Слупська Яна Олександрівна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук
  1. 1 Дані про практиканта
  2. 2 Завдання 1. Моніторинг впровадження цифрових технологій у закладі освіти/освітній установі
  3. 3 Завдання 2.Сайт для вчителів
  4. 4 Завдання 3.Семінар (тренінг)
  5. 5 Завдання 4. Методичні рекомендації
                                                          Дані про практиканта
  • ПІБ:Слупська Яна Олександрівна
  • Електронна пошта:yoslupska.pi21@kubg.ude.ua
  • Група:ПОм-2-21-1.4з
                                       Виробнича практика (зі спеціалізації)
                                                                            База практики:'
                                                          Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №182
                               3.jpg

Інформація про базу практики:

  • ''Адреса: бульвар Ігоря Шамо, 17, Київ, 02000
  • Телефон: 044 295 6806
  • Електронна пошта: sch_182@ukr.net
  • Веб-сайт школи :https://school182.kiev.ua/
  • Директор закладу: Яланський Денис Генадійович

Відомості про школу: Школа заснована в 1964 році першою з Русанівських шкіл. Перший директор школи Синенко Поліна Іванівна. За 55 роки діяльності школи більше 3000 випускників влилося в усі сфери суспільного життя, 153 – закінчили школу з відмінними знаннями – «золотими» та «срібними» медалістами.

1971-1973 роки. Школа представлена, як один із зразкових закладів освіти України на ВДНГ СРСР та нагороджена Почесним дипломом ВДНГ.

1989-1991 роки. Побудований новий навчальний корпус. Як результат творчої педагогічної діяльності колективу створений Русанівський ліцей.

1994 — 1998 роки. Заснований і успішно розвивався Русанівський навчально-виховний комплекс у складі школа-ліцей. Атестація Русанівського ліцею, як самостійного закладу освіти, дозволила продовжити співпрацю школи і ліцею у рамках об’єднання «Освітня корпорація». Цей освітній проект і сьогодні залишається унікальним в освітянській історії столиці і працює на її майбутнє. В 2016/2017 навчальному році школа стала учасником дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня за темою «Програма розвитку професійної компетентності педагогічного персоналу навчального закладу». Результатом цієї роботи повинно стати створення інноваційної моделі професійного розвитку педагогічних працівників, яка передбачає безперервне навчання фахівців на основі самостійного вибору слухачами змісту, форм, термінів навчання, сприяє більш значимому, в порівнянні з традиційною моделлю, зростанню рівня професійної компетентності педагогічних працівників та істотно впливає на результативність професійної діяльності.Одним з етапів цієї роботи було залучення колективу школи до програми LIONS QUEST. Lions Quest пропонує розглянути найбільш часто виникаючі проблеми, характерні для підліткового віку з метою надання допомоги підліткам у розвитку вольового характеру, здорових, позитивних відносин з батьками і однолітками, а також уміння вирішувати проблемні ситуації і долати труднощі.Lions Quest (Лайонс Квест) — це навички та знання, що використовуються в повсякденному житті, а також профілактичні та попереджувальні програми Міжнародної Асоціації Клубу Левів (Lions Clubs International), які впроваджені вже у 98країнах світу.

Як мотивувати наших дітей найкраще себе реалізувати? Ми маємо допомогти їм поважати себе та інших.Ми маємо допомогти їм розвивати прихильність до своїх родин, однолітків, суспільства і світу взагалі.Нашим дітям потрібна впевненість в собі, яка ґрунтується на усвідомленні і розвиткові своїх сильних якостей. Їм також потрібні розуміння себе, щоби конструктивно управляти емоціями, цілеспрямованість, а також знання і вміння, як залишатися здоровими й жити без наркотиків.Широкі можливості розвитку своїх творчих здібностей школа надає учням в гуртках, секціях та шкільних творчих об’єднаннях, у яких позашкільною діяльністю охоплено 375 учнів. Розмаїття цих творчих осередків, майстерність педагогів-гуртківців діють вагомі результати позакласної виховної роботи з учнями. вони залюбки грають у футбол, баскетбол, регбі, вивчають рідний край на туристичних маршрутах, редагують шкільну газету «Русанівські мости», співають у хорі хлопчиків «Соколята», театрі естрадного співу «Квітничок», танцюють у складі народного хореографічного колективу ансамблю танцю «Нью-Анс». Без юних артистів не обходиться ні одне свято. На базі спортивного майданчика із штучним покриттям футбольна команда «JUNIOR» захищає спортивну честь та традиції школи. Повноцінне шкільне життя неможливе без активної участі в ньому учнів. Рада шкільного самоврядування надійний помічник та партнер педагогічного колективу. Без участі Ради не проходить жодна шкільна акція. А виховання у школярів патріотизму та шани до історії нашої держави, її традицій, її героїчного минулого залишається головним завданням школи. Ми цінуємо успіх дитини в будь-якій сфері: математики, літератури, мистецтва, спорту… Сьогодні школа ставить за мету навчити дітей відповідальності за себе і за світ навколо, приймати самостійні рішення, жити за законами Добра і Совісті. Суть спільної діяльності педагогів, батьків та учнів – завтра нашої України.

                      Завдання 1. Моніторинг впровадження цифрових технологій у закладі освіти/освітній установі

                              Аналіз освітньої політики з питань впровадження ЦТ. Інтерв’ю з керівником закладу чи його заступниками.
                                                   Інтерв'ю (https://forms.gle/feEuD8oE1jBGPfaX6)

В результаті проведеного інтерв`ю із заступником директора садка було зроблено висновоки про те, що застосування сучасних інформаційних технологій у навчанні - одна з найбільш важливих і стійких тенденцій розвитку світового освітнього процесу. В останні роки комп'ютерна техніка й інші засоби інформаційних технологій стали все частіше використовуватися при вивченні більшості навчальних предметів. Інформатизація істотно вплинула на процес придбання знань. Нові технології навчання на основі інформаційних і комунікаційних дозволяють інтенсифікувати освітній процес, збільшити швидкість сприйняття, розуміння та глибину засвоєння величезних масивів знань.

                                                  Аналіз рівня цифрової компетентності працівників закладуКурсивний текст
                                                             Анкета  (https://forms.gle/Er2ET6KUSWABaUj67)

Проаналізувавши результати опитування, були зроблені висновки про те, школа має досить високий рівень оснащення ІКТ.Майже в кожному класі є комп'ютер, плазмовий телевізор, smart-дошка та доступ до мережі інтернет. Працівники, які брали участь в опитуванні на 100% готові вчитися і впроваджувати ІКТ в освітній процес. Більшість із них давно використовують сучасні інформаційні технології в своїй професійній діяльності і прагнуть удосконалювати і поглиблювати свої знання, вміння і навички і надалі.

                                    Аналіз ІТ інфраструктури закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
Знімок_екрана_(16).png
                                                                Завдання 2.Сайт для вчителів