Антонюк Лілія Романівна
Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Версія від 05:18, 17 грудня 2018; Lrantoniuk.pi17 (обговорення • внесок)
Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Антонюк Лілії Романівни VІ курсу Педагогічного інституту денної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Дошкільна освіта».
Дитяча науково-технічна студія Robox
1. Моніторинг впровадження ІКТ в науково-технічній студії Robox
Інтерв’ю з працівниками студії
Для аналізу стану впровадження ІКТ в закладі було проведене інтерв’ю з працівниками закладу. Такий вид моніторингу дав змогу проаналізувати рівень впровадження ІКТ в роботу студії, та оцінити уміння працівників правильно використовувати наявні ресурси.
- Директор: Наша студія є сучасним закладом і без використання ІТ ми б взагалі не могли функціонувати в такому вигляді, як є на сьогоднішній день. Використовуючи можливості технологій я можу керувати всіма робочими моментами, контролювати якість роботи не вмішуючись в робочий процес. Завдяки гаджетам та підключенню до мережі Інтернет, у мене є змога працювати на відстані і бути у постійному доступі для своїх працівників.
- Адміністратор: Завдяки тій техніці, яку ми використовуємо, я звільнений від зайвих папірців. Значно легше знаходити, коректувати, вносити та передавати інформацію, коли це все відбувається з комп’ютера чи смартфона. Це надзвичайно важливо, адже ми легко можемо зв’язатися і з клієнтами, і з колегами, і з іншими партнерами нашої студії.
- Ментор: Загалом весь процес роботи в групі супроводжується ІТ, вже з самого початку заняття я маю змогу використовувати фото, відео та аудіо-матеріали для якіснішої подачі матеріалу. Далі, підчас творення конструкції ми використовуємо електронні інструкції, потім планшети з додатками для програмування. Як Ви могли б зрозуміти, без цих всіх приладів все виглядало б трохи інакше і, мабуть, менш цікаво.