Іванова -Кириченко Катерина Михайлівна
ПІБ - Кириченко Катерина Михайлівна
Група - ПОм-1-21-1.4з
Електронна пошта kmivanova.pi21@kubg.edu.ua
Головна мета і завдання школи – забезпечення оптимального функціонування школи, як цілісної соціально-педагогічної системи, створення умови для ефективної діяльності всіх підсистем.
Директор навчального закладу - Антонюк В.О.
Адреса школи - проспект Червоної калини 93-В, Київ, 02000
Контактний номер - +380 44 530 06 91
Електронна пошта - sh301@ukr.net
Сайт школи - http://school301.in.ua/
Соціальні мережі
Інтерв'ю з заступником директора навчального закладу Желєвою О. В.
Для моніторингу впровадження цифрових технологій у закладі освіти було проведено інтерв'ю із заступником директора з навчально-виховної роботи Желєвою О.В.
Висновок – школа активно впроваджує цифрові технології у навчальний процес під час очного та дистанційного навчання. Вчителі активно підвищують кваліфікацію і готові використовувати новітні цифрові технології.
Опитування було створено в Google формі та спрямоване на діагностику ЦК-компетентності науково-педагогічних працівників та вчителів закладу освіти.
Висновок – проаналізувавши результати анкетування можна сказати, що школа достатньо забезпечена засобами ІКТ , що дає змогу вчителям розвиватися, самовдосконалюватися, продуктивно та новітньо вчити учнів. Звернемо увагу, що всі вчителі обізнані в питанні «цифрова освіта» і використовують цифрові технології у навчальному процесі. Але 40% педагогічних працівників потребують ще додаткового навчання з цього питання, особливо зі створенням власного цифрового контенту.
Проаналізувавши отримані результати анкетування вчителів було зроблено висновок про те, що більшість опитаних хотіли б більше дізнатися про цифрові технології, які можна використовувати для навчання та можливості їх реалізації.
Для зручності було вирішено створити та впровадити в діяльність навчального закладу TELEGRAM-канал, який отримав назву «Digital technologies-301».
Відповідно до потреб вчителів, визначених за допомогою анкетування, мною було проведений семінар на тему «Інтерактивні можливості на уроках. Обмін досвідом по використанню інтернет-платформ»
Даний семінар було проведено з метою підвищення рівня володіння цифровими технологіями педагогічними працівниками закладу освіти. Під час семінару розглянули такі питання:
- Як активізувати пізнавальну діяльність учнів на уроках?
- Які методи використовувати, щоб викликати інтерес до навчання?
- Як зробити уроки цікавими?
- Переваги і недоліки використання інтерактивних ігор та вправ на уроках
- Проаналізували такі електронні ресурси: learningapps.org, wordwall, padlet, learning.ua, kahoot.