Шароварова Каріна Ігорівна
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Версія від 10:25, 15 жовтня 2020; Kisharovarova.pi19 (обговорення • внесок)
Виробнича практика (зі спеціалізації) студентів VІ курсу
ЗАВДАННЯ 1. Моніторинг впровадження ІКТ в Освітній установі.
Заклад дошкільної освіти №441. м. Київ, Дніпровський р-н, наб. Русанівська, буд. 12/3
ІНТЕРВ'Ю З КЕРІВНИКОМ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ -Шановна Галино Іванівно, чи знаєте ви, що таке ІКТ? - Так, поняття відоме, але можливо рівень знань та навичок по данному питанню на не високому рівні. - Чи вважаєте Ви за необхідністю використовувати ІКТ у своїй професійній діяльності? - Звичайно, якщо ти в цьому розбираєшся. Це економить час, сучасно і продуктивно. - Як ви вважаєте, чи необхідно вповаджувти ІКТ в освітній процес ДНЗ? - Однозначно так! Це зараз дуже актуально. Дітям вже не цікаві ці картинки, застарілі ігри і т.д. В сучасному світі вони цікавляться зовсім іншими іграми, персонажами . Але не всі вихователі мають достатній рівень підготовки, щоб првильно використовувати це вв своїй роботі з дітьми. - Які результати дає використання ІКТ в роботі вихователів? - Це якісні зміни в роботі педагогів, які ефективно вирішують задачі виховання і навчання наших дітей. -Як ви гадаєте, що саме перешкоджає, або сповільнює темпи впровадження Інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес ЗДО? - На це потрібні певні кошти. Ви розумієте, що з фінансами завжди є проблеми. Можливо, це якась не впевненість педаговів, не вистачає часу. Це все не легко. З цим потрібно розбиратись, щоб розуміти коли застосовувати і де воно доречно. Ключ до успіху - це навчання. - Дуже дякую Вам за відповіді. - Будь ласка. Це було цікаво.
ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування. Посилання на тест для вихователів https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT92aVboSh4M6Q6VN4s5_PbXMjn5wOOZAJuHqDpycXExDhJA/viewform
Готовність до інноваційної педагогічної діяльності — особливий особистісний стан, який передбачає наявність у педагога мотиваційно-ціннісного ставлення до професійної діяльності, володіння ефективними способами і засобами досягнення педагогічних цілей, здатності до творчості і рефлексії.