнікова Наталія Володимирівна
Завуч:Семенчук Наталія Миколаївна
Посилання на анкету [1]
Результати анкетування:
Висновок: проаналізувавши відповіді, які дали вчителі закладу, можна зробити висновок, що обізнаність педагогів в ІК-компетентності на досить високому рівні. Такий результат опитування через те, що більша частина колективу молоді вчителі з величезним досвідом роботи з цифровими технологіями і їм дуже легко орієнтуватися в чомусь новому. А ось викладачі з великим педагогічним досвідом бояться відкрити для себе новітні, цікаві технології, які полегшать їхню роботу та зроблять заняття більш цікавими та інноваційними. Всі вихователі знають, що таке Smart-дошка, але не всі вміють нею користуватися і не знають їх всіх можливостей.
<
Посилання на розроблений блог [2]
Проаналізувавши відповіді педагогічних працівників на анкету, більшість обрала створення мною блогу для Міжнародної школи "Меридіан".
В опитуванні наведеному вище, я запитувала педагогічних працівників, який семінар з використанням цифрових технологій я можу провести. Дивлячись на результати опитування, найбільше відсотків набрало використання анімації на уроках.
Мета:підвищити цифрову компетенцію педагогічних працівників в області застосування анімації на уроках.
Задання: розширити знання вчителів про цифрові технології під час освітнього процесу; зацікавити у використанні анімації на уроках; сприяти засвоєнню їх створення та використання; сприяти позитивному ставленню до цифрових технологій в своїй педагогічній діяльності.
Очікувані результати:учасники семінару-тренінгу поглиблять знання щодо до створення сучасної навчальної анімації, отримають поради з розробки власної анімації, а також навчаться створювати та редагувати власну анімацію.
Структура семінару-тренінгу:
- Введення в тему семінару-тренінгу.
- Теоретичні питання з використання анімації на уроках.
- Практична частина.
Посилання на презентацію [3]