Мельник Антоніна Федорівна

Матеріал з Київський столичний університет імені Бориса Грінченки
Перейти до: навігація, пошук

Виробнича (за спеціалізацією «Управління електронним навчанням») практика студентки Мельник Антоніни Федорівни VІ курсу Педагогічного інституту заочної форми навчання освітній рівень: другий (магістерський) спеціальності «Початкова освіта

База для проведення практики: Петропавлівсько – Борщагівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Моніторинг впровадження ІКТ в освітній установі

1 стор обкладенка.jpg

Петропавлівсько - Борщагівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області (далі– заклад ), є правонаступником Петропавлівсько – Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Аналіз освітньої політики з питань впровадження ІКТ. Інтерв’ю з керівником навчального закладу та його заступниками

В процесі проходження практики було проведено інтерв’ю з директором школи - Татуревичем Миколою Олександровичем. На якому було обговорено шляхи впровадження ІКТ у навчальний процес закладу. На думку Миколи Олександровича, сучасний учитель – це учитель, який, не тільки володіє педагогічною майстерністю, є компетентним, але й рухається в ногу з часом і активно використовує інформаційно-коммунікаційні технології в навчально-виховному процесі.Головною метою впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у школі. Микола Олександрович вбачає, насамперед, підготовку підростаючого покоління до повноцінного життя в інформаційному суспільстві, підвищення якості, доступності та ефективності навчально-виховного процесу. На якому було обговорено шляхи впровадження ІКТ у навчальний процес закладу.

ІК-компетентності науково-педагогічних працівників, вчителів та вихователів закладу. Створення анкети. Проведення анкетування. Аналіз результатів анкетування

Впродовж кількох років педагогічний колектив школи підвищує ефективність навчально-виховного процесу на основі використання інноваційних технологій навчання та здійснення особистісно–зорієнтованого підходу в навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Вчителі школи систематично використовують ІКТ на своїх уроках.

Аналіз ІТ інфраструктури навчального закладу (апаратне, програмне, інформаційне, навчально-наукове забезпечення)

Апаратне забезпечення

Школа має:

  • Комп'ютерні клас для початкової школи
  • Комп'ютерні клас для старшої школи
  • Доступ до мережі інтернет у кожному класі
  • Кабінетт оснащені мультимедійними комплексами
  • Вчителі використовують у своїй роботі сервіси Google та Office 365

Розробка Google-групи для вчителів

Група

Розробка Google-календаря

Календар

Семінар "Використання ІКТ в освіті: можливості онлайн навчання"

Методичні рекомендації