Куцовол Ірина Петрівна
Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Куцовол Ірини Петрівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта».
Завдання1
Інтерв'ю з директором TEREMOK UNION SCHOOL
https://docs.google.com/document/d/1rpkOuvuTz5shEdZabyTacYRmszE5p4IblJic0XCIDU4/edit?usp=sharing Доброго дня, Катерина Володимирівна я б хотіла задати Вам декілька запитань. Ви не заперечуєте?
- Звичайно, ні.
Скільки років Ви працюєте на посаді директора?
- Три місяці.
Робота для Вас задоволення чи обов'язок?
- Я думаю і те і інше, адже робота є робота.
Що ви можете сказати за матеріально - технічну базу школи?
- Вона повністю відповідає освітнім вимогам. Заклад має інтерактивні дошки, проектори, колонки, ноутбуки. Все, що потрібне для навчального процесу.
Якою в майбутньому ви уявляєте свою школу?
- Процвітаючою, з кожним роком ,будемо вдосконалювати матеріально - технічну базу школи ,для того щоб йти в ногу з часом.Щоб наші вихованці отримували необхідні вміння та навички.Адже це так важливо в наш час.
Які заходи необхідно здійснити для покращення стану впровадження ІКТ?
- Впроваджувати конференції,семінари,вебінари, електронні підручники та посібники, інтерактивні заняття.
ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування.
Опитувальник "Нові інноваційні технології?"
В наш інформаційний час-відбувається стрімкий розвиток ІТ.Знання іноваційних технологій є надзвичайно важливими та необхідними,особливо для тих,хто виховує та навчає нове покоління.На жаль,ще не всі педагоги готові до роботи над собою.Але у нашому закладі працюють молоді активні дівчата ,але допомога їм однозначно потрібна:організація курсів,конференцій,майстер-класів
Завдання 2
Гугл- календар для співробітників, керівників
Календар подій в TEREMOK UNION SCHOOL https://calendar.google.com/calendar/r
Гугл-група для відображення основної діяльності установи
Група для основної діяльності TEREMOK UNION SCHOOL Перейти до групи
Завдання3
Електронний навчальний курс для підвищення ІК-компетентності співробітників установи
Тренінг для вчителів з використання ІКТ в освіті
[Сучасні інормаційні технології|https://padlet.com/ipkutsovol_pi17/u0skzoq5t7at] https://www.powtoon.com/html5-studio/#/edit/dYqSPf8N2ao 'Був проведений тренінг для вчителів школи, на тему: “Powtoon – cучасні інформаційні технології" План Теоретична частина.
- Що таке сучасні ІТ?
- Як їх використовувати?
- Для чого вони потрібні?
ІІ. Практична частина.
- Методологія використання ІТ, її складові.
ІІІ. Підведення підсумків.
5.Методичні рекомендації Рекомендації для організації єдиного освітнього простору Керівництву навчального закладу: 1. Забезпечити осередок навчально-пізнавальної діяльності з партами/столами і стільцями; 2. Забезпечити змінні тематичні осередки, в яких розміщуються дошки/фліп-чарти/стенди для діаграм з ключовими ідеями та стратегіями, карти тощо; 3. Забезпечити осередок для гри, оснащений настільними іграми, інвентарем для рухливих ігор; 4. Осередок художньо-творчої діяльності з поличками для зберігання приладдя та стендом для змінної виставки дитячих робіт; 5. Куточок живої природи для проведення дослідів (пророщування зерна, спостереження та догляд за рослинами, акваріум); 6. Осередок відпочинку з килимом для сидіння та гри, стільцями, кріслами-пуфами, подушками з м’яким покриттям; дитяча класна бібліотечка; 7. Осередок вчителя, оснащений столом, стільцем, комп’ютером, полицями/ящиками, шафами для зберігання дидактичного матеріалу тощо.
Педагогічним працівникам: 1. Шкільний ритм слід адаптувати до рівня розвитку шестирічок та поступово «вирівнювати» їхню пізнавальну сферу і довільну регуляцію поведінки. 2. Педагогам корисно подбати про належний режим графічних вправ: коли, як, де і скільки хвилин можуть писати діти. Широко практикувати спеціальні вправи для тренування дрібної моторики дітей (це вже завдання для психологічної служби ДНЗ і початкової школи). 3. Добре вивчити зміст навчальних програм 1 класу. 4. Ознайомитися зі змістом підручників, за якими будуть працювати, щоб підготувати потрібний матеріал (дидактичний, ілюстративний тощо). 7 5. Для уроків підготувати більше ігрового матеріалу. 6. За можливістю збільшити адаптаційний період (до 3-4 тижнів). 7. Вчителю необхідно мати великий запас ігор: дидактичних, рухливих, настільних.