Інтерв'ю з директором школи.

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Версія від 16:55, 19 жовтня 2019; Modiadechko.pi18 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

1. Які пріоритетні завдання педагогічного колективу Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1?

- Пріоритетним завданням педагогічного колективу Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 є формування та виховання творчої, активної, соціально адаптованої особистості в суспільному просторі. Ця мета в закладі реалізується системним експериментуванням нових оригінальних технологій, в результаті яких підвищується зацікавленість у навчанні, результативність у роботі вчителя та учня.

2. Які саме технології Ви використовуєте?

- З метою виховання екологічної компетентності учнів навчальний заклад долучився до програми SPAREENERGYHUB, щореалізується в рамках найбільшого в світі міжнародного освітнього проекту про зміну клімату та раціональне використання ресурсів та енергії – SPARE (SchoolProjectforApplicationofResourcesandEnergy), ініційованого Норвезьким товариством охорони природи (Друзі Землі, Норвегія) у 1996 році. Метою програми є створення шкіл-хабів, які стануть осередками з питань енергозбереження та зміни клімату. У межах програми учні школи під керівництвом вчителя хімії О.О. Крутової-Онікієнко взяли участь у Всеукраїнському волонтерському русі «Батарейки здавайтеся», як результат: школа відмічена на карті України як один з пунктів прийому відпрацьованих батарейок для їх переробки.

3.З 2015 року навчальний заклад є експериментальним майданчиком Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті»?

- Відповідно до завдань експерименту у школі розгорнуто хмаро орієнтоване навчальне середовище, у якому розміщено навчальні матеріали з предметів. Використовуючи хмарні сервіси, учням пропонується у цікавій, нестандартній формі опрацювати навчальний матеріал, створити власний навчальний продукт (презентацію, відео, кросворд, пазл тощо), виконати онлайн тестування. Вчителі – учасники проекту – пройшли навчання з використання хмарних сервісів, беруть участь у семінарах, конференціях всеукраїнського рівня, активно діляться досвідом.

03-04 жовтня 2016 року на базі закладу Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 відбулася практична частина Всеукраїнського науково-практичний семінару «Хмарні сервіси у загальноосвітньому закладі як чинник розвитку змішаного навчання», вчителі школи С.В. Голуб, О.О. Крутова-Онікієнко, І.А. Слуцька, І.А. Андрущенко, І.М. Басова, Н.М. Пилипенко, Р.І. Дяченко показали високий рівень професійної майстерності на уроках з використання хмарних сервісів.