Нечепорук Вікторія Юріївна
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Версія від 13:57, 10 жовтня 2019; Vynecheporuk.pi18 (обговорення • внесок)
- Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика
* Зміст * * Елемент маркованого списку
* 1 ЗАВДАННЯ 1 * 1.1 Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з директором навчального закладу. * 1.2 ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування. * 1.3 Аналіз ІТ-інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)
* 2 ЗАВДАННЯ 2 * 2.1 Розробка блогу-консультацій * 3 ЗАВДАННЯ 3 * 3.1 Семінар-практикум “GOOGLE SUITE FOR ЕDUCATION" * 4 ЗАВДАННЯ 4 * 4.1 Методичні рекомендації проектування інформаційного освітнього середовища ДНЗ "Журавонька". Завдання 1 Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі. Інтерв’ю з директором навчального закладу.
Адреса: м. Козятин,Підгорбунського 1 Директор: Куликівська Людмила Миколаївна
Використання ІКТ
- Розробка бази даних співробітників та вихованців ЗДО;
- Введення документації
- Приймання участі у конференціях
- Співробітницто з різними садочками
- Використання мултимедійних засобів на заняттях
- Підготовка та оформлення документації
- Саморозвиток та самоосвіта педагогів
- Оформлення стендів та куточків
- Створення портфоліо
- Оформлення — атестаційних матеріалів;
- Викрпистання під час обробки данних та їх оформлення
- Накопичення додаткової інформація та додатковх матералів
Інтерв’ю з Куликівською Людмилою Миколаївною 1.Ваша думка про впровадження ІКТ технологій
-Відношення до впровадження ІКТ має позитивний відгук.Ми маємо відслідковувати усі новинки сучасного світу.На сьогоднішній день дуже важко здивувати дітей,тому ми маємо йти в ногу з часом і відповідати вимогам наших дітей
2.Наскільки ви готові до впровадження ІКТ? -Ми готові навчатися новому,завжди готові розвиватись та йти на зустріч інноваціям. 3.Який відгук мають батьки та діти про використання нових техгологій -Лише позитивні відгуки,дітям дуже цікаво та пізнавально.Батьки задоволенні що їх діти розвиваються всебічно 4.Чи всі працівники володіють навичками користування ІКТ -Ми намагаємось досконало навчити кожного з них,нажаль не всі вміють коритсуватись технакою,але готові навчатись.Головне бажання та жага до нового. 5.Що ви використовуєте щоб зацікавлювати дітей -Ноутбук,телевізор,смарт дошку. Висновок:під час бесіди стало зрозуміло що працівники хочуть надалі вдосконалювати свою знання та вміння.Садочок повністю готовий до впровадження більш нових техгологій.Головна їх мета це постійних рух та розвиток 1.2 ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
1.2 ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
Анкета визначення ІТ-компетентності педагогів В анкетуванні взяли участь 6 педагогічних працівників Результати анкетування:Анкета Велика кількість педагогів педагогів володіють знаннями про ІКТ технології , використовують щодня ІКТ в своїй роботі.Багато виявили інтерес до того щоб навчитись нового.