Харьківська Тетяна Андріївна/Портфоліо аспірантки
Зміст
- 1 Персональні дані
- 2 Наукова-дослідницька діяльність
- 2.1 Статті у наукових виданнях
- 2.2 Статті у фахових наукових виданнях, що затвердженні МОН
- 2.3 Статті у закордонних виданнях
- 2.4 Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus, WOS
- 2.5 Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних ( окрім Scopus, WOS)
- 2.6 Інші публікації, статті
- 2.7 Участь у конференціях, у т.ч. закордонних
- 2.8 Участь у державних науково-дослідних проектах
- 2.9 Рамкові міжнародні науково-дослідні проекти
- 2.10 Грантові заявки
- 2.11 Міжнародне стажування
- 2.12 Академічна мобільність
- 2.13 Додаткове навчання
- 2.14 Додаткова інформація
Персональні дані
Прізвище, ім’я, по батькові
Харьківська Тетяна Андріївна
Рік вступу
2021
Спеціальність
231 Соціальна робота
Тема наукового дослідження
Профілактика деструктивних конфліктів учнівської молоді із застосуванням відновних практик
Науковий керівник (ПІП, науковий ступінь, вчене звання)
Лютий Вадим Петрович - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка
Наукова-дослідницька діяльність
Статті у наукових виданнях
Статті у фахових наукових виданнях, що затвердженні МОН
Статті у закордонних виданнях
Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus, WOS
Статті у виданнях, що входять до наукометричних баз даних ( окрім Scopus, WOS)
Інші публікації, статті
Участь у конференціях, у т.ч. закордонних
- Онлайн-конференція "Навчай миру! З чого розпочнемо?". Тема доповіді "Комплексний підхід у створенні безпечного освітнього середовища"(08-09 грудня 2021)
- Всеукраїнська практична конференція "На шляху до розбудови миру: сучасні практики та перспективи розвитку медіації", м. Київ (03-04 листопада 2021)
- Науково-методичний онлайн-семінар «Діяльність психологічної служби у системі освіти щодо забезпечення психологічного благополуччя вчителів в умовах реалізації концепції «Нова українська школа». Тема доповіді "Безпечне освітнє середовище запорука психологічного благополуччя освітян"(17 листопада 2021)
- Міжнародна конференція "Обмін практиками у сфері миробудування та діалогу". Тема доповіді "Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе: інтеграція відновних практик в освітній процес", смт. Славське (09-12 вересня 2021)
Участь у державних науково-дослідних проектах
Участь в проєктах:
- «Попередження ґендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини: надання послуг підтримки для постраждалих осіб» за підтримки донорської організації «Хліб для світу»
- «Вирішення конфліктів в кіберпросторі в період поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та заходів уряду по подоланню COVID-19 в Україні», який реалізовано ГО «Ла Страда-Україна» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).
- «Створення безнасильницького середовища у 14 закладах освіти «Безпечних школах» у Донецькій та Луганській областях» який реалізовано ГО «Ла Страда-Україна» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та у співпраці з МОН України
- «Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом “рівний-рівному” та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей», який реалізовано ГО «Ла Страда-Україна» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з МОН Україна за фінансової підтримки Європейського Cоюзу
Рамкові міжнародні науково-дослідні проекти
Грантові заявки
Подано грантову заявку спільно з Бондар Валерією, на створення гейміфікованого онлайн квесту "Живи без ілюзій", в рамках хокатону "Hack for Local 3.0", присвяченого кампанії 16днів активізму проти гендерно зумовленого насильтсва, проведеного під егідою Програми ООН з відновлення та розбудови миру, Програми розвитку ООН (ПРООН), UN Women та Фонду народонаселення ООН (UNFPA). Мета проєкту - посилити спроможність молоді впливати на зменшення проявів насильства та побудову безпечного безнасильницького середовища, шляхом використання гейміфікованого онлайн квесту. Термін реалізації (лютий 2022 року - серпень 2022 року)
Міжнародне стажування
Академічна мобільність
Додаткове навчання
- Онлайн-курс «Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе» 30 академічних годин), схвалений для використання в закладах освіти Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (протокол №3 від 21.06.2019 р.).
- "Освіта в дусі миру - тренінг з вирішення конфліктів, миробудування та діалогу" 36 годин - очного навчання та 12 годин - проходження освітнього онлайн модулю.
- Онлайн навчання "Міжнародна школа з прав людини для молодих активістів з України та Білорусії", 22 години - комунікаційні онлайн сеанси, 5 годин - самостійної роботи.
- Онлайн інтенсив "Школа спікерок", 20 академічних годин.
Додаткова інформація
- Консультантка Національної гарячої лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації
- Консультантка Національної гарячої лінії для дітей та молоді
- Співкоординаторка Національної медіаторської мережі ГО "Ла Страда-Україна"